اجرا نشدن منوهاي سايت در ie

alipersian

New Member
سلام
من منوهايي كه توسط برنامه هاي ساخت منو ساخته مي شوند را در طراحي وب سايتم استفاده ميكنم.در فايرفاكس مشكلي نداره ولي در IE با پيغام to help protect your security ,internet explorer has restricted this webpage from running scripts or activex controls that could access your computer .click here for options.. مواجه ميشم كه تا َAllow blocked content را كليك نكنم صفحه اجرا نمي شه؟مشكل چيه؟بايد چكاري انجام داد كه براي وب سايتمون همچين پيغامي صادر نشه؟:cool:

hsajj

Member
این پیغام ربطی به سایت نداره بلکه مربوط به تنظیمات IE است :
برای غیرفعال کردن پیغام activex control :

1. به منوي Tools رفته > و سپس گزينه Internet Option را انتخاب كرده
2. زبانه Security را انتخاب كرده
3. بر روي شكل Internet كه در اين قسمت قرار دارد كليك كنيد
4. و تنظيمات امنيتي خود را به Medium تغيير دهيد:
o اگر شما ميله اي متغير راكه گزينه هايي بر روي آن موجود بود ديديد ،آن را بر روي Medium قرار دهيد.
o اگر چنين ميله اي را نديديد دكمه Default Level را بزنيد و سپس نوار ميله اي را تغيير داده و آن را بر روي Medium قرار دهيد.
5. گزينه Ok راكليك كنيد و از اين كادر خارج شويد

alipersian

New Member
این پیغام ربطی به سایت نداره بلکه مربوط به تنظیمات IE است :
برای غیرفعال کردن پیغام activex control :

1. به منوي Tools رفته > و سپس گزينه Internet Option را انتخاب كرده
2. زبانه Security را انتخاب كرده
3. بر روي شكل Internet كه در اين قسمت قرار دارد كليك كنيد
4. و تنظيمات امنيتي خود را به Medium تغيير دهيد:
o اگر شما ميله اي متغير راكه گزينه هايي بر روي آن موجود بود ديديد ،آن را بر روي Medium قرار دهيد.
o اگر چنين ميله اي را نديديد دكمه Default Level را بزنيد و سپس نوار ميله اي را تغيير داده و آن را بر روي Medium قرار دهيد.
5. گزينه Ok راكليك كنيد و از اين كادر خارج شويد
مرسي ولي منظورم اين نبود
من ميخوام وقتي سايت من در هر كامپيوتري كه ie داره ، بازديد كننده بدون اينكه اين تغييرات را انجام بده ، بتونه سايتم را درست ببينه. نمي تونم كه بگم بريد مثلا با فايرفاكس ببينيد

hsajj

Member
مرسي ولي منظورم اين نبود
من ميخوام وقتي سايت من در هر كامپيوتري كه ie داره ، بازديد كننده بدون اينكه اين تغييرات را انجام بده ، بتونه سايتم را درست ببينه. نمي تونم كه بگم بريد مثلا با فايرفاكس ببينيد
تا اونجایی که من می دونم راه دیگه ای نداره :green:
اگه بقیه دوستان راهی بلدن بگن :rose:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
معمولا زمانی که شما آفلاین سایت رو مشاهده می کنید، در IE این پیام ظاهر میشه. اگر در اینترنت آپلود کنید، دیگر این پیام ظاهر نمیشود.
علت دیگه هم این ممکنه باشه که منو سایت شما فلش باشه و FlashPlayer بر روی IE نصب نکرده باشید...

alipersian

New Member
درود بر شما
معمولا زمانی که شما آفلاین سایت رو مشاهده می کنید، در ie این پیام ظاهر میشه. اگر در اینترنت آپلود کنید، دیگر این پیام ظاهر نمیشود.
علت دیگه هم این ممکنه باشه که منو سایت شما فلش باشه و flashplayer بر روی ie نصب نکرده باشید...
سپاس از شما دوست خوبم

جدیدترین ارسال ها

بالا