اجرا نشدن صفحات asp.net بر روي سرور

:?:ببینيد من وقتی صفحاتم كه به صورت asp.net ودر محيطvs.net2008طراحي كردم رو به پوشه wwwroot می برم واون از طریق internet explorer و با وارد کردن این آدرس http://localhost/project/HomePage.aspxدر addreess bar صفحه اصلی رو میبینم تمام کنترلهای که مربوط به ASP.NET رو مشکل دارند مثل imageو Heperlink.
تقويم فارسي رو هم نشون نميده
فکر میکنم تقویم رو به خاطر این نشون نمیده که از کنترل texbox مربوط بهASP.NET استفاده شده.
آیا باید من در روی سرورم .netframork یا چیز دیگه ای نصب کنم؟؟؟ اگر هست چه ورژنی؟؟
ببینید ایرادای صفحه ام مربوط کنترلهای ASP.NET هستش.
خواهش میکنم کمک کنید.

aghanaser

Member
پاسخ

با سلام

ببينيد وقتي با visual studio كار مي كنيد نصب جديدترين يا كامل ترين نسخه كاربردي net framework. جزو واجبات هست.در مورد ورژن اگه قصد استفاده از آژاكس را داريد از نسخه 3.5 استفاده كنيد. البته اگه استفاده نمي كنيد هم اين ورژن بهترينه چون بيشتر سرور هاي داخل وخارج كشور ما هنوز به دات نت 4 ارتقا پيدا نكردند.
درمورد مشكلتون با كنترل ها بايد بگم اول از همه مطمين بشيد كه فايل هاي bin. اونها داخل مسير اصلي پروژه هست, بعد از اون سايت را پابليش كنيد وسپس گزينه ي build site و مسير را مشخص كنيد.با اين كار كنترل ها هم تحت شرايط وبسايت شما پابليش ميشن..

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا