اجرا اتوران دارای فلش بدون فلش پلیر ؟

Mah_love

Member
سلام به همه دوستان
من یه فایله رو که فلش بود با MMB به صورت exe درآوردم ولی وقتی بردم روی سیستمی که فلش پلیر رو نداشت فایل exe کار نکرد حالا از اونجایی که در این مبحث ( MMB ) آماتور هستم می خواستم بدونم روشی هست که بشه فایل فلش رو exe کرد به طوری که برای اجرا نیاز به فلش پلیر نباشه .
قبلا و قلبن از همکاری همه دوستان ممنونم .
با تشکر

splinter cell

Well-Known Member
میتونی از فایل فلشت یک پروجکتور بسازی .برای اینکار توی macromedia flash player یک گزینه داره بنام create projector که فایل swf رو به exe تبدیل میکنه و دیگه رو هر سیستمی اجرا میشه چون فایل اجرایی هستش.
حالا این فایل اگزه رو توی برنامه ات میتونی بکمک بیندرbinding object فراخوانی کنی .
یا هم از روش دوستمون استفاده کنی!که در اینصورت بعد از اجرای برنامه ات یک پیام خطا مبنی بر نبودن flash.ocxمیده و به کاربر پیشنهاد نصبش رو میده و در صورت تایید اونو نصب میکنه.البته بنظر من کمی کلاس برنامه رو میاره پایین!
البته راه های حرفه ای تری هم داره.!

[SOBHAN]

Active Member
البته راه های حرفه ای تری هم داره.!

ببينم فلش پليري كه خود mmb اون رو مي نصبه فلش پلير 6 است .. درسته ؟!
خوب حالا اين فلش پلير قوي نيست !!! بازم درسته ؟؟!
خوب حالا اگه بخواهيم فلش پلير 8 رو بدون اينكه دردسر داشته بشه هنگام بالا اومدن برنامه و بدون اينكه كاربر كاري رو براي نصب فلش پلير بخواد انجام بده بايد چي كار كرد ؟؟
Just_Cuz_06.gif

ممنونم

موفق باشيد
محمد حسين

splinter cell

Well-Known Member
همونطور که حامد عزیز گفت اکتیوایکس7 به اندازه کافی قوی است ولی اگه بخواهی میتونی ورژن 8 رو روی سیستم کاربر نصب کنی و جالبه که در پروسه نصب فلش پلیر یک سوئیچ داره که بکمک اون میشه نصب سایلنت داشت یعنی به کاربر هیچ پیامی نشون داده نشه که کدش اینه

param$ = 'WAIT /q'
Run("<Embedded>\install flash player 8 activex.msi","param$")
البته باید flash player 8 activex.msi رو یا امبد کنی یا در کنار پروژه ات بذاری . وآدرسش رو بدی.
البته بهتره قبل از نصب چک کنی ببینی از قبل برنامه فلش پلیر نصب شده یا نه و اگه نبود اونموقع کد بالا رو استفاده کن
FileExist("<System>\Macromed\Flash\Flash8.ocx","vojoodflash")
If (vojoodflash) Then
Message("فلش هست","vojoodflash")
Else

param$ = 'WAIT /q'
Run("<Embedded>\install flash player 8 activex.msi","param$")
End

البته پیام فلش هست رو میتونی برداری و فقط محض اطلاع هستش.
امیدوارم بدرد تون خورده باشه.یا حق

sepi90

Member
فلش 8 و 9 بعضي قابليتهايي داره که در فلش پلير 7 اجرا نميشه .( مثل فيلترها )

splinter cell درست گفت ، از اين راهم ميشه که فرق چنداني نداره :
ميتوني فايلهاي اصلي مثلا فلش پلير 9 رو بعد از نصب رو سيستم از تو پوشه خودش در بياري :

C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash

و اونارو Embedded کني :

PHP:
FileExist("<System>\Macromed\Flash\Flash9.ocx","Flash")
If (Flash=0) Then
  path$='<System>\Macromed\Flash\Flash9.ocx'
  SysCommand("CopyFile","<Embedded>\Flash9.ocx,path$")
  param$ = 'WAIT /s ' + path$
  Run("<System>\regsvr32.exe","param$")
End

[SOBHAN]

Active Member
بسم الله
سلام
خوب با توجه به صحبت دوستان یه چند تا سوال هست :
فلش پلیر همراه Mmb نسخه 7 هست. قوی هم هست
تو نسخه 4.9.8 احیانا فلش 8 نیست ؟

البته باید flash player 8 activex.msi رو یا امبد کنی یا در کنار پروژه ات بذاری . وآدرسش رو بدی.
توضیح بیشت بدید لطفا .. البته امبد می دونم یعنی چی ولی تین کار برا چیه ؟

البته بهتره قبل از نصب چک کنی ببینی از قبل برنامه فلش پلیر نصب شده یا نه و اگه نبود اونموقع کد بالا رو استفاده کن
این همون کاریه که من خیلی مشتاقم چجوری میشه ؟
از توضیح هم چیز خاصی دستگیرم نشد ..
ببینم این کد رو بنویسم کافیه ؟

ممنون از همه ذوستان گل .

موفق باشید
محمد حسین

silvercover

کاربر متخصص
بسم الله
سلام
خوب با توجه به صحبت دوستان یه چند تا سوال هست :

تو نسخه 4.9.8 احیانا فلش 8 نیست ؟

محمد حسین

خیر نیست.

ضمنا برای این منظور خود MMB یه مثال به نام activex.mbd در مسیر Samples\495_examples\INF_and_activeX داره که می تونین بیشتر بررسیش کنین.

Mah_love

Member
با سلام مجدد
من روش دوست عزیزمون Alt255 رو دنبال کردم ولی فایده ای نداشت و روی سیستمی که فلش پلیر نداشت اجرا نشد ، در مورد روش اول دوست عزیز دیگرمون splinter cell هم من کارهایی رو که گفتند کردم ولی توی سیستم خودم که فلش پلیر نصبه اجرا نشد چه برسه به اونی که نصب نیست البته حتما مشکل از خودم هست و اگه دوستان لطف کنن و مشکل رو بگن کجاست که ممنون میشم ، در مورد روش های دیگر دوستانم چیزی متوجه نشدم اگه میشه یجوری بگید ما آماتورها هم چیزی بفهمیم . در ضمن کار فلش من دارای چند فایل است که همه به هم مربوط هست .
با تشکر مجدد .

[SOBHAN]

Active Member
حامد عزيز ...
اگه تيك flash player رو بزنيم اون وقت امبد ميشه ... درسته ؟!!!
حالا اونوقت حجم فايل اگزه رو چقدر بالا ميبره‌؟
در موقع اجراي برنامه ، فلش پلير نصب ميشه و اگه نصب ميشه هر دفعه كه سي دي رو كاربر ميذاره دوباره نصب ميشه ؟
ممنوم

موفق باشيد
محمد حسين

آخرین ویرایش:

silvercover

کاربر متخصص
اگر اون تیک رو بزنید فلش پلیر ضمیمه میشه. بله.

حجم رو چیزی بین 500 کیلو بالا میبره. در حقیقت این طور نیست که نصب بشه. یه پلیر مستقل هر دفعه که نیاز باشه اجرا میشه.

[SOBHAN]

Active Member
فلش پلير 7 SCRIPT اجرا مي كنه ؟ فقط فيلتر ها رو ساپورت نمي كنه؟

اگر اون تیک رو بزنید فلش پلیر ضمیمه میشه. بله
يعين اگه يه نفر كامپيوترش تعطيل باشه و هيچ فلش و فلش پليري روش نصب نباشه ، اگه اين تيك رو بزنيم هيچ مشكلي ديگه تو اجراي برنامه كه از فلش توش زياد استفاده شده ، نمياد ؟و فلش ها اجرا ميشن ؟

ممنون

موفق باشيد
محمد حسين

splinter cell

Well-Known Member
با سلام مجدد
من روش دوست عزیزمون Alt255 رو دنبال کردم ولی فایده ای نداشت و روی سیستمی که فلش پلیر نداشت اجرا نشد ، در مورد روش اول دوست عزیز دیگرمون splinter cell هم من کارهایی رو که گفتند کردم ولی توی سیستم خودم که فلش پلیر نصبه اجرا نشد چه برسه به اونی که نصب نیست البته حتما مشکل از خودم هست و اگه دوستان لطف کنن و مشکل رو بگن کجاست که ممنون میشم ، در مورد روش های دیگر دوستانم چیزی متوجه نشدم اگه میشه یجوری بگید ما آماتورها هم چیزی بفهمیم . در ضمن کار فلش من دارای چند فایل است که همه به هم مربوط هست .
با تشکر مجدد .

با سلام
Mah_love عزیز از تعریف و تمجیدت از من و روشی که گفتم ممنون!!!
برای اینکه بفمید من چی به عرضتون رسوندم یک مثال واسه تون گذاشتم که حتما استفاده کنید و خواهید دید که روی هر سیستمی چه دارای فلش و چه بدون اون اجرا میشه.من این رو توی 3-4 تا از کارهام استفاده کردم و هیچ مورد خطایی هم تابحال ندیدم.امیدوار به درد شما و دیگر دوستانی که مشکل فلش دارند بخوره.
منتظرم که نتیجه اش رو بهمون بگید.با تشکر
دانلود کنید

Mah_love

Member
شما با چه نسخه ای از فلش کار میکنین و به تبع خروجی رو متناسب با چه فلش پلیری میگرین؟ نسخه 6 یا 7 یا هشت یا...؟

با سلام و تشکر از شما و دیگر دوستان که به این مبحث اهمیت دادند و نظراتشون رو بیان کردند . باید خدمتتون عرض کنم که من با Adobe flash CS3 و Macromedia flash 9 کار می کنم و در هردوی آنها خروجی Flash player 6 میگیرم ، ورژن MMB که با اون کار می کنم هم 4.9.8 هستش . با تشکر

با سلام
Mah_love عزیز از تعریف و تمجیدت از من و روشی که گفتم ممنون!!!
برای اینکه بفمید من چی به عرضتون رسوندم یک مثال واسه تون گذاشتم که حتما استفاده کنید و خواهید دید که روی هر سیستمی چه دارای فلش و چه بدون اون اجرا میشه.من این رو توی 3-4 تا از کارهام استفاده کردم و هیچ مورد خطایی هم تابحال ندیدم.امیدوار به درد شما و دیگر دوستانی که مشکل فلش دارند بخوره.
منتظرم که نتیجه اش رو بهمون بگید.با تشکر
دانلود کنید

با سلام خدمت Splinter cell عزیز
اول از همه باید بگم همین قدر که شما به این مبحث توجه داشتید و جواب دادید بنده قدردان شما هستم و در مورد نوشته خودم باید بگم که منظور بنده کاربردی نبودن روش شما نبوده بلکه همانطور که قید کردم حتما مشکل از جانب من بوده و بس در عین حال از شما پوزش می طلبم و در اولین فرصت خبر این نمونه ای که لطف کردید و قرار دادید رو به خدمتتون می رسونم .

بسمه تعالی
با سلام آیا با embedکردن دیگر نیاز به نصب نیست
ببینید مشکل من اینه در سیستم هایی که guest هست آیا limitهست دچار مشکل شدم چون اجازه نصب نیست.
چطور حلش کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا