اجرای یک فرمان برای آیتم های List Box در زمان معین شده.

Rezvani Soft

Active Member
باسلام
میخواستم ببینم میشه اسکریپتی رو با تنظیم زمان در Edit Box برای گزینه های موجود در لیست باکسااعمال کرد.
مثلا یک لیست که حاوی تعدادی آهنگ است .با تنظیم زمان در Edit Box پشت سر هم پخش شود.

آخرین ویرایش:

m javad

کاربر متخصص
باسلام
میخواستم ببینم میشه اسکریپتی رو با تنظیم زمان در edit box برای گزینه های موجود در لیست باکسااعمال کرد.
مثلا یک لیست که حاوی تعدادی آهنگ است .با تنظیم زمان در edit box پشت سر هم پخش شود.
میشه بیشتر توضیح بدید
عدد داخل ادیت باکس چی رو مشخص میکنه؟
زمان بین پخش آهنگها رو؟
یعنی باید صبر کنه تا آهنگ تموم بشه و بعد به اندازه ی زمان ادیت باکس صبر کنه و آهنگ بعدی رو پخش کنه
یا زمانی که آهنگ پخش شد به اندازه زمان داخل ادیت باکس که گذشت ، چه آهنگ تموم باشه و چه نباشه بره آهنگ بعدی
کدوم مورد رو مد نظر دارید؟

Rezvani Soft

Active Member
طول آهنگ ها مهم نیست میخوام با زمانی که در Edit Box شخص میشه آهنگ نیز تغییر کنه.
با تشکر

mohamadarab

Active Member
سلام..
دوست عزیز واسه مثالی که قرار دادید میشه بجای تغییر آهنگ،به تعداد دفعات عددی که توی باکس نوشته میشه اون آهنگی که داره پخش میشه تکرار بشه....
یعنی اون عدد داخل باکس تعداد تکرار آهنگ باشه..
ممنون از راهنماییتون:rose:

Rezvani Soft

Active Member
با تشکر
میخوام آهنگ ها که لود میشه درون یک List Box قرار بگیرن
و هر کدوم که در حال پخشه Select بشه یعنی درون List Box
معلوم بسه کدوم آهنگ در حال پخشه​

m javad

کاربر متخصص
سلام..
دوست عزیز واسه مثالی که قرار دادید میشه بجای تغییر آهنگ،به تعداد دفعات عددی که توی باکس نوشته میشه اون آهنگی که داره پخش میشه تکرار بشه....
یعنی اون عدد داخل باکس تعداد تکرار آهنگ باشه..
بله شما میتونید یک حلقه بسازید و توی اون مقدار یک متغیر رو با هر بار تکرار یکی اضافه کنید
و بعد چک کنید که هر زمان که اون عدد برابر عدد داخل ادیت باکس شد بره سراغ آهنگ بعدی و مقدار اون متغییر رو صفر کنه

با تشکر
میخوام آهنگ ها که لود میشه درون یک List Box قرار بگیرن
و هر کدوم که در حال پخشه Select بشه یعنی درون List Box
معلوم بسه کدوم آهنگ در حال پخشه​
خب تبدیل اون نمونه به این چیزی که میخواهید کار چندان سختی نیست
توی دکمه open این دستور رو بنویسید که آهنگها رو توی یه لیست باکس اضافه کنه
بعد هم برای دبل کلیک لیست باکس دستور پخش آهنگ رو بدید​

Rezvani Soft

Active Member
کلید Open رو درست کردم و به لیست پخش اضاف میشن
ولی فکر کنم قسمت دوم سوال منو متوجه نشدید .
من میخوام زمانی که آهنگ ها به تریتبی لیست پخش و با زمانی که در Edit Box مشخص شده عوض میشوند .
معلوم شود که کدام آهنگ در حال پخش است.مثلا آهنگی که به صورت اتوماتیک هر 5 ثانیه یک بار عوض میشود. در لیست پخش هم تغییر رنگ بدهد.طوری که انگار بر روی آن کلیک شده
با تشکر

m javad

کاربر متخصص
من متوجه منظورتون شدم
برای اون کارتون هم بعد پایان هر آهنگ زمانی که دستور پخش آهنگ بعدی داده میشه کد زیر رو قرار بدید:
کد:
ListBoxSelectItem("SongList","2")
این کد الان آیتم دوم لیست باکس رو انتخاب میکنه​

جدیدترین ارسال ها

بالا