اجرای فلش پلیر قبل از لود شدن سایت

michealwiper

Active Member
سلام دوستان

میخاستم بدونم وقتی که با فلش یا سوئیش یک سایت رو میسازیم آیا میشه دستوری رو نوشت که مثلن من یک سایتی رو که همش با فلشه یا قسمتی ازون با فلشه

رو مینویسم و میزنم که برام لود بشه وقبل ازینکه اون سایت لود بشه بیاد بالا خودش فایلهای مورد نیاز فلش رو برام نصب کنه که سایت بتونه اجرا بشه و فایل فلشش دیده بشه؟

لطفن راهنمایی کنید

ممنون . با تشکر

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
نصب خودکار برنامه فلش بدون اطلاع کاربر ( بدون اینکه کاربر خودش نصب کنه ) انجام شدنی نیست، دلیلش هم مشخصا مسائل امنیتی هست.
اما شما می تونید از روش های مختلف، با مثلا جاوا اسکریپ، وجود فلش پلیر رو بررسی کنید و در صورتی که وجود نداشت، یک پیغام به کاربر نمایش دهید و لینک مربوط به دانلود و نصب رو نیز برایش قرار دهید.

موفق باشید و سربلند

benyamin_pc

Well-Known Member
علاوه بر گفته های دوستمون شما می تونید فلش پلیر را داخل مثلا خود بنر فلشتون طی یک لودینگ تو همون بنر فلشتون ترتیبشو بدین ....

michealwiper

Active Member
علاوه بر گفته های دوستمون شما می تونید فلش پلیر را داخل مثلا خود بنر فلشتون طی یک لودینگ تو همون بنر فلشتون ترتیبشو بدین ....

درمورد این قضیه که گفتی میشه بهم توضیح بدی که باید چیکار کنم و چجوری کدشو بزارم و کجای برنامه باینو بزارم

ممنون

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز ،

من متوجه منظورتون نشدم. اول اینکه در خود فلش قرار بدیم.
دوم اینکه وقتی کلا فلش پلیر رو سیستم نصب نیست، چه جوری فایل فلش اجرا بشه که بعد فلش پلیر رو داشته باشیم ؟!

موفق باشید و سربلند

michealwiper

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز ،

دوم اینکه وقتی کلا فلش پلیر رو سیستم نصب نیست، چه جوری فایل فلش اجرا بشه که بعد فلش پلیر رو داشته باشیم ؟!

موفق باشید و سربلند

منظورم اینه که اینی که میگی باید در خود فلش قرار بدم ینی چی؟

منظورت اینه که باید کد نویسی کنم و چمیدونم چیزی رو به فابل فلش اضافه کنم که تو سایتم بزارمش یا نه؟برنامه ای دیگه ای هستش که من نمیدونم.:-?

michealwiper

Active Member
آره دیگه :)
ببین منظور کل من اینه که :

من سایتم کلن با فلشه
میخام حتی اونایی که رو سیستمشون فلش پلیر ندارن این مطلب اجرا بشه

آیا راهی هست بغیر از اینکه فلش پلیر نصب بشه براشون یا نه؟
اگر نیست چجوری میشه اینکارو کرد؟ آیا میشه کدی رو داخل سایت گزاشت تو کد های Html که اتومات خودش بررسی کنه که اگ سیستمی که سایت رو باز کرده فلش نداشت بهش هشدار بده که بره نصب کنه
یا اینکه خودش اتومات فایلهای Ocx فلش پلیر رو براش نصب کنه

منظورم اینا بودش :wink:

benyamin_pc

Well-Known Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز ،

موفق باشید و سربلند

1- flash player 5 روی ویندوز 98 و xp پیش فرض روی ie نصبه , ویندوز 7 تست نکردم
2- خروجیه اولیتونو میتونین html5 بگیرین
3- این کار بیشتر برای ارتقا فلش پلیر خوبه مثلا یکی 6 نصبه یکی 7 یکی 8 یکی 9 .... و شما 11.6 فقط میخاین کاربر داشته باشه نه حتی 11.2

michealwiper

Active Member
install express flash player جستجو کنید

این چیزایی که شما گفتی آیا کدی خاص داره؟؟؟

باتوجه به حرفایی که شما فرمودی خب پس میشه نتیجه گرفت که اگ من خروجی فایل فلشمو ورژن 7 بگیرم بدون اینکه نگران اجراشدنش باشم یا نه

خود سایتم قشنگ اجرا میشه درسته؟؟؟

michealwiper

Active Member
1- flash player 5 روی ویندوز 98 و xp پیش فرض روی ie نصبه , ویندوز 7 تست نکردم
2- خروجیه اولیتونو میتونین html5 بگیرین
3- این کار بیشتر برای ارتقا فلش پلیر خوبه مثلا یکی 6 نصبه یکی 7 یکی 8 یکی 9 .... و شما 11.6 فقط میخاین کاربر داشته باشه نه حتی 11.2

خب من خروجی رو Html میگیرم ولی همراه با اون بهرحال باید فایل فلشش هم باشه و این مطلب خب نمیشه

بدم اینکه آیا راهی رو شما پیشنهاد میکنید برای این قضیه که راحت تر بتونم به هدفم برسم

benyamin_pc

Well-Known Member
این چیزایی که شما گفتی آیا کدی خاص داره؟؟؟

باتوجه به حرفایی که شما فرمودی خب پس میشه نتیجه گرفت که اگ من خروجی فایل فلشمو ورژن 7 بگیرم بدون اینکه نگران اجراشدنش باشم یا نه

خود سایتم قشنگ اجرا میشه درسته؟؟؟

شما به مطالب بیان شده توجه لازمو ندارین , نگفتم فلش پلیر ورژن 7
جواب پست بعدتون هم باز اینه که نگفتم خروجی html4 همراه با swf

michealwiper

Active Member
خب اون چیزایی که شما گفتی فکنم مربوط میشه به اینترنت اکسپلورر

آیا در مورد بقیه مروگرها هم همینطوره؟؟؟

بدم من الان از کجا میتونم Html برای این مطلب هماهنگ کنم ؟

کدوم قسمت؟؟
زمانیکه میخام خروجی بگیرم

benyamin_pc

Well-Known Member
برمیگرده به اکتیو ایکس نه مرورگر , اکتیو ایکس مورد استفاده ie و chrome یکیه , اما فایرفاکس فرق داره ...
html5 هم توسط creatjs

جدیدترین ارسال ها

بالا