اجرای فایل exe در پوشه

ilia fallah

New Member
آیا میشود از طریق MMB محتویات داخل یک پوشه (بطول مثال فایل Setup) را بدون ذکر نام اجرا کرد
فرض کنید در داخل پوشه ای فایل نصبی Winamp قرار دارد که بخواهیم این فایل نصبی را اجرا کنیم
بدون اینکه نامی از Winamp را ذکر کنیم
طرح این نوع سوال به این دلیل هست که محتویات و نوع فایل و بویژه نام فایل در داخل پوشه همیشه در حال تغییر بوده ولی تعداد فایل در پوشه فقط یکی است
با تشکر :wink:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
علاوه بر پيشنهاد دوستمون جناب behesht پيشنهاد ميكنم اگه نام پوشه از داخل برنامه تغيير ميكنه در ادامه دستورات تغيير نام يك متغير رشته اي رو بهش اختصاص بديد كه نام پوشه رو تو خودش نگه داره و زماني كه قصد داريد فايلتون رو از داخل اين پوشه اجرا كنيد اول مقدار متغير رو فراخواني كنيد و به انتهاي آدرس اضافه كنيد بعد فايل رو از داخل آدرس جديد اجرا كنيد.

NARANJTORANJ

Well-Known Member
منظورتون اينه که بدون اين که نصب بشه توي سيستم اجرا بشه؟
خوب ميتونيد از نرم افزار هاي پرتابل استفاده کنيد

ilia fallah

New Member
واضح توضیح بدم
من در یک پوشه آپدیت McAfee را دارم و داخل پوشه همیشه همین یک فایل آپدیت هست و همانطور که میدونید هراز گاهی این آپدیتها(نسخه) با نامهای مختلف تغییر می کنند (بطور مثال 5840- 5841 -5842 و000) و کاربران بایستی آن را در سیستم خود به روز رسانی کنند
با توجه باینکه نام آپدیت همیشه با نام قبلی متفاوت هست , میخواهم دیگر اسم فایل را تغییر نداده و ازطریق برنامه mmb کاربران بتونند فایل را نصب کرده وبروز رسانی کنند
(توضیح اینکه در پوشه فایلهای قبلی حذف شده وفایل جدید با نام جدید جایگزین میشود) در واقع همانطور که گفتم در پوشه همیشه یک فایل وجود دارد
با تشکر

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
همونطور که دوستمون جناب BEHESHT هم آدرس دادن میتونید از روش جستجو که جناب nevercom تو این مبحث مطرح کردن استفاده کنید.

http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=138500

بعد از اینکه فایل مورد نظر پیدا شد میتونید آدرس اون رو تو یک متغیر رشته ای برگردونید و بعد با روشی که تو این مبحث پیشنهاد کردم فایلتون رو هرجایی که مایلید OverWrite کنید.

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=138963

دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای اینکه زودتر به جواب برسید یکم جستجو کنید. بعد مبحث جدید ایجاد کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا