اجرای بدون وقفه

quantom

Member
سلام
چطور میشه مثلا بیست تا فایل صوتی موجود در یک پوشه رو پشت سر هم اجرا کرد .بطوری که وقتی فایل شماره یک تمام شد بلافاصله فایل دوم پخش بشه و بعدفایل سوم و الی آخر .

quantom

Member
سلام
اگه بحث رو ملاحظه بفرمایید خواهید دید که کسی از دوستان راه حل مناسبی برای اون مشکل ارائه نکرد . اگر همون بحث را تکمیل بفرمایید لطف زیادی کرده اید .

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خب اون مثالی که ارائه شد به درستی عمل میکنه، یعنی یک محدوده مثلاً 1 تا 4 رو به تعداد تعیین شده تکرا میکنه.
اگر نیاز دارید که هرکدوم از فایل ها به تعداد خاصی تکرار بشن، در همون مبحث، پست شماره ی 16 رو ببینید.

کافیه اون کدها رو جایگزین کدهای موجود در اسکریپت CBK_AudioEOF کنید و در اون آرایه ترتیب پخش فایل ها رو بصورت دلخواه وارد کنید.

به هرحال روش همون هست، خیلی راحت میتونید تغییرش بدید

quantom

Member
سلام
1- من میخوام هر فایل صوتی سه بار تکرار بشه،مثلا فایل شماره یک سه بار تکرار بشه بعد صدای شماره دو و الی آخر ، ترتیب تکرار برام خیلی مهمه .
در حالی که موردی که شما زحمتش رو کشیده بودید تمام فایل های انتخاب شده یک بار تا آخر پخش می شن و بعد دوباره همه با هم تکرار می شن .

nevercom

کد:
Played = Played + [color=#ff0000]1[/color] 
[color=#0000FF]If[/color] (Played > [color=#ff0000]3[/color]) [color=#0000FF]Then[/color] 
  Played = [color=#ff0000]0[/color] 
  FileNum = FileNum + [color=#ff0000]1[/color] 
[color=#0000FF]End[/color] 
[color=#0000FF]If[/color] (FileNum = Limit) [color=#0000FF]Then[/color] 
  Repeat = Repeat + [color=#ff0000]1[/color] 
[color=#0000FF]If[/color] (Repeat =< MaxRepeat) [color=#0000FF]Then[/color] 
  [color=#0000FF]If[/color] (FileNum > Limit) [color=#0000FF]Then[/color] 
    FileNum = Range_From 
[color=#0000FF]Else[/color] 
  [color=#000090][b]Return[/b][/color]() 
[color=#0000FF]If[/color] (FileNum > Limit) [color=#0000FF]Then[/color] 
  [color=#000090][b]Return[/b][/color]() 
[color=#000090][b]RunScript[/b][/color]("AOpen")

این کد رو جایگزین کد موجود در اسکریپت CBK_AudioEOF کنید و نتیجه رو ذکر کنید.

quantom

Member
تعیین تعداد تکرار در فایل پیوستی جدیدی که در زیر آمده بی نقص انجام می شود .
تمام غرض من از زحمتی که به شما و دوستان دادم همان تعییین محدوده برای تکرار یک مجموعه صدا بود . حقیقتا می خواستم در یک پروژه قرآنی از این قابلیت استفاده کنم .
خواهش من راهنمایی برای تعیین یک سوره ، یا یک تعداد از آیات ( محدوده تکرار ) ، برای تکرار است .
اگر هم صلاح می دانید فایل پیوستی رو به عنوان یک پست جدید با عنوان " تکمیل یک پروژه قرآنی " قرار دهم .
با تشکر

پیوست ها

• repeat 1.rar
    18.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1

nevercom

اگر مشکلتون حل شده و سوالتون در رابطه با پروژه ی قرآنیتون هست، میتونید در یک مبحث جداگانه پیگیریش کنید تا دوستان دقیقتر راهنماییتون کنن

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا