اجراي يك برنامه mmb بوسيله يك برنامه ديگر

rahnama84

New Member
با سلام خدمت دوستان
مي خواهم يك برنامه mmb كه فايل آن حتما بايد exe باشد را از طريق يك برنامه ديگر mmb اجرا كنم و مستقيما به صفحه مشخصي از برنامه اول بروم.

اين كار بوسيله دستور زير قابل اجرا است
RunMBD("<SrcDir>\film secure.mbd","Page 2")
در حالتي كه فايل ما mdb باشد

ولي مشكل من اينجاست كه فايلم exe است و چون با molebox چند فايل را بايد ضميمه پروژه خودم بكنم بايد حتما فايل exe بسازم و به خاطر نوع كاري كه برنامه انجام مي دهد مي خواهم فايل اول توسط يك برنامه ديگر و بصورت پارامتري از يك صفحه خاص شروع شود نه با اجراي مستقيم

دوستان اگر مي دانند راهنمايي كنند
با تشكر

mj3a

Active Member
اون صفحه ی مشخص رو از نرم افزارت جدا کن و به صورت exe ذخیره کن. بعد اون را با دستور run program اجرا کن

rahnama84

New Member
با تشكر از شما
شايد درست نتونستم هدفم رو از اين كار اعلام كنم
ببينيد من يك فيلم دارم كه exe برنامه بوسيله مول باكس embedded شده كه در صفحه دوم برنامه mmb آن را نمايش مي دهم و اگر كاربر در حالت عادي برنامه من را اجرا كند فقط صفحه اول را خواهد ديد و به صفحه دوم نخواهد رفت و من مي خواهم اين برنامه exe را با اراسال يك پارامتر مانند دستور
RunMBD اجرا كنم ولي نمي دانم چگونه چون اين دستور فقط براي فايل هاي mbd كار مي كند و براي فايل هاي exe قابل اجرا نيست.
فقط مي خواهم همانگونه كه RunMBD بر روي فايل هاي MBD كار مي كند دستوري داشته باشم كه بر روي exe كار كند و به صفحه مشخصي از برنامه من برود و يا حتي اسكريپتي را از طريق دستور خارجي اجرا كرد كه اين اسكريپت مي توند هدايت به صفحه مورد نظر بنده باشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا