اتوران نمیشه

mrt-amin

New Member
با سلام خدمت دوستان

برنامه ساده ای برای ران کردن دی وی دی ساخته ام.
کل برنامه را تست کردم.ولی وقتی همه ی فایل ها رو،رو دی وی دی رایت میکنم دی وی دی ران نمیشه.
از دوستان یه کمک سریع میخوام که فردا این برنامه رو باید براشون بدم.
اگه از دوستان کسی میدونه س:ی دی با دی وی دی فرق داره برام توضیحی بدند تا ان رو رفع کنم.
منتظرتونم:sad::there:

• Like
Reactions: pcj

pcj

Member
قبلا در این باره بحث شده بود و من هم همین جواب رو دادم بهتر نبود اول سرچ می کردید

در بعضی از مواقع همه چیز درست و بدون خطا است
ولی اتوران بالا نمی یاد و این به خاطر حجم زیاد اتوران شما هستش
راه حل این مسئله این اشت که اتوران خودتون رو با فرمت ام بی دی ذخیره و رمز گذاری کنید و سپس یک فایل اگزه با ام ام بی درست کنید و فقط در پیج استارت از دستور RunMBD استفاده کنید

اگر متوجه نشدید مثال آپ کنم

mrt-amin

New Member
تشکر از دوست عزیزم !
اقا من همه ی راه حل هایی که پیش پا و قبل از خوندن از سایت انجام دادم.
البته ولی اونجوری که شما میگوید هم کردم باز هم ران نشد.
نمیدونم مشکل کار از کجاست؟
حرف شما درسته حجم برنامه بالاست.ولی بازهم من دلیلی نمیدانم که باحجم زیاد بالا نیاد.
چون حجم های بالایی رو که قبلا خودم رو سی د ی انجام دادم بالا امده هست و چند پروژه هایی که انجام داده بودم کار کرده بود.
ولی این بار فرق میکنه ، من اتوران رو بر روی دی وی دی انجام میدم و فکر میکنم با سی دی فرقی داشته باشه.
بخاطر ههمین از شما دوستان کمک خواستم.
اگه از دوستان کسی هست که دلیل دیگیه ی بگه ممنون میشم.
منتظرتونم

• Like

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
با سلام خدمت دوستان

برنامه ساده ای برای ران کردن دی وی دی ساخته ام.
کل برنامه را تست کردم.ولی وقتی همه ی فایل ها رو،رو دی وی دی رایت میکنم دی وی دی ران نمیشه.
از دوستان یه کمک سریع میخوام که فردا این برنامه رو باید براشون بدم.
اگه از دوستان کسی میدونه س:ی دی با دی وی دی فرق داره برام توضیحی بدند تا ان رو رفع کنم.
منتظرتونم:sad::there:

دوست عزيز
اول اينكه آيا موقع كامپايل كردن پروژه گزينه Generate Autorun.inf رو فعال ميكنيد يا خير؟

دوم اينكه آيا موقع رايت همين فايل Autorun.inf كه كنار پروژتون ساخته ميشه رو همراه با ساير فايلها تو ريشه CD يا DVD كپي ميكنيد؟

سوم اينكه آيا اتوران DVD فقط رو سيستم شما بالا نمياد يا تو سيستم‌هاي ديگه‌ هم همين مشكل رو داريد؟

• Like

mrt-amin

New Member
اره دوست عزیزم
فکر کنم اونایی که بالا گفتم مشخص تر باشه.
اره فایل اتوران .اینفو رو همراهش میزارم
بعدشم تو یه سیستم دیگه هم اجرا کردم ،اجرا نشد!:cry:

• Like

pcj

Member
نمی دونم مشکل کجاست ولی دی وی دی با سی دی فرقی نداره فقط حجم شون فرق می کنه

simpatico

Member
یه مشکل که شاید تا حالا دوستان بهش بر نخوردن و بروز این مشکل باعث شد تا من یکی از بهترین فرصت های زندگی ام رو برای بستن یه قرارداد از دست بدم...:mad:
نام فایل اجرایی شما باید یه تیکه باشه ... یعنی اگه بشه my cd.exe به مشکل بر میخورید و اتوران اجرا نمیشه.... البته شاید هم خیلی ها بدونید :cool:
شاید هم مشکل شما این باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا