اتهاد برنامه نويسان

mehran_j

Member
اميدوارم كه اين اتفاق بيفته وهمه بتونيم ندانسته هامونو در كنار هم از بين ببريم...البته بايد با عزم جزم شروع به اين كار كرد و همه با هم بخواهيم نه 10 نفر و حتي 100 نفر

Armin62

Member
از بچه ها ممنون اگه ممكنه پست هاتونو همونجا بدين تا تاپيك فعالتر بشه و همه بچه ها بتونن نظرات شمارو هم ببينن

بازم تشكر ...

aira

Member
موضوغ جالبي هست.من در سايت برنامه نويس هم عضو هستم.در اين سايت هم بيشتر برنامه نويسان ايران عضو هستند و همه با هم كمك ميكنند كه مشكلات آماتورها و حرفه اي هي در برنامه نويسي حل بشه.
شما اگر ممكنه بيشتر توضيح بديد كه دقيقاً از اين سايت چي ميخوايد؟؟چون سايتهاي از اين دست زياده.
در اين انجمن هم ما پروژه هايي رو با هم حل ميكنيم...
من ترچيح ميدم هرگونه فعاليتي رو در همين جا داشته باشم..
اميدوارم بتونيد موفق باشيد..:)

***UNIQUE***

Active Member
سلام
پیشنهاد خوبیه .
اما فکر نمیکنم بشه خوب عملیش کرد
موفق باشید

Armin62

Member
در يك قسمت از سايت
نظر من اين هست كه بچه ها برنامه هايي رو كه مي نويسند چه برنامه هاي كوچك و چه بزرگ رو در اين سايت قرار بدن :

دلايل :
1- آشنا شدن با كدهاي جديد براي كارهاي مختلف

2- بالا رفتن سطح برنامه ها

3- جمع بندي برنامه ها براي ساختن برنامه هاي قويتر

اين قسمت كه گفته شد پس از مدتي تبديل ميشه به يك بانك جامع از برنامه ها و كدها
----------
قسمت ديگر براي ايجاد پروژه هاي جديد :

منظور اين هست كه دوستان در مورد نوشتن برنامه هاي مختلف پيشنهاد ميدن و پس از انتخاب برنامه همه با هم براي نوشتن برنامه فعاليت ميكنيم (البته اين رو هم بايد گفت كه طبيعتا اين قسمت به چندين گروه برنامه نويسي مبدل ميشه ) و برنامه انتخاب شده به زبانهاي مختلف نوشته ميشه
خوبي كه اين قسمت داره اينه كه به دليل نوعي رقابت كه بين گروهها پيش مياد سعي ميشه برنامه كاملتر و جامعتر بشه و اينجاست كه همكاري دوستان مشخص ميشه

در يك مسعله شكي نيست كه ايجاد و راه اندازي اين قسمتها و چه مواردي كه دوستان پيشنهاد ميكنند زمان زيادي صرف ميكنه و ما بايد پله پله اين قسمتها رو فعال كنيم

در پستهاي آينده هم از نظرات دوستان استفاده مي كنيم تا شروع كارمون با هدفي مشخص باشه

تشكر ...
آرمين

جدیدترین ارسال ها

بالا