اتصال فروشگاه به پست

Expon

Member
سلام

من می خواستم فروشگاه آنلاین رو به پرداخت ( Pardakht.com ) وصل کنم از دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه ؟
ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

alireza82

Well-Known Member
سلام

من می خواستم فروشگاه آنلاین رو به پرداخت ( Pardakht.com ) وصل کنم از دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه ؟
ممنون میشم.

شما باید با خودشون تماس بگیرید ، یه مقداری پول ازتون میگیرن و بقیه مراحل که باید باهاشون صحبت کنید. فکر کنم 100 هزارتومن میگیرن برای دادن این سرویس بهتون

Mr.Steres

Active Member
سلام ! این سرویس ها به صورتی اند که با پرداخت مبلغ 200 هزار تومان به شما پنلی میدن که بعد از ثبت کالا در این پنل به شما لینک خرید محصول داده میشه که شما به گذاشتن اون لینک در سایت خودتون و در زیر جایی که محصول معرفی شده خریدار رو به صفحه خرید در سایت شرکت پست می فرستید تا خرید و وارد کردن اطلاعات لازم انجام بشه

این نوشته رو از سایت خودم کپی کردم می تونید برای خرید این سرویسها به سایت ما بیاید با هزینه کمتر و اسان تر

www.takspace.net

takspace.net گفت:
پس از نهايي شدن خريد توسط خريدار، فروشنده سفارش رسيده را آماده كرده و در بخش مديريت فروشگاه وضعيت سفارش را از حالت «معلق» به حالت «ارسال شده» تغيير مي دهد، ار طريق كنترل پنلي كه از قبل در اختيار شركت پست جمهوري اسلامي ايران قرار گرفته است، شركت پست از خريد انجام گرفته اطلاع پيدا مي كند (بدون نياز به حتي تماس تلفني فروشنده با شركت پست) شعبه پستي به آدرس فروشنده مراجعه ميكند و كالاي مورد نظر را دريافت كرده و به دست خريدار مي رساند و در صورتی که خريدار هزينه كالا را قبلاً پرداخت نكرده باشد، هزينه كالا به همراه هزينه پستي را از خريدار دريافت مي كند شعبه پست تاييد دريافت پول را در كنترل پنل اختصاصي خود اعلام مي نمايد و وضعيت سفارش را از حالت «ارسال شده» به «وصول شده» تغيير مي دهد و در خصوص اقلامي كه پرداخت هنگام تحويل انجام گرفته است واحد مالي پست با طرف قرارداد يعني فروشنده در بازه زماني مشخص تسويه حساب مي نمايد.

jhoseini

Member
pardakht.com کلاه برداره
با این کار کنید http://iranmc.org/ شاید کلاه بر نداره : (
روش کارشون هم زیاد سخت نیست، خودشون یادتون میدن، نیازی نیست تاپیک بزنید، یه تلفن خرجشه

saidshp

Member
سلام
کسی اسکریپت نمونه یا فایل pdf راهنما نداره ببینیم اینا با چه سیستمی کار می کنن

سپاس.

Mr.Steres

Active Member
فرم سفارش سایت شون رو پر کنید یه خانوم بازاریاب زنگ میزنه با احترام کامل همه چیز رو واستون توضیح میده

Expon

Member
ممنون از همه ی دوستان که جواب دادند .
من همون فرم رو پر کردم و منتظر تماس شون هستم.

foranyone

Well-Known Member
pardakht.com کلاه برداره
با این کار کنید http://iranmc.org/ شاید کلاه بر نداره : (
روش کارشون هم زیاد سخت نیست، خودشون یادتون میدن، نیازی نیست تاپیک بزنید، یه تلفن خرجشه

به نظر من که پرداخت اولین و مناسبترین سرویسه

هرچند که خودم باهاش کار نکردم!

جدیدترین ارسال ها

بالا