اتصال سایت به درگاه پرداخت اینترنتی ؟

mohandesin111

New Member
من میخوام یه سایت فروش کارت شارژ راه اندازی کنم کسی میدونه چطوری باید درگاه پرداخت اینترنتی را از بانک بگیرم؟یه جایی خوندم که باید جواز کسبی که مربوط به فعالیت مربوط به سایتمونه را داشته باشیم ، مگه فروش اینترنتی کارت شارژم جواز کسب داره ؟
درضمن نوشته بود که باید کپی برابر با اصل آگهی مربوط به شرکتمون که توی یه روزنامه معتبر چاپ شده را هم داشته باشیم
اینا درسته؟ کسی در این رابطه تجربه داره ؟
باتشکر

the_king

مدیرکل انجمن
من میخوام یه سایت فروش کارت شارژ راه اندازی کنم کسی میدونه چطوری باید درگاه پرداخت اینترنتی را از بانک بگیرم؟یه جایی خوندم که باید جواز کسبی که مربوط به فعالیت مربوط به سایتمونه را داشته باشیم ، مگه فروش اینترنتی کارت شارژم جواز کسب داره ؟
درضمن نوشته بود که باید کپی برابر با اصل آگهی مربوط به شرکتمون که توی یه روزنامه معتبر چاپ شده را هم داشته باشیم
اینا درسته؟ کسی در این رابطه تجربه داره ؟
باتشکر

مهم اینه که شما آزادانه نتوانید خرید و فروش کنید، روی گردش مالی تون نظارت کنند و ازتون مالیات بگیرند و هر زمانی
که مصلحت دانستند کسب تون را تعطیل کنند. شما باید مدارک لازم رو در اختیارشون قرار بدهید که کسب تون
کاملا تحت کنترل شون باشه.

داشتن سایت کافی نیست، یک جایی باید به عنوان محل کسب باشه که یا اجاره نامه اش دست تون باشه یا
مالک اش باشید. در ضمن ازتون جواز کسب می خواهند، یک صنف ای که مرتبط با موردی باشه که می فروشید.

چگونه برای فروشگاه مجازی خود ، درگاه اینترنتی بانک ملت را فعال نماییم ؟

رجوع شود به : معرفي درگاه پرداخت اينترنتي كليه بانكهاي فعال

mohandesin111

New Member
خیلی ممنون از پاسختون
حالا من برای فروش اینترنتی کارت شارژ از کجا جواز کسب بگیرم ؟ چه جواز کسبی باید بگیرم ؟
اینم خیلی مسخرس ها ، آخه برای فروش اینترنتی کارت شارژ باید مکان فروش داشته باشیم !!!!!!! اونوقت این چه فروش اینترنتییه دیگه!!!یعنی میخوایم به صورت مجازی باشه
نمیشه بگیم محل کارمون خونمونه؟

Cisco

مدیر انجمن
نه نیازی به جواز و ... تا جایی که من اطلاع دارم ندارید.
کافیه تو گوگل سرچ کنید . 100 ها سایت میاد که دارن کارت شارژمی فروشن . از اون 100 تا 10 تاشون هم مجوز ندارن .
اگر از سیستم مدیریت محتوا جوملا استفاده می کنید سایت جومینا خیلی از این ماژول ها گذاشته .
اما اگر خودتون اسکریپت نوشتین زرین پال بهترین گزینه است . شما حساب داشته باشین و تو زرین پال ثبت نام کنید پول از طریق مازول زرین پال پرداخت می شود و به حساب شما واریز می شود.
این سیستم برای تمامی سیستم های مدریت محتوا موجود است .
...
سوالی بود در خدمتم.
علیرضا

mohandesin111

New Member
اگر از سیستم مدیریت محتوا جوملا استفاده می کنید سایت جومینا خیلی از این ماژول ها گذاشته .
اما اگر خودتون اسکریپت نوشتین زرین پال بهترین گزینه است . شما حساب داشته باشین و تو زرین پال ثبت نام کنید پول از طریق مازول زرین پال پرداخت می شود و به حساب شما واریز می شود.
این سیستم برای تمامی سیستم های مدریت محتوا موجود است .
...
سوالی بود در خدمتم.
علیرضا

من از اسکریپت رایگان فروش کارت شارژ Virtual Freer استفاده میکنم که ماژول های بانک ها را داره اما مسئله اینه که داخل این ماژول ها باید یه سری رمز و پسورد بنویسیم نا به حساب خودمون وصل بشه برای اینکارم باید با بانک قرار داد ببندیم که ظاهرا این قرارداد نیاز به جواز کسب داره که من نمیدونم چطوری باید بگیرم؟( همونطورم که شما گفتید برا منم عجیبه این همه سایت جواز کسب داشته باشند )
از زرین پالم خبر دارم اما میخوام حتما یکی از بانک ها سایتما ساپورت کنه
باتشکر

VAHID216

مدیر بازنشسته
با سلام
به این سایت مراجعه کنید ، و قوانین موجود رو بخونید تا بتونید نشان اعتماد کسب کنید. بعد از کسب نشان اعتماد می تونید به هر بانکی مراجعه و تقاضای Gate پرداخت کنید.
کد:
http://enamad.ir/Main.aspx
موفق باشید

mohandesin111

New Member
با سلام
به این سایت مراجعه کنید ، و قوانین موجود رو بخونید تا بتونید نشان اعتماد کسب کنید. بعد از کسب نشان اعتماد می تونید به هر بانکی مراجعه و تقاضای Gate پرداخت کنید.
کد:
http://enamad.ir/Main.aspx
موفق باشید

ممنون از کمکتون
من رفتم شرایطا دیدم یا بهتره بگم هفت خان رستما دیدم
این مراحل چند ماه طول میکشه درضمن اگه قسمت سایت های تایید شده را ببینید تعدادشون انگشت شماره، اونوقت این همه سایت که دارن کارت شارژ میفروشن چکار کردن؟

به نظر میاد باید یه راه راحت هم وجود داشته باشه چون اینطور که من تو سایت enamad.ir دیدم بعد از جواز کسب برای گرفتن نشان اعتماد زیاد مرحله نداره ، پس چرا هیچ سایتی نشان اعتماد نگرفته ؟
کلا به ریخته خیلی از سایتا نمیخوره که جواز کسب داشته باشن

VAHID216

مدیر بازنشسته
دقیقا تمام این ها هفت خان رستم هست. راه بسیار ساده برای دور زدن بانک ها و گرفتن گیت پرداخت استفاده از نام یک شرکت ثبت شده هست که بتونید با نام اونا یک گیت بگیرید.
موفق باشید

freelast

New Member
بايستي يك شركت تاسيس كنيد.
شما با كمترين هزينه مي توانيد يك شركت تعاوني ثبت كنيد سپس به فروش كارت شارژ بپردازيد.
بدون ثبت شركت درگاه نمي دهند.
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا