اتصال به دیتابیس

Cyber-DL

Member
من اگه یوزر و پسورد و Ip و اسم دیتابیس یک سایت رو داشته باشم . چه طوری می توانم به اون وصل بشم و روش کار کنم !؟

sunrise

Member
اين فقط در صورتي امکان پذير هست که اون ديتابيس قابل دسترسي به صورت ريموت باشه و اگه اون ديتابيس از طريق هر ريموتي قابل دسترسي باشه شما مي تونيد به اون متصل بشيد در غير اين صورت بايد حتما Ip يا رنج Ip شما در تنظيمات ريموت ديتابيس ست بشه.

Cyber-DL

Member
من از چند نفر پرسیدم و اون ها به من گفتند که میشه با یک سری برنامه های Priv8 هکینگ امکانش هست .

اما برنامه رو متاسفانه به من ندادند. نظر شما چیه !؟

sunrise

Member
من از چند نفر پرسیدم و اون ها به من گفتند که میشه با یک سری برنامه های Priv8 هکینگ امکانش هست .

اما برنامه رو متاسفانه به من ندادند. نظر شما چیه !؟
البته من در مورد اين چيزي که فرموديد اطلاعاتي ندارم ولي فکر نمي کنم انجام چنين کاري خيلي آسون باشه و بايد سر رشته اي تو زمينه هک و امنيت داشته باشيد.

navidba

Well-Known Member
عزیزان... به گمانم با ftp بشه ... یا حتی با تلنت ... ولی من با ftp به به سایتی وصل شدم مشکلی نداشت... به صورت زیر:
ابتدا توی run تایپ می کنید cmd در محیط داس تایپ می کنید ftp بعد اینتر را می زنید بعد می نویسید open بعد اینتر رو می زنید بعد آدرس سایت رو می نویسید یا آی پی سایت رو که در این صورت از شما یوزر پسورد می خواد و شما هم یوزر پسورد رو می زنید...

من نفهمیدم منظورت از داشتن آی پی چی هست چون اگر آی پی رو داشته باشی می تونی به راحتی با یه whois ساده تو سایت www.ripe.net/perl/whois می تونید آدرس مقصد رو بفهمید...

تنها چیزی که حالیم شد رو گفتم...

Cyber-DL

Member
عزیزان... به گمانم با ftp بشه ... یا حتی با تلنت ... ولی من با ftp به به سایتی وصل شدم مشکلی نداشت... به صورت زیر:
ابتدا توی run تایپ می کنید cmd در محیط داس تایپ می کنید ftp بعد اینتر را می زنید بعد می نویسید open بعد اینتر رو می زنید بعد آدرس سایت رو می نویسید یا آی پی سایت رو که در این صورت از شما یوزر پسورد می خواد و شما هم یوزر پسورد رو می زنید...

من نفهمیدم منظورت از داشتن آی پی چی هست چون اگر آی پی رو داشته باشی می تونی به راحتی با یه whois ساده تو سایت www.ripe.net/perl/whois می تونید آدرس مقصد رو بفهمید...

تنها چیزی که حالیم شد رو گفتم...

عزیزم من نمی خواهم که به سایت وصل بشم . من یوزر و پسورد Cpanel رو ندارم . در واقع می خواهم فقط به دیتابیس وصل بشم.
برای وصل شدن به دیتابیس هم از Telnet یا FTP استفاده نمی کنند .

اين فقط در صورتي امکان پذير هست که اون ديتابيس قابل دسترسي به صورت ريموت باشه و اگه اون ديتابيس از طريق هر ريموتي قابل دسترسي باشه شما مي تونيد به اون متصل بشيد در غير اين صورت بايد حتما Ip يا رنج Ip شما در تنظيمات ريموت ديتابيس ست بشه.

چه طوری می توانم از این خاصیت رو برای دیتابیس قرار بدم !؟ میشه بیشتر توضیح بدی ؟!

sunrise

Member
چه طوری می توانم از این خاصیت رو برای دیتابیس قرار بدم !؟ میشه بیشتر توضیح بدی ؟!
دوست من اين کار تنها در صورتي امکان پذير هست که شما Username و Password کنترل پنل رو داشته باشيد تا بتونيد IP ريموت يا رنج IP ريموت رو براي ديتابيس مورد نظر تعريف کنيد، اگه قصدتون نفوذ به ديتابيس هست که متأسفانه يا خوشبختانه بايد دنبال نفوذ به مرکز کنترل باشيد و اگه قصدتون اتصال به ديتابيس براي امر ديگه اي هست که مدير اون سايت و ديتابيس هم در جريان هست ميتونيد از مدير تقاضاي انجام اين کار رو بکنيد.

Cyber-DL

Member
اگه قصدتون نفوذ به ديتابيس هست که متأسفانه يا خوشبختانه بايد دنبال نفوذ به مرکز کنترل باشيد و اگه قصدتون اتصال به ديتابيس براي امر ديگه اي هست که مدير اون سايت و ديتابيس هم در جريان هست ميتونيد از مدير تقاضاي انجام اين کار رو بکنيد.

نه عزیزم من قصد نفوذ ندارم . اصولا با هک و نفوذ اصلا حال نمی کنم . یکسری سایت هستند که به دلیل تحریم شدن Cpanel سایتشان دچار مشکل شده و امکان استفاده از Cpanel نیست . یعنی ارور License میده .
به این دلیل می خواهند که به هاستینگ من منتقل بشوند . فایل ها رو با FTP انتقال دادم ، فقط مانده دیتابیس .برای این از شما این سوال رو کردم .

sunrise

Member
نه عزیزم من قصد نفوذ ندارم . اصولا با هک و نفوذ اصلا حال نمی کنم . یکسری سایت هستند که به دلیل تحریم شدن Cpanel سایتشان دچار مشکل شده و امکان استفاده از Cpanel نیست . یعنی ارور License میده .
به این دلیل می خواهند که به هاستینگ من منتقل بشوند . فایل ها رو با FTP انتقال دادم ، فقط مانده دیتابیس .برای این از شما این سوال رو کردم .
بنابراين اگه به FTP هاست دسترسي داريد و وب سايتي که قصد داريد اطلاعات بانک اطلاعاتي اون رو منتقل کنيد داراي يوزري هستند که مجوز Administration -> CREATE USER يا GRANT رو دارند مي تونيد از کد PHP زير براي ايجاد نام کاربري جديد که بصورت ريموت براي هر هاستي در نظر گرفته شده استفاده کنيد.

PHP:
<?php
$dblink = mysql_connect('localhost', 'root', '');
if (!$dblink)
	exit;
else
{
	if (mysql_query("CREATE USER 'sunrise'@'%';", $dblink))
	{
		if (!mysql_query("GRANT ALL PRIVILEGES ON * . * TO 'sunrise'@'%' WITH GRANT OPTION MAX_QUERIES_PER_HOUR 0 MAX_CONNECTIONS_PER_HOUR 0 MAX_UPDATES_PER_HOUR 0 MAX_USER_CONNECTIONS 0 ;", $dblink))
		{
			print("User created but couldn't set the privileges for that.");
			exit;
		}
			else
		{			
			if (mysql_query("SET PASSWORD FOR 'sunrise'@'%' = PASSWORD( '123456' )", $dblink))
			{
				print("User successfully created.");
			}
				else
			{
				print("User created successfully, but could not set password, therefore the created user has no password.");
			}
		}
	}
		else print("Failed to create user.");
}
?>

ali-k

Member
خب بهتر بود اولش دقیق میگفتید :)

کلا با یک یوزر معمولی که دسترسی های عادی را دارد میتوانید یک اسکریپت ساده از طریق ftp که گفتید دسترسی دارید اپلود کنید و کلا دیتابیسی که یوزر شما دسترسی دارد را backup بگیرید و روی سرور خودتان بیاورید.

اگر به سرور تحریم شده بصورت کامل دسترسی دارید (دسترسی root) بفرمائید تا دو راه دیگر نیز خدمتتان بگم .

Cyber-DL

Member
sunrise عزیز من کاری که شما گفتید رو انجام دادم . و پیغام مبنی بر ساخته شدن یوزری با موفقیت اعلام شد .
حالا چه طوری باید این یوزر رو به دیتابیس اضافه کنم و با چه اسکریپتی به دیتابیس وصل بشم که بک آپ بگیرم ؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا