غیره اتاق .......

سلام
این اتاق به اصطلاح مشورت:lol:رو در بیمارستان کنار تخت یکی از اقوام با لپتاپ ایسوس باکلاسش زدم :green:
گفتم حالا که قراره چند شب پیشش باشم با لپتاپش حال کنم ((ندید بدید)):green:
والا خودم هم میدونم خالی از اشکال نیست ولی از هیچی بهتره :)
وای وای الانه که سرکله حامد پیدا بشه و از شماره 1 تا 100 ازم ایراد بگیره :lol:ولی اینو گفتن از قدیم که چوب استاد گله :rose:
vray 2
3dsmax 2011
..............................
رندر جدید

پیوست ها

• davood_.jpg
    davood_.jpg
    439.4 کیلوبایت · بازدیدها: 65
آخرین ویرایش:

Hamed

Active Member
سلام
استاد خودتی بابا به خدا من شاگردم به خدا...
داوود نقاط قوتش خیلی زیاده...شدت نور خوبه...میدونی یکی از بزرگترین ایرادات این کار اینکه نو آوری نداشتی...حداقل توی انتخاب آبجکت ها آبجکت های تاپی استفاده میکردی...و دومین مطلب دیگه حرف نزنم...داوود جان کار خوب اونیه که بتونی اول از همه خودت ته دل از این کارت خوشحال باشی...تو اگر این کارو به افراد عام نشون بدی همه استقبال میکنن...ولی خودت میفهمی چه ایراداتی دار...سایه داوود سایه هات رو کنترل نکردی...سایه یک کلمست ولی تمام ستاپ صحنت و برای عالی شدن سایه باید شخم بزنی و دوروغ نگم تا بیاد دستت یکم طول میکشه تمرکز کن میتونی...

علی علی

.:BehzAd:.

Active Member
به آقا داوود بلاخره اینو تموم کردی خیلی خوب شده فقط سمت چپ و یکم سنگین کردی کاش ساعته این ور میبود شدت نور هم خوب و نوری هم که از بیرون اومده اوکی اوکی هست خسته نباشی کارت خوب شده تو بیمارستان دوپینگ موپینگ کردی.

Hamed

Active Member
سلام
معذرت دیر کردم مشغولم عزیز...
داوود جان بازم خوب نشده هنوز زنده نیست به این نکته ها توجه کن...

62722610353169136565.jpg

علی یارت

سلام
معذرت دیر کردم مشغولم عزیز...
داوود جان بازم خوب نشده هنوز زنده نیست به این نکته ها توجه کن...

62722610353169136565.jpg

علی یارت
درود
عیبها رو با یه رندر جدید دیگه تقریبا گرفتم با ابجکتهای جدید
میدونم باز عیبهایی پیدا میشه ولی اینو میدونم خیلی بهتر از رندر قبلیست و این یه ذره پیشرفتم رو مدیون شما هستم استاد حامد عزیز خیلی این مدت اذییت شدین حلالم کن :rose:

Mandana

Active Member
خعلی بهتر شده داوود هاین نخسوزن زمین جدید رو بیشتر دوس داشتم.میز کنار مبلها رو عوض کردی کلی به نظرم کمک کرده به جلوه ی بیشتر طرح ات.با عوضکردن جای تابلو هم موافقم
در کل خعلی بهتر شد.در مورد نورپردازی اطلاعات زیادی ندارم اساتید باید بیان نظر بدن
موفق بباشی:rose:

خعلی بهتر شده داوود هاین نخسوزن زمین جدید رو بیشتر دوس داشتم.میز کنار مبلها رو عوض کردی کلی به نظرم کمک کرده به جلوه ی بیشتر طرح ات.با عوضکردن جای تابلو هم موافقم
در کل خعلی بهتر شد.در مورد نورپردازی اطلاعات زیادی ندارم اساتید باید بیان نظر بدن
موفق بباشی:rose:
اگر میبینید کارم بهتر شده نسبت به قبلی البته از نظر دوستان من مدیون استاد خوبمون حامد عزیز هستم ((hamed)) خیلی اذیتش کردم این مدت همینجا ازشون تشکر میکنم :rose:

Hamed

Active Member
سلام
داره دروغ میگه همه این کارارو خودش کرده من کیم که اسممو بزارن استاد...من هنوز شاگردم و دارم یاد میگیرم....

ایشالا تند تند پیشرفت کنی ما هم لذت ببریم

علی یار شما

سلام
داره دروغ میگه همه این کارارو خودش کرده من کیم که اسممو بزارن استاد...من هنوز شاگردم و دارم یاد میگیرم....

ایشالا تند تند پیشرفت کنی ما هم لذت ببریم

علی یار شما
استاد حامد من دروغ میگم..............:shock::green:
از قدیم گفتن دروغو دشمن خداست:green:

علی یارت:neutral:

جدیدترین ارسال ها

بالا