بی بی کد اتاق مدیریت

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام

این هم از آخرین کارام هست که برای یه شرکت دکوراسیون داخلی طراحی کردم

مکس و وی ری 2009

ممنون میشم نظرتون رو بدونم

موفق باشید...

پیوست ها

• Cam01_E.jpg
    Cam01_E.jpg
    436.5 کیلوبایت · بازدیدها: 62

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
با سلام.
کلیت کار کار خوب شده.مطمئنا تو زمان بسیار محدود بسته شده.با توجه به سرعت کار خوبیه.

سوالات:
1-مدل ها آمادست یا مدلسازی شده؟
2-طراحی معماری کار به عهده چه کسی بوده؟ کار فرما یا مکس کار؟
3- قراره اجرا بشه یا فقط در حد کار مکسه؟

نفاط قوت
1- کار شدن نسبتا خوب روی دیتیل ها مثل قرنیز کف - وسیله های روی میز
2-اگر مدلسازی شده مدل مبل خوب شده.مخصوصا چین های چرم اون
3- نور های هالوِژن بسیار مناسب و خوش ذوقی شده.

انقادها
معماری:
1- برای چنین اتاقی در و پنجره منظور شده؟ آخه از این ویو که نگاه می کنیم تقریبا 3 تا دیوار معلومه و تنها جایی که احتمال در ورودی هست دیوار پشت که دیده نمیشه.اما پس پنجره اتاق کجاست؟ و این غیر ممکنه 1 اتاق بدون پنجره باشه.
2- رنگ بندی فضا جالب نشده. درکش سخته که چوب مشکی که اصلا پرداخت شده نیست با رنگ قهوه ای قرنیز چه تناسبی داره؟ همینطور رنگ بندی کف با کاغذ دیواری و الوار های سقف و ...
برای رنگ بندی معمولا باید از رنگ های هم تنالیته استفاده کرد.
پیشنهاد میشه
- برای کف رفکلت یه مقدار بالاتر بره و پارکت قهوه ای سوخته استفاده بشه.
- برای دیوار از سفید و دیوار پشت میز قهوه ای نزدیک به کف استفاده بشه.
- برای الوار های سقف از چوب قهوه ای سوخته که 1 مقدار روشن تر از کف باشه.اما نه به این شکل فعلی.باید چوب پرداخت شده یعنی رفکت زیبا و بدون بامپ باشه.
- اگه دیوار سفید بشه پس بهتره قرنیز سقف و کف هم رنگ الوار سفف بشه.
- برای صندلی ها هم از چوب های قهوه ای و چرم سفید استفاده بشه.
- گذاشتن آجر اصلا مناسب چنین فضایی نیست بهتره با رنگ قهوه ای سفید بازی بشه.یعنی اگه دیوار پشت قهوه ای روشن بشه پس داخل قفسه ها به جای دیوار آجری کچ سفید بشه.
- رنگ زون کن ها عوض بشه.چون آبجکت های فرعی محسوب میشه نباید این جوری تو ذوق بزنه
3- درباره آبجکت لامپها بهتره از آبجکت آماده از Arch model ولوم 12 فایل 70 استفاده بشه.و اگر قصد مدلسازی هست یه آبجکت زیبا باشه.الان فقط یه استوانه با edit poly 2 متریال بهش داده شده.
همچنین فکر کنم برای چنین فضاهایی از لامپ های فلورسنت رو کار استفاده نمیشه و باید با سقف کاذب و نورهای تو کار نور تامین بشه.

مکس
1-
نور محیط درست مشخص نشده.و منبع نور نا معلومه
2- متریال ها تقریبا خام هستن.مثل کف سقف دیوار الوارهای سقف
3- یه مقدار Saturation کم بشه.تا اینقدر رنگ ها تو هم نره.
4- نویز کار زیاده و مخصوصا Subdivs متریال ها کم شده.
در پایان میشه گفت چقدر خوبه اگه قرار چنین چیزی ساخته بشه، بهتره یه مقداری روی فاز طراحی معماری وسواس بیشتری داده بشه و دست متخصص کار داده بشه.تا چهره ادارات، دفتر مدیر یا هر جا دچار کمبود زیبایی نشه.همه ما ها اگه میخوایم یه چیزی طراحی کنیم باید فکر بکنیم که قراره کلی هزینه بشه تا ساخته بشه و دلمون باید برای پولی که خرج میشه بسوزه.و در آخر ببینیم یه کار با زیبایی کم درست شده.
به نظرم اصلا اشکال نداره آدم کارهای خوب و حرفه ای مثل کارهای evermotion رو ببینه و ایده بگیره. چون وقتی یکی مثل من که طراحی بلد نیست نمی تونه همینجوری یه کار بزنم و بگم دارم از خودم طراحی میکنم و چهره شهر و محیط زندگیمو به خاطر مقداری پول نا زیبا کنم.حداقل میتونم 2 کار حرفه ای ببینم ایده بگیرم با خلاقیت خودم یه کار خوب ارائه کنم.و نمیشه شعار داد که این کار دزدیه.اگه 1 معمار مثل ضحی حدید باشیم یه چیز اما وقتی هیچ آشنایی با طراحی نداریم نمی تونیم طراحی کنیم.
باید این فرهنگ جا انداخته بشه کار هر کس 100٪ محترمه.اما نباید قاطی بشه.من فقط یه مکس کارم پس نمی تونم طراحی کنم.همین طور برعکس هم صدق میکنه.اگر هم 1 وقت دستم زیر سنگ رفت خوب میرم 2 تار کار می بینم و سعی می کنم کار قابل قبول ارائه کنم.

عرض بنده کلی بود اول برای خودم و برای همه دوستای گلم تو فروم.خدایی نکرده دوست ندارم برداشت بد بشه. من کلی عرض کردم و اصلا منظوری به موضوع یا شخص خاص ندارم.عذر خواهی میکنم.
روز تولد حضرت ابوالفضل رو هم تبریک میگم.:rose:

Sawper

Active Member
خوبه ولی مدل گلدون توذوقه!
با روشن بودن همه لامپ هاصحنه تاریکه باز
کاغذ دیواری متناسب نیست.
اگه میتونی
ao بذار با ps
موفق باشی

hmoini

New Member
کار خیلی خوب و عالی شده.
یه چند تا مشکل که من به نظرم اومد رو میگم :
یکیش اینه که یک سری نقاط ریز سفید روی سطوح هر دو میز و اون قسمت چوبی پشت مبل نزدیک به دوربین که تعدادشون هم زیاد هست بوجود اومدن .
مشکل دیگه اینه که اینجوری به نظر میرسه که پشت اون لپ تاپ روشن هست.
یکی دیگه اینکه بنظر میاد متریال اون قرنیز دیوار کشیده شده.
و آخریشم اینکه احساس میکنم اون قسمت از پایه صندلی مدیریت که از زیر میز دیده میشه متریال نداره یا اینکه سفیده. فکر کنم اگه متریالش استیل باشه بهتر بشه.
بقیش عالیه. خسته نباشی

جدیدترین ارسال ها

بالا