ابی شدن پس زمینه ایکونهای دستاپ

bahman22

Member
باسلام
من یه مشکلی دارم نمیدونم چرا ایکونهای توی دستاپ خود به خود پس زمینه شون (ابی یا خاکستری) شدن اگه کسی بلده چطور این مشکلو برطرف کنم راهنمایی کنه ممنون:paint:

AYANDEHSAZ

Member
از من هم بعضی اوقات به این شکل میشه

ولی تو رایانه من دلیل اصلی این موضوع اینه که تصویر زمینه که انتخاب می کنی با فرمت png یا gif اگه باشه اینطوری میشه

اگه بخوای درست بشه اول تصویر زمینه مورد علاقه خودت رو با فرمت jpg ذخیره کن بعد بزار روی تصویر زمینه

موفق باشی :rose:

jmosawy

Member
سلام...
من دقیقا زمان هایی که ویندوز XP داشتم از این مشکل رنج می بردم. موقعه اش یکی از دوستام یک روش بهم گفت، خیلی بی ربط به نظرم رسید اما درست شد :green:
البته من الان اصلا ویندوز XP ندارم و دقیقا جاها رو درست یادم نیست، اما امیدوارم با کمک خود شما بتونی مشکلتو حل بکنی....

نگاه کن دوست من، روی Desktop خودت، راست کلیک بکن، بعدش اگر اشتباه نکنم، روی منوی View اونجا که وارد می شه، فکر کنم اوون اخرا باشه، یک چیزی زده باشه در ومورد وب یا اینترنت یا یه چیزی توی این مایه ها(اصلا یادم نیست چی بوده....).
اوون تیکشو که برداری یا بزاری، درست می شه. در ضمن اگر این چیزی که گفتم توی بخش View نبود، جاهای دیگرو بگرد، ببین چیزی پیدا می کنی...

البته گفتم قبلا که اصلا ربطی نداشت اما درست شد :دی

Saeed_Soltani

New Member
سلام اگر از ویندوز xp استفاده می کنید. با رفتن به properties mycomputer زبانه advanced و زدن دکمه settings از قسمت performance و انتخاب گزینه adjust for best appearance .
و اگر از ویندوز 7 استفاده می کنید با رفتن به properties mycomputer و از سمت چپ انتخاب گزینه advanced system settings و در ادامه مشهبه ویندوز xp می باشد.:wink:

آخرین ویرایش:

bahman22

Member
من از ویندوزxp استفاده میکنم واون کارو انجام دادم ولی بازم درست نشد

bahman22

Member
باسلام
من این کارا رو همه رو انجام دادم ولی متاسفانه بازم نشدمن اصلا نمیدونم این بلا از کجا اومد

jmosawy

Member
باسلام
من این کارا رو همه رو انجام دادم ولی متاسفانه بازم نشدمن اصلا نمیدونم این بلا از کجا اومد
واقعا خیلی عجیبه.
شما اون فروم رو که توی بخش ویرایش شده ی پست قبلیم گذاشتم هم یه دیدی بزن، اوونجا یک سری نگاه کردم یکی گفته بود که اینکارو کردم، اما نشد. رفته به یه جای خاصی و...

ضمنا، شما این منوی Lock Web Icon بود، چی بود؟ اونو دیدید و کارهای لازم رو انجام دادید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا