بی بی کد ابنما

ALI_TAKHTI

Active Member
خسته نبای.اما اولین چیزی که به چشم میاد اینه که آب خوب در نیومده. البته خدایی اگه به خودمم میدادن نمیتونستم خوب درش بیارم. راستی این آبشاره یا آبنما :)

max vray

کاربر VIP
خسته نبای.اما اولین چیزی که به چشم میاد اینه که آب خوب در نیومده. البته خدایی اگه به خودمم میدادن نمیتونستم خوب درش بیارم. راستی این آبشاره یا آبنما :)
سلام من با glo3d ساختم اما ورژنش دمو بود درست کار نمیکرد.
آب رو با فونیکس بسازی خوب جواب میده ... با ویری سازگاره
http://www.youtube.com/watch?v=oVgsSDIw8S4

بسیار هم سادس
سلام اقا فرشید
مرسی واقعا ممنون من بلد نبودم. یک پست زدم افشین جان glo3d رو معرفی کرد و کارم تا اینجا راه افتاد شکر خدا.اما خوب اصلا طبیعی نشد چون ورژنش دمو بود خیلی محدود اب رو میساخت واسه همین اب رو با ffd و edit poly تغییرش دادم و بعد تو فتوشاپ بهش glass و nois و motuinblur دادام.بازم ممنون:rose:

ALI_TAKHTI

Active Member
من این آموزش زو دیدم.اما مشکل دارم. توی این باکس سبز رنگ که ماله فونیکسه یه باکس کوچیک درست میکنم بعد که رو دکمه استارت میزنم تا آب شبیه سازی شه هیچ اتفاقی نمی افته. یه جا این کار من مشکل داره.دیدم یه جایی ست آی دی میکنه اما نفهمیدم کجا و چرا. کی میتونه کمک کنه؟

ALI_TAKHTI

Active Member
اون مشکلم رو حل کردم. الان مشکل اینجاس که بهه جای آب آتیشه که میاد بیرون. تو تب out pout channels وقتی تیک temperatur رو برمیدارم دیگه فقز اب هست اما این دفعه تو رندر هیچی نشون نمیده. یعنی رندر نمیگیره اون رو

sallarmelli

Active Member
سلام
محمد یه بار از روی یه آموزش آبشار این رو ساختم البته بگم که با پارتیکل ها و دفلکتور ساخته شده و در دیفالت رندر شده

من فقط آبشارش رو ساختم سیستم نفسش به شماره افتاده بود و مطمئنن پلگین ها خیلی بهترند این هم عکس اون آموزشه

creating_water_falls_in_3dsmax_23.jpg

max vray

کاربر VIP
سالار جان این ابنمایی ک گذاشتی خیلی خوبه با پلاگین ساختیش؟

سلام برادر
کار خوبی شده ولی کار ماله مشتریه یا فطری؟ قشنگه فقط آبش کمه با این real fllow هم بد نبود می زدی
کار خیلی خوبی شده تنکس

sallarmelli

Active Member
سالار جان این ابنمایی ک گذاشتی خیلی خوبه با پلاگین ساختیش؟

سلام محمد این کار من نیست
ولی یکی شبیه همین ساختم ولی هرچی توی هاردم گشتم پیداش نکردم برای همین این رو گذاشتم که ببینی

نه با پلاگین نیست تمامش (یعنی آبشارش) با ابزارهای مکس ساخته شده و در رندر دیفالت مکس هم رندر شده

موفق

جدیدترین ارسال ها

بالا