ابزار های مورد نیاز - عمومی

loyal1365

New Member
Turbo C tools 6.0 فقط یه سری ابزار اضافی و یه خورده نمونه های برنامه نویسی به زبان C هستن
من که اینجوری دیدم
اطلاعات داخل پوشه هاش رو به اطلاعات پوشه های همنامش تو همونجائی که برنامه رو نصب کردین اضافه کنین
قربونتون . سید صادق

با تشکر از جناب Saalek .

لینک ها به این صورت می باشد .

کد:
.
.
.
http://www.majidonline.com/navid/c/tc45/part3/Turboc45.003
.
.
.

موفق باشید.
نوید.

سلام

قسمت سوم دانلود نمیشه ، یعنی این لینک:

http://www.majidonline.com/navid/c/tc45/part3/Turboc45.003

پیغام خطای دسترسی میده:

کد:
 [COLOR="Black"][B][SIZE="4"]Forbidden[/SIZE][/B][/COLOR]
You don't have permission to access /navid/c/tc45/part3/Turboc45.003 on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying 
to use an ErrorDocument to handle the request. 

------------------------------------------------------

لطفآ راهنمایی بفرمایید، متشکرم
.

saalek110

Well-Known Member
=======================================
به صورت یک فایل واحد با حجم حدودا 25 مگا از اینجا قابل دانلود است:
فایل پاک شده. باید دوباره آپلود شود.
=======================================

آخرین ویرایش:
با سلام
من این قطعات را ندارم. یعنی از هاردم پاک کرده ام.
اولا دوباره برنامه را آپلود کردم. ولی به صورت یک جایی این بار. در این آدرس:
.
.
.
پس 3 راه باقی می ماند:
یکی فایل گم شده دسترسی اش اصلاح شود.
از همین لینک بالا یک جایی دانلود کنید.
بگویید تا دوباره قطعات جدید بسازم و آپلود کنم.
.

سلام

saalek عزیز ،خیلی خیلی ممنون بابت لطف و محبتی که دارید...:)

من با دایال آپ هر جوری که بود اون فایل اصلی و کلی رو دانلود کردم،فقط تو مراحل نصب آخر کار سوال رجیستر پرسید،

پست 9 صفحه قبلی که شما فرستادید،تو عکس اولی پنجمین گزینه بالای اشاره گر موس ،همون پیغام رجیستر مراحل پایانی نصب رو دوباره میاره...

در ضمن این پیغام یه مهلت 14 روزه برای برنامه و رجیست کردن اون تعیین کرده ، میخواستم بدونم این برنامه چطوری کرک میشه

بازم مرسی و متشکر.موفق باشید
.

saalek110

Well-Known Member
من رجیستر نمی کردم و اصلا توجهی هم به این قضیه نداشتم. نمی دونم لازم هم باشه یا نه. یعنی بعدا به مشکل برمی خوره یا نه. من که یادم نمی آید سر این قضیه مشکلی داشته باشم. شاید به این علت بوده که زیاد باهاش کار نکردم. بهرحال دوستان شاید بیشتر بتوانند راهنمایی کنند.

برنامه پست 5 ،(codewhiz) رو کامل دانلود ، بعد با همون چسب تشکیل و درست شد ،فقط وقتی برنامه اصلی رو میخوام

نصب کنم پیغام پایین رو میده:

2cfzbya.jpg

تمام مسیر و راهی رو که گفتید ،کامل و درست رفتم ،وقتی پوشه اصلی برنامه اصلی درست میشه ، و فایل Setup رو اجرا میکنم این پیغام میاد

.

آخرین ویرایش:
خیلی خیلی ممنون،دانلود کردم.یه زحمت دیگه برنامه پست 4 رو دارید؟چون لینکش پاک شده،

البته اگه نیست ،زیاد خودتون رو زحمت ندید...بازم بابت آپلود codewhiz و بقیه راهنمایی ها متشکر و ممنون...

saalek110

Well-Known Member
متاسفانه این برنامه را من ندارم ولی برنامه های بهتری به راحتی پیدا می شود.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
با سلام. من یک فضا داشتم که ازم پس گرفت این سایت. نرم افزارهایی که در این تاپیک گذاشتم بعضی در این فضا بوده که از بین رفته. اگر کسی آنها را خواست بگه دوباره آپلود کنم.

---------------------------------------------------
یک برنامه اجرایی در اینجا هست که وقتی یک پوشه را بهش می دهید میگه که پوشه های داخلش چند درصد حجم آن پوشه را گرفته اند. چون با شکل نشان می دهد به نظرم کاربردی و بدرد بخور است. هر چند گفته اند از سایتهای سورس فایل اگزه دانلود نکنید. عکسش را در پایین می آورم:

حجم : 300 کیلو

081605_2.gif

--------------------------------------------------
یک نت پد پیشرفته با حجم دانلود 400 کیلو
http://www.atechgroup.net/

Unlimited text and line size - Professional Notepad can work with really huge files and is still very fast.
Syntax parsing and highlighting - syntax schemes for most common languages (HTML, CSS, JavaScript, PHP, PERL, SQL, Delphi, C++) are included.
DOS&Windows charset support - Professional Notepad will automatically select charset when file opening.
Hyperlinks - all hyperlinks will be automatically highlighted and followed when you clicks URL.
Drag&Drop support - both Copy and Move are supported.
Unlimited multilevel undo/redo.
Line numbers - you can display the line numbers in Professional Notepad.
Printing - color printing is supported.
Export to HTML and RTF with color syntax.
Bookmarks - up to 10 bookmarks in one text are supported. Images will be displayed on the gutter to mark the lines with bookmark.
Regular expressions in search and replace.
Word wrap. If you are working on the text with long lines, word wrap feature becomes extremely useful. You will not need to scroll far any more - since all long lines will be wrapped to fit the size of editing area.
Code Templates - speed up the development process and help maintain consistency throughout your websites.

Supported OS: Win95 / Win98 / WinME / WinNT4 / Win2000 / WinXP / Win2003

This installation is a fully functional version of Professional Notepad 2.9

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
برنامه های Tasm و link و یک نمونه سورس ( کد ساخت فایل اگزه) برای کدنویسی اسمبلی هم در این پست پیوست می شود:

پیوست ها

• assembly_tools.rar
    97.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12
آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
http://freedownload.ir/content/view/160

a1.jpg

++Notepad یک نرم افزار ویرایشگر کد و جایگزین مناسبی برای نوت پت ویندوز می باشد که ابزار های آن امکانات و خواسته های بسیاری را بر آورده می کند. این نرم افزار با پشتیبانی بسیاری از زبان های برنامه نویسی قابل اجرا در محیط مایکروسافت ویندوز می باشد. هدف اصلی این نرم افزار ویرایش component های نوشته شده به زبان ++C با دستورات win32 API و STL که بالاترین سرعت اجرا و کوتاه شدن برنامه نوشته شده را در بر دارد می باشد. بسیاری از مشکلات در این ورژن برطرف شده است و امکانات خاصی را با خود همراه کرده است.

تغییر رنگ کد های برنامه نویسی و دندانه نویسی آن ها

پشتیبانی از زبان های C , C++ , Java , C# , XML , HTML , PHP , CSS , makefile , ASCII art (.nfo) , doxygen , ini file , batch file , Javascript , ASP , VB/VBS , SQL , Objective-C , RC resource file , Pascal , Perl , Python , Lua , TeX , TCL , Assembler , Ruby , Lisp , Scheme , Properties , Diff , Smalltalk , Postscript , VHDL , Ada , Caml , AutoIt , KiXtart , Matlab , Verilog , Haskell , InnoSetup , CMake

پشتیبانی از Ctrl+Space برای نمایش کد های زبان برنامه نویسی مورد استفاده

قابلیت ویرایش و نمایش چندین فایل همزمان در یک صفحه

قابلیت جستجو و جابه جایی کلمات و جملات و بزرگنمایی صفحه

پشتیبانی بیشتر زبان های برنامه نویسی از جمله عربی (همچنین فارسی) و چینی

پشتیبانی ماکرو ها و قابلیت بوک مارک کردن

حجم فایل: 2.08 مگابایت
ICO-Key.gif
رمز عبور: www.fdl.ir

-----------------------
اگر در لینک بالا قابل دانلود نبود از لینک زیر هم می توانید استفاده کنید:
http://saalek110.freeforums.org/notepad-t660.html

آخرین ویرایش:

greencat

Member
دانلود برنامه turbo c

سلام به همه
اقا من یه لینک سالم ودرست حسابی برای دانلود برنامه turbo c می خواستم .
فقط یادتون باشه turbo c باشه چون من من یه لینک با صد هزار تا بدبختی دانلود کردم ولی اخرش
++turbo c از اب دراومد.
ممنون(فقط هر چه سریع تر لطفا)

the_king

مدیرکل انجمن
بورلند اولین نسخه محصول Turbo C را در سال 1987 عرضه کرد و تا سال 1989 که نسخه 2.0 آن عرضه گردید
نام محصول همچنان Turbo C بود و نه ++Turbo C
اما یکسال بعد بورلند این محصول را با کامپایلر ++C ترکیب کرد تا اولین نسخه ++Borland Turbo C در سال 1990 عرضه شود.

++Turbo C نسخه 3.0 در سال 1991 عرضه شد، جالب اینکه برای ++Turbo C هیچگاه نسخه 2.0 عرضه نگردید.

Borland Turbo C 2.0 ضمیمه این پست می باشد.

پیوست ها

• Borland Turbo C 2.zip
    898.4 کیلوبایت · بازدیدها: 19

saalek110

Well-Known Member
راهنمای کار با توربو سی
براي گرفتن help ،
نام تابع يا عبارت خود را بنويسيد و بعد كنترل+F1 را بزنيد.
با اين كار اطلاعاتي راجع به آن دستور به شما داده خواهد شد.
.
---------------------------------
تنظيمات توربو سي:
در منوي option زير منوي دايركتوري ها ، سومين آدرس را ميشه تغيير داد تا وقتي برنامه را run مي كنيم ، فايل obj و exe در پوشه ديگري تشكيل بشه.
اين طوري هم دايركتوري محل كارمان تمييز مي مونه و هم اين كه آن پوشه كه مي تواند پوشه اي دور از دسترس باشه ، ميشه يك بايگاني از كارهاي ما.

باز هم براي تمييزي پوشه محل كار ، ميشه بگيم فايل بك آپ ( با پسوند bak ) ساخته نشه.
منوي option ، زير منوي invironment ، گزينه editor ، اولين انتخاب را تيكش را برداريد. يعني create backup files را.
بقيه تنظيمات را فعلا من كار نكرده ام. اگر كسي توانست بنويسد.

اگر برنامه گرافيكي مي سازيد و مي خواهيد به كامپيوتر ديگري كه توربو سي نداره ببريد ، يك راه اينه كه محتويات پوشه bgi را هم همراه برنامه خود ببريد و در برنامه هم طوري آدرس بدهيد كه آن فايلها را پيدا كند.
.

[Hossien]

New Member
برنامه ي سي پلاس پلاس

سلام

دوستان ميشه برنامه اي كه با ان كد هاي سي پلاس پلاس را مي نويسيد قراربديد.
با تشكر

اگه لينك مستقيم باشه بهتره.

جدیدترین ارسال ها

بالا