ابداع جدیدترین روش فارسی نویسی در دایرکتور

آیا دوست دارید به راحتی و بدون محدودیت در Director در ویندوز های 2000 و Xp فارسی بنویسید ؟
آیا دوست دارید به کاربر اجازه نوشتن فارسی در برنامه تان را بدهید؟
اگر تمایل دارید به وب سایت زیر رفته و در قسمت Pdf مقاله فارسی نویسی را مطالعه نمایید
http://www.freewebs.com/multimedia-cd
عزیزان فقط بعد از مطالعه این مطلب حتما نظرات خود را در این تایپیک بنویسند
با تشکر از مجتبی مقدسی برای قرار دادن این مقاله در وب سایت مالتی مدیا

آخرین ویرایش:

mojtaba1339

Active Member
دوستان ، من این روش رو امتحان کردم . لطفا فایل رو دانلود کنید و نظرتون رو توی این تاپیک بنویسید.
با تشکر از همه دوستان.

navid20

Member
يك سوال

با تشكراز شما اساتيد گرامي.روش بسيار خوبي بود.شايد سوال من به اين موضوع ربطي نداشت باشد.چطور مي توان يك متن pdf را ويراش كنم.البته با فونت فارسي؟

mojtaba1339

Active Member
سلام.
بذار اول فرآیند PDF رو برات توضیح بدم. وقتی یه فایل به فرمت PDF تبدیل میشه فونتهای داخل اون در اصطلاح embed میشه و شما می تونید اونو با نرم افزارهای ویرایش pdf مانند آکروبات رایتر باز کنید و البته بهتره که یه نسخه از اونو به فرمت word تبدیل کنید زیرا آکروبات رایتر هیچ گونه حمایتی از زبان فارسی و فونتهای اون نمیکنه یعنی اینکه اگه شما یه فایل متن فارسی رو با آکروبات رایتر به pdf تبدیل کنید و توی یه سیستم دیگه که اون فونت رو نداره بازش کنید متن قابل خواندن نیست . برگردیم سر بحث : وقتی به متن تبدیلش کردی در صورتی که فونتش رو داشته باشی متنو به صورت صحیح خواهی دید در غیر اینصورت باید فونتش رو پیدا کنی اگه هم فونت داشته باشی دیگه کارت راحته. می تونی متن رو ویرایش کنی و نکته اینجاست که برای اینکه دوباره pdf بشه باید از نرم افزار pdf factory استفاده کنی که فارسی هم ساپورت می کنه.
در خدمتیم.
در ضمن اگه یه تاپیک جدید باز می کردی بقیه هم می تونستن از مطالب استفاده کنن.

mojtaba1339

Active Member
پس چی شد؟
یعنی اینقدر پیش و پا افتاده بود که ارزش نظر دادن و امتحان کردن رو هم نداشت؟

nima_dir

Active Member
محمد عزيز و مجتبي جان
دست جفتتون درد نكنه
انصافا با وجود شما دو نفر انجمن دايركتور جون تازه اي گرفته
ممنون

nima_dir

Active Member
fileflex

سلام دوستان
كسي اكستراي فايل فلكس رو با كركش داره؟
ممنون ميشم كمك كنيد

smmousazadeh

Well-Known Member
من هرچی تو لینکی که گذاشتید گشتم چیزی در مورد فارسی نویسی ندیدم...

با سلام خدمت تمامی عزیزان مخصوصا بچه های قدیمی آقا مجتبی و آقا نیما
بنده سیستم فارسی نویسی را در دایرکتور بدون هیچ مشکلی و نمایش صحیح در هر ویندوزی در سرتاسر جهان بدون احتیاج به نصب زبان فارسی و با استفاده از فونت های اینترنال راه اندازی کرده ام اگه کسی برای پروژه بزرگی احتیاج داره می تونم با هزینه اندک در اختیارش قرار دهم

nima_dir

Active Member
سلام محمد جان برات آف زدم
اگه ممكنه جواب بده باز هم ممنون

mojtaba1339

Active Member
سلام محمد جان .
خیلی چاکریم.
راستی منظورت از سرتاسر جهان چی بود؟؟؟؟ راست راستی واسه تست کردن این سیستم سفرهای خارجی داشتی؟؟

smmousazadeh

Well-Known Member
اگه نوشته ها به صورت static هست چرا فونت ها رو import نمی کنید. اونطوری که خیلی راحتتره.

FarHes

Member
سلام،
لطفا اگر ممكنه در مورد نحوه استفاده از ocx مورد استفاده در اين تاپيك در دايركتور توضيح دهيد. چون بنده راهي براي اضافه كردن آن به ليست activex هاي موجود در دايركتور پيدا نكردم.

جدیدترین ارسال ها

بالا