أقا اين طرح براي كابينت سازي خوبه (كارت ويزیت)

emadtorkaman

New Member
میشه نظر بدین اگه طرح بهتر دارید ممنون میشم (آخه خیلی واجبه برای یکی از فامیل میخوام رو دروایسی دارم):wink:[MIUC][/MIUC]

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
1- کار خیلی قشنگه دسستتون درد نکنه
2- بکراند پشت کارت ویزیت رو هم اگه مثل روی اولش کنید شاید قشنگ تر بشه

parmo2357

Member
سلام دوست عزیز.به نظرم توی بالایی اون
طرح بالا سمت چپ زیاد تو کارت درگیر نیست.زیاد ریزه و به چشم نمیاد و فونتی که استفاده کردی رو
اگه تغییر بدی و سایزش رو هم بیشتر کنی بهتره چون به نظرم بعد از چاپ قابلیت خوندن رو نداره.موفق باشی.:rose:

tebyaner

Member
طرح بدی نیست ولی ادم در نگاه اول متوجه نمیشه که مریوط به کابینت سازی هست
انگار مفهومی ساخته شده
کارت ویزیت در هین زیبایی باید زود مطلب رو انتقال بده که یک نوع تبلیغ هم باشه

parmo2357

Member
نمیدونم درسته یا نه ولی به ذهنم اومد اگه سمت راست کلمه فرهاد رو یکم روش کار میکردی تا کلمه بیشتر خودشو نشون میداد شاید بهتر میشد.:paint:

sidsid

Well-Known Member
سلام
طرح جالبی شده اما.....
فونتی که با هاش آدرسو نوشتی عوض کن
پترن بکگراندو روشن تر کن تا بعد از چاپ معلوم باشه
موفق باشی

force

Member
سلام:
من كه خيلي خوشم اومد تبريك ميگم ...فقط چندتا چيز كه به ذهنم ميرسه ميگم ...
اول اين كه كارت در حال حاضر كه من ميبينم عاليه رفيق ...
ولي بعد چاپ ... ::: ... شايد زيادي يه دست بشه ... برا اينكه اينجوري نشه يه كم رنگاش رو با حال تر كن ... منظورم اينه كه تضاد بيشتري داشته باشه مثلا جايي كه نوشته ي فرهاد با اون قسمت طوسي برخورد داره رو پر رنگتر كن واز اين قبيل كارا كه بعد چاپ بهتر مشخص بشه ...ديگه اينكه فك كنم حواست نبوده تا 3ميل كنار كارت نوشته قرار ندي چون احتمال داره كه بعد از برش از بين بره ...
به هر حال كارت خيلي خوشگله و ايراد نميشه گرفت ازش ....

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام دوست عزيز
ورودتون را به انجمن تبريك ميگم
فقط يك نكته دوست عزيز از زدن پست هاي اسپم لطفا خودداري كنيد طرحتون هم ميتونستيد توي همون پست اول بديد اينطوري هم تاپيك الكي شلوغ نميشه هم اسپم نكرديد و هم قوانين رعايت ميشه _ ممنون:rose:
كارتتون هم خوب شده
فقط يه نكته :‌ از هر طرف بايد 2 تا 3 ميل براي اطمينان فاصله بديد كه كار بعد از چاپ براي برش مشكلي پيدا نكنه كه فكر ميكنم براي تكست فرهاد رعايت نشده
موفق باشيد:rose:

astalavista

Member
فونت آدرس و تلفنات خوب نیستن.
شارپنس بکگراندتم بیشتر کن تو چاپ میمیره و کارتو گل می کنه.
در کل خوبه
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا