آیا میدانید که پی سی رنگ امار الکسا و پیج رنگ شما را خراب میکند؟

datawebco

New Member
سلام در راستای اجرای بهتر این پروژه آموزش را میزارم

قبل آن در سایت alexa.com ثبت نام کنید به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.alexa.com/register

همانند شکل زیر :
9a0ee2f92df54f4b9359.gif

پس از ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک میکنیم
Alexa Help System • View topic - we have a problem with this site (Trick to alexa.com)

بر روی لینک Post a reply کلیک کنید

به دلخواه جمله های زیر را بنویسید :

جمله اول :
کد:
Yes
Is correct
This site is a lot day by day

Please address your

Good luck
Iranian Webmaster Team
جمله دوم :
کد:
This site gives fake Rank
Please Fix the problem

best regards
Iranian Webmaster Group

با سلام مجدد
بعضی از کاربرا از من پرسیدن چرا این کارو میکنین یه توضیح بدید شما مگه با این سایت لج هستید چرا میخوای یه سایت را که خیلی زحمت کشیده را از بین ببرید

خوب من هم خواستم جواب بدم که دونه دونه توضیح میدم برای چی اینکار باید صورت بگیره

1. من با این سایت لج نیستم
2. این سایت زحمت زیادی نکشیده و مدیر اون زیاد دروغ گفته به کاربران
مثلا گفته این اسکریپت را من نوشتم و شرکت فلان این اسکریپت را طراحی کرده در صورتی که این اسکریپت دقیقا اسکریپت کلون شده سایت quadhits.com هست که اسکریپت آن از سایتهای خارجی منتشر شد و این آقا زرنگی کرد آن رو فارسی کرد و به نام خودش از بی سوادی وب ایران استفاده کرد و اون داد بیرون

پی سی رنک یکی از این سایتها هست سایت های زیادی با این سیستم کار میکنند
اما ما ایرانی هستیم و باید به کل دنیا بفهمونیم که ما با وضع این اینترنتمون باز همیشه حرفی برای گفتن داشتیم و داریم

مثال میزنم سایتهای زیادی رو شما میشناسین که مدیران آن واقعا زحمت میکشن تا آن را بروز کنند و برای ما ایرانیان خدمات خود را ارائه دهند اما بدون هیچ چشم داشتی مثال میزنم vatandownload.com و asandownload.com و p30download.com و ...
این سایتها، سایت دانلود نرم افزار هستند و واقعا نیاز ما ایرانیان را تا حد زیادی برطرف کرده اند
این سایتها فایلهایی با حجم بالا را آپلود میکنند و بطور لینک مستقیم برای شما عزیزان آماده میکنند تا به سادگی بتونین جدیدترین نرم افزارها را در اختیار داشته باشید
حال رتبه این سایتها با این که واقعا کار آچار فرانسه را میکنند بسیار پایین هست و درجایی که همه این سایتهای سابقه بیش از 3 سال در اینترنت را دارند

حال سایت پی سی رنک که مدیر آن اسم اون را نمیتوان گذاشت وبمستر چون کاری نمیکنه
یه سایت زده که از اواخر عید امسال شروع بکار کرده هنوز 4-5 ماه نشده از تمامی سایتهای ذکر شده بالا رتبه آن پیشی گرفته
که این واقعا انصاف نیست و به دور از معرفت و آدمیت هست

این یه دلیل بود

دلیل بعدیش و مهم

شما در این سایت ثبت نام میکنید و به سایت خود بازدید و رنک واقعا تقلبی میدید در جایی که شما به سایت پی سی رنک دارین واقعا رنک واقعی میدید چون کلی براش تبلیغ بنری میکنین کلی از اون استفاده میکنید در جایی که اون روز به روز بزرگتر و بزرگتر میشه

من به نوبه خودم وظیفه خودم میدونم که کاربران اینترنت ایران را آگاه کنم که از این سایت استفاده نکنید نه از این سایت بلکه از کلیه سایت های افزایش بازدید

چرا :
اولا: شما وقت زیادی را صرف آن میکنید تا از "شروع بازدید خودکار" استفاده کنید
دوما : اینترنت اکثر شماها دارای محدودیت حجمی هست با این کار پهنای باند خودتون را بالا میبرید
سوما : بازدیدی که شما میگیرید تقلبی هست
چرا ؟ چون وقتی از این سایت استفاده نمیکنید آمار شما باز به حالت اولیه بر می گردد و کسی از آدرس سایت شما مطلع نمیشود

سعی کنید کاری کنید که آدرس سایت شما را همه یاد بگیرن و به خاطرشون بسپارن نه اینکه 10 تا صفحه کوچیک کوچیک باز بشه و کسی حتی سایت شما را نبیند

به جای این کار من چیزهای بهتری در اختیار شما قرار میدهم که این کارها باعث میشه شما رشد بیشتری داشته باشین
مثلا پست های خود را در انجمنهای بزرگ انتشار دهید با این کار هم کاربر با شما آشنا میشود و هم گوگل نیز با توجه به بک لینک رتبه شما را افزایش میدهد

یه چیز دیگه
ما نمیخوایم آبروی کسی را ببریم اما جالب اینجاست که سایت میهن دانلود از این سایت حمایت میکند
طی تماس تلفنی که قبلا با آقای علیپور مدیریت پی سی رنک و سوتی که این آقا دادن سایت میهن دانلود از زبونشون پرید و با توجه به گزارشهایی که کاربران چیز فهم گیگ اسکریپت دادن
عکس زیر را میزارم تا همتون ببینین و حقایق را بیشتر متوجه بشین
این عکس از سایت اصلی الکسا تهیه شده به آدرس زیر : این سایت هیچ گونه دخل و تصرفی در عکس زیر ندارد

کد:
http://traffic.alexa.com/graph?&w=40...&u=p30rank.ir&
graph

بعضیا پرسیدن این عکس چه ربطی داره
من دلیلشو میگم اگر به نمودارها توجه کنین متوجه میشن هر وقت پی سی رنک اومده پایین میهن دانلود هم اومد ه پایین و بلعکس هر وقت رفته بالا جفتشون رفتن بالا این یه خورده غیر طبیعی هست ;)

با تشکر از کلیه وبمستران دانای گیگ اسکریپت و اینترنت ایران

منبع از http://www.gigscript.info/thread3362.html

آخرین ویرایش:

bibal

Member
من هم موافقم ترفند های پی سی رنک فقط موقتی هست ... وقتی ازش استفاده نکنی به سرعت رتبه کم میشه
در ضمن به نظر من سایتی که محتوا داشته باشه و بازدید کننده به خاطر محتوا بیاد حالا روزی 100 تا هم بیاد بهتر از این هست که روزی 1000 نفر بیان ولی یکیشون هم از سایت بازدید واقعی نداشته باشن

datawebco

New Member
bale bibal jan haminjore p30rank amare be koli kharab mikone ama khob baziha fekr mikonam ba in kar koli khob mishe ama namidonam ham be alexashon zarbe mizanam ham be page rankeshon

VAHID216

مدیر بازنشسته
از بی سوادی وب ایران استفاده کرد و اون داد بیرون
همچین وب ایران هم بی سواد نیست بهتر بگید کمبود دانش فنی مدیران بعضی از سایت ها. وقتی توی بنر تبلیغاتی Rank رو به فارسی رانک نوشته معلوم هست طرف دانش کافی رو نداره که حتی تلفظ درست این کلمه رو نمی دونه.
به خاطر پیچیدگی هایی که SEO و کلا موارد مرتبط با اون داره دیگه کارایی مثل اینکه توی عنوان کلمات کلیدی زده بشه یا بقیه کارا یا همین مورد تاثیر منفی داره این کاملا به اثبات رسیده

saman1370

New Member
خلاصه : چنین سایت هایی (پی سی رنگ - وطن رنگ - امین رنگ - و غیره ... . ) هیچ تاثیری نداره تو آمار بهتره که همون به شیوه خودمون تبادل لینک کنیم تا آمار بره بالا .:)
---------------------**---------------------

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
حالا بیاید تبادل لینک با این وبلاگ

تبادل لینک فقط در بخش معرفی وبلاگها و سایتها مجازه، اونم نه در هر تاپیکی. یک تاپیک مجزا صرفا برای درخواست
تبادل لینک با فلان وبلاگ مشخص.

تاپیک منتقل گردید.

parmishost

Member
در کل دوستان از راه تقلب هیچ فایده ای ندارد و بهترین راه برای افزایش رنک الکسا تبلیغات و راه هایی هست که مفید باشند برای ما

جدیدترین ارسال ها

بالا