آیا قیمت با کیفیت رابطه مستقیم دارد یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omrdabakhte

Member
اول از هز چیز میخوام بگم من دنبال یه هاست خوب میکردم.:d(چون میخوام یه سایت خوب داشته باشم)
و میخواستم بدونم هاستی که گرونترهست از هاستی که کمی ارزون تره بهتره یا نه؟
مثلا در سروری که مجید آنلاین روشه هر 50 مگ رو 22 تومن میده.من از یه جای دیگه که قیمت گرفتم 500 مگ رو 25 میداد.
لطفا توضیح بدید تا گمراه نشم؟

pardisgroup

Active Member
در حالت کلی قیمت با کیفیت رابطه مستقیم داره ... اما تو ایران خیلی نمی شه این قاعده رو به کار برد

PadinaWebGroup

Active Member
100% حرف دوستان تاييد ميشه !!! براي بار چندم من در اين جا ميگم !!

هيچ گاه كيفيت را فداي قيمت نكنيد !

emad.h

Member
رابطه قیمت با کیفیت از مستقیم هنوز مستقیم تره ........ یعنی با هم ادغام هستند

reza_pa48

Active Member
حرف دوستانو کاملا تایید می کنم
ولی بعضی جاها هستن با قیمت بالا و ساپورت خوب.حالا به هر دلیل که مثلا یکیش تبلیغ مشتری های فعلی هست مشتریش زیاد می شه بعد یه مدت به تیکیتی که ظرف نیم ساعت با داشتن یه اپراتور جواب می ده الان با 10 تا اپراتور نصف روز یا بلکه بیشتر باید انتظار بکشی

mehdiBC

Member
رابطه مستقيم داره اما يه جمله هم بگم كه :

چوب گراني را نخور گول ارزاني را نخور

هاست هايي كه خيلي ارزون هستند و به قول مثال خود شما 500 مگ را 22 تومن مي دن شك نكن يه خبري هست از من مي پرسي شك نكن
متاسفانه خيلي از هاستينگ ها ( به كسي بر نخوره) فكر مي كنن ملت خر هستند ميان يه شعار هاي قيمتي مي دن با عقل جور در نمياد جلبش اينجاست كه قيمت هايي كه اينا مي دن از قيمت هاي سايت هاي عرضه كننده خارجي هم كمتره حالا من نمي دونم شايد خود اينا اومدن و چنين سروري را در ايران ساختند (طنز)اما حرفاشون را اعتماد نكن آخه كجا فضاي نامحدود و پهناي بانيد نامحدود مي دن كه كيفيتش خويه؟

لذا به شما اكيدا توصيه مي كنم دنبال هاست هاي زيادي ارزون نريد
اما هاست هاي گرون :
خيلي از هاستينگ ها اومدن يه تيم تشكيل دادن + هاست درجه يك خارجي دارن كرايه مي كنن ( منظورم سرور بود) +كلي زحمت مي كشن + كلي هزينه جانبي مي دن + كلي دست مزد تيم پشتيباني مي دن + چه مي دونم واقعا هزينه مي كنن
خوب اين هاستينگ ها معلومه كه قيمت هاشون مي ره بالا اما ارزش داره خدايي چون خيالت راحته كه مشكلي پيش اومد با يه نفر سروكار نداري بلكه يه تيم هستند كه پشتيباني خوبي دارن از طرفي خيالت راحته كه هاست اينا از سرور هاي گرون و با كيفيت خارجي هستش
البته هر چقدر هم خوب باشن تا يه حدي قابل قبوله نه قيمت هاي نجومي چون همون ضرب المثلي مي شه كه گفتم يعني چوب گروني را نخور مثلا 50 مگ هاست 22 تومن به نظر من يكي نمي صرفه و اين جزو قيمت هاي نجومي هستش
اما :
امان از دست اونايي كه از بدترين جاها سرور خارجي مي گيرن و عمرا چيزي به اسم پشتيباني ندارن و فقط بلدن زر زيادي بزنن ولي قيمت هاشون نجومي هست شما از اينا نبايد هاست بگيري گرچه قيمتشون بالا هست

جمع بندي آخر :
هاست هاي زيادي ارزون صد درصد به درد نمي خورن چون صد در صد بي كيفيت هستند هاست هاي گرون ممكنه خوب باشن ممكنه كه نباشن اونش بايد تحقيق كني چون گفتم بعضي بي كيفيت ها ميان هاست گرون مي دن

mehdiBC

Member
در ضمن بريم سر سوژه تحريم :
خيلي از شعار هاي هاستينگ ها عدم تحريم هست
اما من اينا قبول ندارم چون اين يه ذره موجب مي شه توقع بقيه مشتري ها بياد بالا
همه مشتريان هاستينگ ايران چه خوششون بياد چه بدشون بياد بايد قبول كنن تو ايراني دارن زندگي مي كنند كه گرگ كثيفي به نام آمريكا و اسرائيل دشمن خوني مردمش هست
آقا اينابايد همه مشتري ها بپذيرند يعني هر لحظه هر هاستينگي ممكنه تحريم بشه وقتي بانك هاي مملكت كه قطب اقتصادي ايران هستند با اون همه سرمايه و دم و دستگاه و تشكيلات از زير بار تحريم نمي تونند خلاص بشن يه شركت هاستينگ ساده توقع داريد چي كارر كنه؟

لذا از كليه هاستينگ هاي محترم خواهشمندم تو اين مورد هواي هم را داشته باشن و متحد عمل كنن و با شهامت بگن ممكنه تحريم بشيم اما سعي مي كنيم نشيم / مگه عيبي داره؟ خوب فوقش مثلا سي پنل تحريم كرد مي ريد پلسك اين يك عرفي هست كه همگان بايد بپذيرند

لذا به شعار عدم تحريم عمرا اكتفا نكنيد چون گفتم اين مهم نيست هر جايي كه هاست بگيريد ممكنه تحريمش كنند پس شما فقط كيفيت + قيمت معقول + پشتيباني اعلي را در نظر بگير و گزينه تحريم را از ليست معيار ها حذف كن

vatanmusic

Well-Known Member
جناب mehdiBC
و فقط بلدن زر زيادي بزنن ولي قيمت هاشون نجومي هست

این چه طرز صحبت کردنه
به خاطر این کارتون 5 امتیاز منفی گرفتید
لطفا قوانین را بخونید
قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا