آیا حافظه میانگیر(Buffer) در فلش داریم؟

mbshareat

New Member
سلام
توی نرم افزارهای برنامه نویسی برای اینکه تصویر فرم پرش دار نباشه از buffer استفاده میشه.
من یه مشکل دارم که اینجا مطرح کردم!
فریمهای بازی ای که درست کردم پرش دارند و اینگار چهار فریم رو در یک لحظه می بینم.چشم رو خیلی اذیت می کنه.
من دقیقا نمی دونم چی میتونه بهم کمک کنه یه انیمیشن روان میخوام. هیچ گزینه ای براش پیدا نکردم.
من تعاد فریم رو زیاد گذاشتم و میزان حرکت پسرک در هر فریم رو کم کردم و هر دو فریم فریم بعدی دویدن رو اجرا میکنم(تو بازیها یه چیز معمولیه!)
باز هم بازی ظاهری زجر آور داره.
حد اقل یکی بگه فلش راه حلی برای سوال من نداره خیالم راحت شه.من ده ها ساعت وقت گذاشتم حالا می بینم نتیجه کارم رو نمی تونم در حد قابل قبول نشون بدم چون همش رد فریمهای قبل میمونه.
این نمونه رو نگاه کنید.دیگه نمی دونم از کجا سوال کنم.آخه کی فلش بلده!

پیوست ها

• MiniWorld.rar
    136.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5

saatsaz

Member
سلام
توی نرم افزارهای برنامه نویسی برای اینکه تصویر فرم پرش دار نباشه از buffer استفاده میشه.
من یه مشکل دارم که اینجا مطرح کردم!
فریمهای بازی ای که درست کردم پرش دارند و اینگار چهار فریم رو در یک لحظه می بینم.چشم رو خیلی اذیت می کنه.
من دقیقا نمی دونم چی میتونه بهم کمک کنه یه انیمیشن روان میخوام. هیچ گزینه ای براش پیدا نکردم.
من تعاد فریم رو زیاد گذاشتم و میزان حرکت پسرک در هر فریم رو کم کردم و هر دو فریم فریم بعدی دویدن رو اجرا میکنم(تو بازیها یه چیز معمولیه!)
باز هم بازی ظاهری زجر آور داره.
حد اقل یکی بگه فلش راه حلی برای سوال من نداره خیالم راحت شه.من ده ها ساعت وقت گذاشتم حالا می بینم نتیجه کارم رو نمی تونم در حد قابل قبول نشون بدم چون همش رد فریمهای قبل میمونه.
این نمونه رو نگاه کنید.دیگه نمی دونم از کجا سوال کنم.آخه کی فلش بلده!

چند نکته که ممکنه کمکت کنه !!!:

1. از فریم ریت /fps=fram per second / بالا استفاده کن نتیجه خیلی بهتر میشه به جای 24 از 30 استفاده کن (خیلی مهم ) /ولی در عوض تو بعضی دستگاهها کند میشه/
2. از MOTION TWEEN استفاده کن از کلاسیک بهتره
3. از strok کمی ضخیم تر استفاده کن خیلی بهتر نتیجه میده میتونی امتحان کنی و نتیجه رو خودت ببینی یا حاشیه تصویر رو کمی کم رنگ کن
4. از تعداد بالای فریم در یه حرکت استفاده کن مثلا به جای یه حرکت که قصد داری تو 15 فریم استفادش کنی از 30 فریم استفاده کن(خیلی مهم)
5. رنگ بندی و بک گراند بهتر خیلی میتونه کمک کنه

/*/

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا