آیا تمام صفحات را با asp.net پیاده سازی کنم؟

shadowwalker

New Member
سلام دوستان. من میخواستم یه وبسایت طراحی کنم. منتهی همه صفحاتش به جز صفحه ثبت سفارش نیاز به برنامه نویسی نداره.
من تا حدودی با asp.net اشنا هستم و میخوام بخش هایی که نیاز به برنامه نویسی دارند رو باasp.net بنویسم.

حالا من تمامی صفحات رو چه ایستا باشه چه پویا، از asp.net استفاده کنم؟
یا
صفحات ایستا رو با html پیاده کنم و دیگه داخل asp.net نیارمشون و فقط با پسوند html پیاده سازی کنم؟

خیلی ممنون از دوستان.

farik

Well-Known Member
باسلام..
خوب بی تعارف بگم من خیلی با نظام asp آشنا نیستم..ولی به عنوان یک برنامه نویس وب توصیه میکنم تا حد امکتن کمتر برنامه نویسی تحت سرور کنین و در صورت امکان صفحات رو html بزنین..چرا که این کار باعث میشه که نفوذ به سایت مشکل تر بشه..:)
موفق باشید...

shadowwalker

New Member
باسلام..
خوب بی تعارف بگم من خیلی با نظام asp آشنا نیستم..ولی به عنوان یک برنامه نویس وب توصیه میکنم تا حد امکتن کمتر برنامه نویسی تحت سرور کنین و در صورت امکان صفحات رو html بزنین..چرا که این کار باعث میشه که نفوذ به سایت مشکل تر بشه..:)
موفق باشید...

خیلی ممنون از راهنماییتون

یعنی برای مثال صفحه اول من که هیچگونه ارتباطی با دیتابیس نداره ولی اگه با asp.net پیاده سازی بشه احتمال اینکه بهش نفوذ بشه بیشتر از حالت html هست؟

farik

Well-Known Member
خوب بذار اینطوری بگم...هر صفحه ای که شما با پسوند php یا aspx میسازین....این صفحه در سمت سرور تحلیل میشه..پس اگه بشه به طریقی بهش داده ای تزریق کرد احتمال آسیب رسانی به کاربر رو داره...البته بازم این سلیقه شخصی و نظر منه..
موفق باشید..

جدیدترین ارسال ها

بالا