آیا برای طراحی فرم برای sql مانند Access ویزاد وجود دارد؟

saeed2a

New Member
سلام دوستان ارجمند
من می خواهم در سایتم یک سری اطلاعات و مشخصات کاملی را از کاربرانم دریافت کنم ،برای این منظور در سدد طراحی یک پایگاه داد می باشم و می خواهم داده های بنده از طریق فرمی که در سایت قرار می دهم در پایگاه داده ام نوشنه و کامل شود و سپس آن دینابیس را به کامپیوتر شخصی انتقال دهم تا بر روی داده هایم بتوانم عملیات کئوری و غیره را انجام دهم
برای این منظور فکر می کنم SQl برنامه ای مناسب باشد برای همین می خواهم بدانم آیا برنامه ای هست که با توجه به فیلد های sql برای من فرم های ویزادی تهیه کند ؟ همانند برنامه Access که به راحتی برای دیتابیس خود فرم های از پیش آماده در اختیار کابر قرار می داد
با تشکر از کمکی که به من خواهید کرد

morTeza_CS

New Member
سعید جان سلام .ورودتو به سایت تبریک میگم .
جواب شما تا اونجا که من می دونم منفیه .امکان تولید فرم ویزاردی در SQL وجود نداره .در ضمن خود Access هم که فرم تحت وب درست نمی کنه !!!!

• Like
Reactions: MDP

saeed2a

New Member
سلام و تشکر آقا مرتضی
در مورد اینکه آیا شدنی است که بعد از پر شدن دیتابیسsql روی هاست آنرا انتقال به کامپیوتر شخصی داد و از داده های آن استفاده کرد و در محیط لوکال از آن بهره جست ؟

MDP

Well-Known Member
سلام!

یه برنامه سطح بالایی هست که این کار رو با درصد خطای 50% انجام میده!!!

ولی هم نایابه هم گرون!

ولی هستش!

morTeza_CS

New Member
یله امکان پذیره. ولی باید به یک چیز توجه کرد و آنهم سرعت کانکشن هست.
میتونی import/Export کنی.
می تونی یک Replication راه بندازی.
میتونی بک آپ ری استور بکنی. البته یک بک آپ قول بگیری و بعد همش یک log backup بگیری که داده های کمتری جابه جا بشه.
میتونی یکی از فیلد ها رو Flag بذاری که این رکورد به local منتقل شده یا نه و...

جوابتو من دیروز اشتباهاً تو یه تاپیک دیگه نوشتم .

آخرین ویرایش:

dodelam

Member
به نظر من شما برای در یافت اطلاعات کاربراتون می تونید از سند میل php استفاده کنید !

که هیچ ربطی به sql نداره !

و شما با نوشتن یک فرم در FrontPage می توندی اطلاعات کاربران را توی ایمیل خودتون ذخیره کنید !

برای دریافت فایل های سند میل من سایت freecms.ir رو بهتون پیشنهاد می کنم !

موفق باشید یا حق !

جدیدترین ارسال ها

بالا