آیا با ادیوس می شود؟

elahekh

Member
با سلام خدمت دوستان
سوالی از اساتید داشتم امیدوارم بتونید راهنمایی کنید و منو تو تصمیم گیری کمک کنید. من دوتا فیلم دارم. می خوام یک نفر رو که توی یکی از فیلم ها داره صحبت می کنه بیارم و توی فیلم دیگه بزارم. آیا با ادیوس می تونم این کار را بکنم؟ نرم افزار دیگه ایی که کار با اون راحت تر باشه برای این کار نیست؟
ممنونم

elahekh

Member
دوستان کسی نیست جواب سوال ما رو بد؟
منظورم دقیقا اینه که یه سوژه رو از یک فیلم بیارم و توی فیلم دیگه قرار بدم. اون سوژه یک معلم که داره حرف می زنه و من دوبلش کردم پشت سرش وایت بردیه که انگلیسی نوشته و از روش آموزش میده، من میخام یه فیلم درس کنم که روی وایت برد فارسی بنویسم و در آخر این معلم رو بیارم و توی اون فیلم بزارم. آیا با ادیوس می ه همچین کاری کرد؟ اگه نه باید از چه نرم افزاری استفاده کنم؟
دوستان ممنون می شم راهنماییم کنید.

alishadmani

Well-Known Member
با سلام خدمت دوستان
سوالی از اساتید داشتم امیدوارم بتونید راهنمایی کنید و منو تو تصمیم گیری کمک کنید. من دوتا فیلم دارم. می خوام یک نفر رو که توی یکی از فیلم ها داره صحبت می کنه بیارم و توی فیلم دیگه بزارم. آیا با ادیوس می تونم این کار را بکنم؟ نرم افزار دیگه ایی که کار با اون راحت تر باشه برای این کار نیست؟
ممنونم

sشما با ادیوس فقط میتونین تدوین کنین.
این کاری و که می خواین انجام بدین جلوه های ویژه حساب می شه و با افتر افکت انجام میدن.
اگر با افتر افکت آشنایی دارین می تونین انجام بدین اگر هم نه می تونین از انجمن افتر افکت کمک بخواین.

جدیدترین ارسال ها

بالا