آیا امکان پذیر هست ؟ ( پورتال بر پایه فلش )

mohsen_rem23

New Member
سلام خدمت همه اساتید

هممون با پورتال های رایج آشنا هستیم مثلا پورتال فروشگاه که برای همه نوع صنفی مورد استفاده قرار می گیرد و مدیری که شاید دانشی از وب و برنامه نویسی نداره باید فقط محصولات رو اضافه کنه

یه شرکتی کل محصولات خود را در قالب یک سی دی مالتی مدیا که تماما" با فلش درست شده است اقدام به معرفی محصولات خود کرده . این شرکت مثلا هر 2 ماه محصول جدیدی ارائه میده .

آیا امکانش هست ( یا کسی تا حالا دیده ) که ما یه پورتال جامع کاملا مالتی مدیا درست کنیم که هر وقت شرکت محصصول جدیدی ارائه داد کاربر عادی که دانشی از فلش نداره و بدون نیاز به سورس برنامه ، محصول جدید رو به سی دی مالتی مدیا اضافه کنه ؟

ممنون میشم نظرات خودتون بگید

khajehsaeidi

New Member
سلام
من نمونه اين كار رو به زبان انگليسي ديدم .
ولي به دليل مشكلات زبان فارسي در فلش فكر نميكنم امكان پذير باشه و يا امكاناتش محدود ميشه

msaeedd

Member
به سيدي كه نميشه بايد برنامه مالتي مديا اول نسب بشه

انجام اين كار نبايد زياد سخت باشه
اطلاعات درون يك پوشه ريخته بشه و بعد محصولات از اون پوشه خونده بشه و نشون بده

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوب راه زیاده برای این کار ولی چه فرقی داره فارسی باشه یا انگلیسی اگه با انگلیسی میشه پس با هر زبان دیگه ای هم میشه این کار

رو انجام داد

از شدنش میشه ولی یکمکی دردسر داره و باید با ارتباط با دیتابیس کاملا آشنایی داشته باشید و با برنامه های جانبی چون Air و MDM

کار کرده باشید در این صورت توانایی انجام این کار رو دارید

موفق باشید

meysamk

Active Member
بسمه تعالی

با سلام،
کار آسونی نیست ولی با کمی تسلط بر as و آشنایی با php به راحتی امکان نوشتن انواع پرتال ها رو خواهید داشت. حتی پیشرفته تر از اون چیزی که فکرش می کنید.
برای نمونه من یک cms درست کردم که به راحتی میتونه سایت شما رو بدون داشتن دانش برنامه نویسی یا طراحی اداره کنه. محتوای جدید ارسال کنه یا ویرایش کنه و ...
چند تصویر از این سی ام اس: http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=155711
(به پست شماره 4 نگاه کنید.)

در ضمن با فارسی هم مشکلی وجود نداره!

mohsen_rem23

New Member
بسمه تعالی

با سلام،
کار آسونی نیست ولی با کمی تسلط بر as و آشنایی با php به راحتی امکان نوشتن انواع پرتال ها رو خواهید داشت. حتی پیشرفته تر از اون چیزی که فکرش می کنید.
برای نمونه من یک cms درست کردم که به راحتی میتونه سایت شما رو بدون داشتن دانش برنامه نویسی یا طراحی اداره کنه. محتوای جدید ارسال کنه یا ویرایش کنه و ...
چند تصویر از این سی ام اس: http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=155711
(به پست شماره 4 نگاه کنید.)

در ضمن با فارسی هم مشکلی وجود نداره!

تصاویر این cms که طراحی کردی دیدم جالب بود و خووب

یه سوال ، خروجی این پورتال چیه ؟ یه وب سایت ؟ یه مالتی مدیا تمام فلش ؟

شاید بشه یه پورتال با فلش درست کرد مثل مال شما ولی برای من بیشتر خرووجی مهم هست چیزی مدنظرم که کاملا مالتی مدیا باشه یعنی خروجی طووری باشه که بتوان رووی سی دی رایت کرد و بعنوان سی دی تبلیغاتی ارائه داد.

مثلا بر پایه فلش ما 30 تا محصول داریم هر کدوم برای معرفی از یک فریم تا یه فریمی به خود اختصاص دادن و به هر دگمه اکشن خاصی داده شده .
حال محصول جدید اضافه شده ، برای هر محصول جدید دیگه سورس فلش باز نکنیم ( تا نیاز به فلش کار باشه ) مثلا عکس محصول و توضیحات به cms بدیم خودش در فریم ها قرار بده و اکشن مربوطه رو اضافه کنه

meysamk

Active Member
به نام خدا

با عرض پوزش نسبت به تأخیر در جواب شما،
بله خروجی کار من یک وب سایت هست! حتی خود cms بر روی وب قرار دارد.
اما مسئله ای که شما هم راجع بهش صحبت می کنید براحتی امکان پذیر هست.

جدیدترین ارسال ها

بالا