آیا امکان داره ram,cpu یا حتی vga توی رندرینگ بسوزه ؟!

.Mohsen.

Member
سلام

چند وفته شبا لپ تاپ رو میزارم واسه رندر . میخاستم بدونم امکان داره که توی رندر قطعه ای از سیستم بسوزه ؟
چون لپ تاپ رو تازه خریدم و از این موضوع خیلی میترسیدم گفتم بپرسم . ممنون میشم راهنماییم کنید :rose:

HOSSEIN.D

Well-Known Member
سلام محسن جان.
راستش قطعه الکترونیکی هر چیزی ازش بر میاد.
آره دوست من امکان سوختنش به نظرم هست ولی نه به این راحتیا.
لپ تاپی که وارد بازار میشه قبل از عرضه چند مرحله تست کنترل کیفیت رو باید رد کنه.
یعنی چیزی که توی دستت هست اگر بعد از خروج از کارخانه ضربه یا ایرادی پید نکنه به همین راحتیا بعید میدونم خراب بشه.
ولی خوب بهتره که یکم استراحت هم بدی به اون بیچاره!
موفق باشی.

.Mohsen.

Member
سلام محسن جان.
راستش قطعه الکترونیکی هر چیزی ازش بر میاد.
آره دوست من امکان سوختنش به نظرم هست ولی نه به این راحتیا.
لپ تاپی که وارد بازار میشه قبل از عرضه چند مرحله تست کنترل کیفیت رو باید رد کنه.
یعنی چیزی که توی دستت هست اگر بعد از خروج از کارخانه ضربه یا ایرادی پید نکنه به همین راحتیا بعید میدونم خراب بشه.
ولی خوب بهتره که یکم استراحت هم بدی به اون بیچاره!
موفق باشی.

استراحت میکنه بچم به اندازه کافی :green:
البته اینکه میگم شبا یعنی از 3 نصف شب تا حدودا 12 ظهر !!!
بعدشم یه 2 3 ساعتی استراحت میدم بهش .
طول روزم که کارای معمولی مثل مدلینگ . البته جدیدا خیلی درگیرم و بعضی روزا ممکنه کل روزو سیستم روشن باشه .
ممنونم داداش واسه راهنماییت :rose:

the_king

مدیرکل انجمن
استراحت میکنه بچم به اندازه کافی :green:
البته اینکه میگم شبا یعنی از 3 نصف شب تا حدودا 12 ظهر !!!
بعدشم یه 2 3 ساعتی استراحت میدم بهش .
طول روزم که کارای معمولی مثل مدلینگ . البته جدیدا خیلی درگیرم و بعضی روزا ممکنه کل روزو سیستم روشن باشه .
ممنونم داداش واسه راهنماییت :rose:

لپ تاپ ام بجز روز هایی که سر کار نمی رم در هر 24 ساعت نیم ساعت استراحت می کنه، یک ربع وقتی دارم می رم سر کار و یک ربع وقتی دارم بر می گردم خونه،
باهاش رندر نمی گیرم اما همیشه روشنه. اینکه چند ساعت و دقیقه بهش استراحت بدین مهم نیست، مهم اینه که نگذارید حرارت زیاد بالا بره، یعنی مسیر های تهویه
هواشو باز نگه دارید و اگه فن های خودش خیلی موثر نیست از کول پد برای خنک نگهداشتن سیستم استفاده کنید. اگه خنک نگهش دارید تا وقتی عمر طبیعی
قطعات اش تموم نشده بدون مشکل کار می کنه، بیشترین چیزی که باید نگران اش باشید و حرارت سیستم و گرد و غباری یه که در مسیر های تهویه هوا و روی فن ها
و هیت سینگ اش می شینه و کارایی سیستم تهویه رو کاهش می ده.

.Mohsen.

Member
لپ تاپ ام بجز روز هایی که سر کار نمی رم در هر 24 ساعت نیم ساعت استراحت می کنه، یک ربع وقتی دارم می رم سر کار و یک ربع وقتی دارم بر می گردم خونه،
باهاش رندر نمی گیرم اما همیشه روشنه. اینکه چند ساعت و دقیقه بهش استراحت بدین مهم نیست، مهم اینه که نگذارید حرارت زیاد بالا بره، یعنی مسیر های تهویه
هواشو باز نگه دارید و اگه فن های خودش خیلی موثر نیست از کول پد برای خنک نگهداشتن سیستم استفاده کنید. اگه خنک نگهش دارید تا وقتی عمر طبیعی
قطعات اش تموم نشده بدون مشکل کار می کنه، بیشترین چیزی که باید نگران اش باشید و حرارت سیستم و گرد و غباری یه که در مسیر های تهویه هوا و روی فن ها
و هیت سینگ اش می شینه و کارایی سیستم تهویه رو کاهش می ده.
چه جالب . اتفاقا اینم واسم سوال بود که ایا زمان استراحت سیستمم مهمه یا نه .
خوب اینکه همیشه زیر کولره و البته همیشه میزارمش روی کول پد . الیته روشنش نمیکنما . مهمه که روشن باشه یا نه ؟
فقط گرد و خاک اینجا زیاده نمیدونم باید چیکارش کنم
shame.gif

از شما هم ممنونم . واقعا کمک کردین :rose:

آخرین ویرایش:

sallarmelli

Active Member
این حدودا قیمتش چنده؟

و با گرد و خاک چه کار کنیم ؟ این اجداد ما هم جا نبود اومدن وسط کویر شهر ساختن.

.Mohsen.

Member
این حدودا قیمتش چنده؟

و با گرد و خاک چه کار کنیم ؟ این اجداد ما هم جا نبود اومدن وسط کویر شهر ساختن.

15 به بالا . من یه دونه سادشو خریدم حدودا 20 تومن .
اونو ذیگه نمیدونم
shame.gif
. کاری به کویر نداره . من بندرعباسم ینی سرویس شدیم دیگه از گرد و خاک . شیراز به این شیرازیشم خیلی گرد و خاک بود
shame.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا