آپ ديت كچ اينترنت اكسپلورر - مرگ و زندگي يك سايت اچ تي ام ال!

knox

Member
با سلام دوستان عزيز.اين اولين پست من هست و من ميخوام بدونم كه چطور ميشه كچ يك سايت رو آپ ديت كرد؟بهترين راه كه براي اينكار وجود داره و وب مستر همين سايت يعني آقا مجيد هم از اون استفاده كرده متا تگ هست ولي اين يك مورد خاص هست چون كه متاتگ رو وقتي تو سايتم قرار دادم بازهم كچ آپ ديت نشد كه نشد!!!لطفا دوستان اگر راه ديگري سراغ دارند بنويسند چون كه مرگ و زندگي يك سايت به آپ ديت اون سايت وابستگي داره!

>>توضيح:cache در واقع حالت ذخيره شدن سايت در ماشين بيننده است كه براي كاهش زمان بارگزاري ماشين بصورت خودكار سايت رو ذخيره ميكنه و وقتي كه آدرس سايت رو وارد ميكني بجاي اينكه بره سايت رو از اينترنت بخونه از فايل ذخيره شده ميخونه كه باعث افزايش 80 درصدي سرعت لودينگ صفحه ميشه كه بعضي از وب مسترهاي :cry: آماتور آماتور آماتور به كاربران سايت شان پيشنهاد ميكنند ctrl+f5 را موقع ورود فشار دهند!!!
:twisted: دانلود آهنگ هاي روز و نرم افزار و همچنين مقالات آموزشي رو در سايت من ميتونيد پيدا كنيد.
:cool: با تشكر - وب مستر 15 ساله - رضا

اگه هاست لينوكس هست پسوند رو ازhtmlياhtmبه php تغيير بده اگه هاست ويندوز هست پسوند رو به asp تغيير بده(اول فايل htmlياhtm رو بساز و بعد بدون تغيير تو محتواي اون فقط پسوند رو عوض كن اگه هاست لينوكس هست و كنترل پنل سي پنل مي توني بعد از آپلود پسوند رو عوض كني)

جدیدترین ارسال ها

بالا