آپلود Sql Server

اگه من یه سایتی با ASP یا ASP.net داشته باشم مخصوصا ASP و پایگاه داده من Sql server باشه روی هاست باید چگونه از SQL server استفاده کنم؟ آیا باید مثل ACCess اونا آپلود کنم یا مثل my sql تحت شبکه بسازم؟ لطفا راهنمایی کنید.

amir_m

Member
سلام.

شما بايد با سرورتون تماس بگيريد ببينيد اصلا SQL رو ساپورت می کنه یا نه. اگر ساپورت می کرد. آدرس کنترل پنل سايتتون رو از سرور بگیرید و برای SQL تون Pass بذاريد.

بعد می تونيد از طريق Interprise manager يا Query analizer به SQL سرور وصل بشيد.

sql

دوست عزیز سرور ما از sql server ساپورت می کند. حتی یک بخش برای ایجاد دیتابیس sql server نیز دارد. ولی فرضا من در خانه یک دیتابیس SQL SERVER بر روی هارد خود دارم و table هایی نیز در آن ایجاد کرده ام. حال چگونه از این دیتا بیس در هاست استفاده کنم ؟ آیا باید آن را مانند اکسس آپلود کنم؟

shahab_asemone

New Member
سلام

اگه اینترنت پر سرعت دارید میتونید از طریق Enterprices Manager بانک اطلاعاتی رو منتقل کیند البته قبل از اون باید در کنترل پنل سایتتون ایجاد کرده باشید بعد یه یوسر نیم پسورد با یه آدرس میده از طریق اون متصل میشید اگه اینترنت پر سرعت ندارید ببینید که PHPmyadmin رو کنترل پنلتون نصب هست اگه بود از اول طریق اقدام کنید اگه نبود خودتون این نرم افزار رو که جای Enterprices Manager هست ولی تحت وب استفاده کنید

یعنی برای استفاده از بک آپ برای منتقل کردن باید phpmyadmin رو سرور ويندوز نصب باشه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا