آپلود کردن سایت

flowerboy_67

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال داشتم که آیا پوشه موجود در ftp با نام www برای اپلود کردنن؟
از عزیزان تقاضامندم هر چه سریعتر جواب بدن

flowerboy_67

New Member
ولی من هر کار میکنم موفق نمی شم هم داخل پوشه www و هم publish html نمی دونم چرا سایت به درستی بالا نمی یاد اینم لینکش www.gitaweb.com

YTERROR

Active Member
شما پسوند قایل ایندکس رو به index.php یا index.htm تغییر بده درست میشه اگه هم نشد بگو یک راه دیگه هم هست

Parham

Well-Known Member
ولی من هر کار میکنم موفق نمی شم هم داخل پوشه www و هم publish html نمی دونم چرا سایت به درستی بالا نمی یاد
شما یک مشکل که در اسم فایل هات داری این هستش که پسوند فایل ها را به صورت حروف بزرگ HTM ذخیره کردی ... کافی‌ هستش که مثلا صفحه index خودت را از index.HTM به index.htm تغییر نام بدی ... مشکلت حل می‌شه ... همچنین برای صفحات دیگه هم همینطور باید عمل کنی‌ اگر مشکل داشت

flowerboy_67

New Member
والا پسوندش هست index.htm و با این پسوند آپلودش کردم اگه راه دیگه ای دارید لطفا اون رو بفرمایید

Parham

Well-Known Member
والا پسوندش هست index.htm و با این پسوند آپلودش کردم اگه راه دیگه ای دارید لطفا اون رو بفرمایید
دوست عزیز شما قسمت پسوند فایل را به صورت حروف بزرگ قرار دادید ... HTM هستش باید به صورت حروف کوچیک باشه یعنی‌ به صورت htmیا html که اگر این تغییر را ایجاد کنید مشکل شما حل خواهد شد !

flowerboy_67

New Member
مشکل حل شد و خیلی ممنون از دوستان عزیز و مشکل ازحروف بزرگ بودن پسوند بود

taknaz

New Member
با سلام من شایان هسم از ابادان مدیر سایت تکناز.. اقا این سایت ما کار می داد. تا اشتباهی زدم ftp://taknaz.com و هر چی توش بود دیلیت کردم حالا پوشه درست کردم www و پابلیش اچ تی ام تمام پسوندامم حرف کوچک داره ولی هر کاری می کنم سایت بالا نمیا د کمکم کنید قبلا هم بابات زحمات شما تشکر می کنم www.taknaz.com [email protected]

YTERROR

Active Member
شما با مدیر هسات تماس بگیر

اگه درست فهمدیه باشم شما بروی اگسپلور خودتون آدرس اسن رو زدید و دید صفحه خاله ؟ ftp://taknaz.com

اگه این کار رو فقط کرده باشید هیچ ربطی به اطلاعات نداره و اگه دیدین صفحه خالیه چون داخل صفحه سفید باید با دادن پسورد و یوسر لوگین کنید بعد پوشه ها نمایان می شوند

ولی اگه بر فرض هم بروی یک اشتباه ممکنه اطلاعاطتون پاک شده باشه با هاستینگ تماس گرفته و ازشون تقاضای آخرین بک آپی که از دیتا بیس و ... از دامین و هاست شما دارن براتون استفاده کنند تا اطلاعات باز گردانده بشود

mahtabb

New Member
سلام
من یک سایت طراحی کردم فضا هم خریداری شده میخواهم بدونم طریقه آپلود کردن سایتم در اینترنت چگونه است مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا