Fa آپدیت کردن

sadeghza

Member
سلام دوستان ، ضمن عرض پوزش اگه مطلب برا شماها تکراری است . من تازه واردم .

برای آپدیت کردن نرم افزار ساخته شده با MMB روشی وجود دارد ؟

یعنی اضافه کردن قابلیت برنامه امکان داره ؟ تا مثلا اگه روی آپدیت کلیک کرد در صورت وجود ورژن جدید اتوماتیک از اینترنت update بشود

ممنون می شم تجربیات خودتونو اینجا بگید حتی اگه ناقص ... اگه پلاگینی هم هست که بهتر

m javad

کاربر متخصص
امکانش که وجود داره
یه آدرس اینترنتی رو که قراره اطلاعات نسخه جدید برنامه اونجا باشه چک میکنید ، اگر اطلاعات جدیدی وجود داشته باشه اونها رو دانلود می کنید و به جای برنامه اصلی بار گذاری میکنید
همین
حالا شما کجای کار رو ایراد دارید؟ تا رو همون قسمت توضیحات داده بشه

sadeghza

Member
من اصلا توی کد های مربوط به اتصلا اینترنتی کار نکردم وپلاگین هم در این مورد نمی شناسم ... ولی همین که جواب دادید یه مقدار برام جا افتاد فقط

برای دانلود کردن که فایل رو بدون اینکه دانلود منیجر بیاد بالا دانلود کنه و مخصوص خود برنامه بره توی پوشه خاص بنظرم مشکل می رسه .... یه کم اینو توضیح بدین

ممنونم

Little-Demon

Well-Known Member
سلام علیکم ! :oops:

فکر میکنم بتونی از پلاگین های
1- Internet Plugin
2- Systool Plugin

استفاده کنی واسه دانلود کردن فایل و تا جایی که میدونم باعث نمیشن که دانلود منیجر ها بالا بیاند . (100% نمیگم :green:)

البته بگم که systool با نسخه اخر یعنی 4.9.8.13 سازگاری ندارد اخوی جان ! و توصیه شده با احتیاط مصرف کنید این پلاگین را :green:

(نکته : قدیما این پلاگین ها هم قابلیت دانلود داشتند : Weirdo Plugin - Misc Plugin . تازگی ها را ندانم)

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا