آيكن هاي ياهو مسنجر كجاست؟

samane_r

Member
سلام به همه ي دوستان
مي خواستم بدونم آيكن هايي كه در ياهو مسنجر استفاده مي كنيم در كجا قرار دارن ... من فولدر ياهو رو از روي هاردم جستجو كردم ولي اون آيكن ها و شكلك هاي ياهو رو پيدا نكردم چون مي خوام چند تا شكلك با پسوند gif دارم كه مي خوام به اون اضافه كنم... آيا اصلا همچين كاري امكان پذير است؟

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Media\Images
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Media\Smileys
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Media\FriendIcon
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\skins\Default
اینجا ها هستن اما نمی دونم بشه اضافه کرد یا نه؟

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز میتونید بیشتر توضیح بدی که دقیقا چه کاری می‌خوای انجام بدی ؟

samane_r

Member
مرسي پيداشون كردم حالا چطوري مي تونم توي محيط ياهو از اونا استفاده كنم

overcrash

Active Member
تو میتونی عکسهای اونجارو عوض کنی
ولی برای بقیه که از کامپیوتر دیگه استفاده میکنن همون عکسهای یاهو هست!
چیز خاصی برات نذاره!

samane_r

Member
من درست متوجه نشدم
مي دونم كه فقط روي كامپيوتر خودم قابل استفاده است اما نمي دونم چطوري قابل استفاده است ... چون من اون رو در فولدر مربوطه كپي كردم اما حالا نمي دونم چه طوري بايد ار اونا در موقع چت كردن استفاده كنمgifعكس هاي

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
ببین عزیز شما می تونی هر شکلکی رو که خواستی جایگزین کنی اما چون اون طرف داخل دستگاه تعریف شده نیست به صورت همون شکلک قبلی می بینه بل فرض شما مثلا می خوای یه شکلک رو عوض کنی اون رو با فتوشاپ باز کن و تغیراتش رو بده و روی خودش سیوش کن و باید تغییر کنه

samane_r

Member
از راهنمايي شما بي نهايت ممنونم... ولي نمي شه روي آيكن هايي كه از قبل موجود هستند اونا رو كپي نكنيم چون من مي خواستم به اون آيكن ها اضافه كنم نه اينكه روي اونا كپي كنم

Parham

Well-Known Member
خیر دوست عزیز نمی‌شه که به صورت جدید فعال کنید ، یک پلاگین فکر کنم باشه اما این امکان فقط برای شما هستش و مثل MSN Messenger یا سیستم های دیگه نیستش که امکان ذخیره کردن باشه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا