[phpNuke] آيا inp-nuke شما هم با سرور مشکل داره؟؟؟؟

سلام
72.gif

من سايتي با inp-nuke دارم ، حدود 3-4 ماه از راه اندازيش مي گذره ،

جديدا سرو صداي مدير سرور بلند شده و مي گه اين سايت شما چون با inp-nuke ساخته شده و inp-nuke هم يه جورايي غير استاندارده Query زيادي ميکشه و به سرور فشار مياره و حتي براي سايتهاي ديگه اي هم که روي همين سرور هستن مشکل ايجاد کرده
73.gif

اطلاعات بانک اطلاعاتي رو هم Optimize کردم يه کم اوضاع بهتر شد ولي هنوز مدير سرور مي ناله !

حالا خواستم بدونم اين همه سايت که با inp-nuke ساخته شدن همگي با سرورشون مشکل دارن؟ شما هم با سرورتون مشکل داريد و مدير سرور از سايت شما شاکيه؟
42.gif

يه چيز ديگه اينکه؛ مدير سرور پيشنهاد کرده که سايتم رو به Nuke Evolution تبديل کنم چون هم از نظر امنيتي ظاهرا بالاتر از inp-nuke هست و استانداردتر هم هست و براي سرور مشکلي بوجود نمياره، خواستم ببينم نيوک هاي ديگه اي هم مشابه inp-nuke و Nuke Evolution هست که هسته اصليشون Php-Nuke باشه ؟ اگه هست لطفا معرفي کنيد

مرسي
72.gif

vatanmusic

Well-Known Member
خوب اينكه درسته فشار زيادي مياره
ولي اگه مرير سرور يكم بيشتر روي Database هاي سرور بيشتر كار كنه مسلما فشار كمتري مياره يعني بسته به تنظيمات ديتا بيس ها داره ولي اگه تنظيمات ديتا بيس ها درست باشه هيچ مشكلي بوجود نمياره
اين سايت دوست منه هم نيوك استفاده ميكنه هم آمار سايتش خيلي بالاست
و هيچ مشكلي نداره خودت نگاه بنداز
www.esfahankids.com

S4DEGH

Well-Known Member
يه چيز ديگه اينکه؛ مدير سرور پيشنهاد کرده که سايتم رو به Nuke Evolution تبديل کنم چون هم از نظر امنيتي ظاهرا بالاتر از inp-nuke هست و استانداردتر هم هست و براي سرور مشکلي بوجود نمياره، خواستم ببينم نيوک هاي ديگه اي هم مشابه inp-nuke و Nuke Evolution هست که هسته اصليشون Php-Nuke باشه ؟ اگه هست لطفا معرفي کنيد
ميتونم حدس بزنم مدير سرور شما چه كسي بوده كه همچين پيشنهادي داده !!

سيستم inp فقط مشكل فشار سرورش از ماژول تابلوي اعلانات بود كه تا جايي كه من يادم مياد در نسخه جديد رفع شده بود ! پس بهانه اي بيش نيست !!

نيوك مشهد تيم ، نيوك پلاتينيوم ، نيوك آجا و نيوك پرتال ها همشون هسته نيوك دارن ! :)

R3KTOR

Banned
جالبه ! من که مدیر ایو هستم ایشون رو نمی شناسم که مارو پشتیبانی می کنه !

بر حال حتما یک چیزی بوده که گفته ایو نصب کن وگر نه از بچه های ما نیست !

mehdib

Member
خوب پس معلوم میشه ما الکی از نیوک ایوو تعریف نمیکنیم و تمامی کاربرا و مخصوصا سرورها از نیوک ما راضی هستند . :twisted:

شما از کجا فضا خریده بودی بگو ما از اونجا نگیریم. بعضی از این مدیران سرور بی جهت روی یک پورتال کلید میکنن و نمی ذارن کاربران از اون استفاده کنند

مدیران خواهش دارم با این بابا یک برخوردی بکنند از حد گزرونده !

عزیزم گذرونده رو با ذ می نویسن نه با ز
لازم شد یه کلاس دیکته فارسی برات بذارم. وضعت خیلی خرابه :D

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا