آيا فايل exe كه از mmb كامپايل شده را مي توان باز كرد ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hr1510

Active Member
آيا فايل exe كه از mmb كامپايل شده را مي توان باز كرد و سورس اصل برنامه را داشته باشيم (فايل *.mbd اصلي برنامه را )
و بتوانيم با اعمال تغييرات اون رو دوباره با تنضيمات دل خواه كامپايل كنيم ؟
فقط جواب مي خوام و مي خوام بدونم چند نفر تو جمع ما توانايي اين كار رو دارند ؟

در ضمن اگر هم اين بحث قبلا انجام شده ميخوام دوباره بازش كنم چون خيلي مهمه و با اساتيداين بخش هم بايد بعدا يه گفتگوي كوچكي داشته باشم .

آي دي من اينه اگر اساتيد لطف كنند و ما رو قابل بدونند ممنون مي شوم . ترجيها silvercover saman nevercom

نكه توهيني باشه به باقي دوستان و اساتيد نه اما من اين سه نفر رو از بقيه بيشتر قبول دارم . خب به هر حال هر كسي يه نظري داره ديگه .
My Y! ID : [email protected]

آخرین ویرایش:

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
بله امکان داره ، ولی بحث در موردش ممنوع هست ، در کل نیاز به نوشتن Memory Dumper هست .

hr1510

Active Member
ممنون از اين كه ياد آوري كرديد
منم ميخوام امنيت فايل هارو بالا ببرم كه هيچ جوره نتونستم
نميشه كه با پاك كردن صورت مسئله سوال رو حل كرد كه
اومديم و من دو روز ديگه يه نرم افزار طراحي كردم با mmb
مثلا كركي چيزي درست كردم
نبايد ملت از كارمن سر در بيارن
و چون مي دونستم كه ميشه و خودم هم مي تونم اينكار رو بكنم گفتم اين بحث رو با علماي اين حركات انجام بدم تا آسيبي به انجمن نرسه

آخرین ویرایش:

Silver Soft

خوب اگه میدونستید بهتر بود تاپیک رو با عنوان دیگه ای میزدید تا سوء تفاهم نشه ، درکل این کار بی نتیجه هست ، مگر روی فایل Player بیلدر کار کنید که البته این کار هم فقط کار جوجه کرکرها رو سخت تر میکنه .

hr1510

Active Member
مي خواستم زيادتابلو نباشه
فكر كنم قبلا هم بحث شده
خيلي وقت پيش
اما مي خوام ببينم تو اين مدت اساتيد راهي ندارند ؟
اگر راهي داريد من هم هكر حرفه اي سراغ دارم از دوستان تحت وب نه جوجه هكر هاي دور و بر خودمون
بسم الله نمونه بديد تا بدم هك كنه
اين كار براي بالا بردن سطح امنيتفايل هاي خودمان است نه چيز ديگري
درضمن اگر تاپيك پا گرفت دوستان بدانند اگر آموزشي هم از طرف دوستان باشه فقط در زمينه ي اضافه كردن لايه هاي امنيتي مي باشد.(با الهام از قوانين انجمن)

اول سلام.
رفيق طرح چنين مساله اي در اين انجمن ممنوعه و الا هستند بچه هايي كه اينكارو بلد باشن چون قبلا منم همچين مشكلي داشتم و بهم پيشنهاد شده ولي كار من خصوصي بود و قبول نكردم به كسي كار رو بدم.
در ضمن تا جايي كه من فهميدم بچه ها دارن سعي ميكنن كه امنيت رو در بيلدر بالا ببرن نه اينكه راهي نشون بدن كه پروژه قابل بازگشت باشه به نظر من و البته باقي بچه ها نشون دادن چنين را ههايي در حق همه كسايي كه با بيلدر يا برنامه هاي مشابه كار ميكنن ظلمه.
شما خودت فرض كن با ادامه اين بحث و ياد گرفتن برگردوندن به حالت سورس اگه براي پروژه اي زحمت بكشي و من اونو به نفع خودم تغيير بدم چقدر غير انسانيه.و آيا ترويج حك كردن فايلها اصلا كار شايسته اي ميتونه باشه؟
اميد وارم باقي بچه ها بهتر راهنماييت كنن

hr1510

Active Member
اول سلام.
رفيق طرح چنين مساله اي در اين انجمن ممنوعه و الا هستند بچه هايي كه اينكارو بلد باشن چون قبلا منم همچين مشكلي داشتم و بهم پيشنهاد شده ولي كار من خصوصي بود و قبول نكردم به كسي كار رو بدم.
در ضمن تا جايي كه من فهميدم بچه ها دارن سعي ميكنن كه امنيت رو در بيلدر بالا ببرن نه اينكه راهي نشون بدن كه پروژه قابل بازگشت باشه به نظر من و البته باقي بچه ها نشون دادن چنين را ههايي در حق همه كسايي كه با بيلدر يا برنامه هاي مشابه كار ميكنن ظلمه.
شما خودت فرض كن با ادامه اين بحث و ياد گرفتن برگردوندن به حالت سورس اگه براي پروژه اي زحمت بكشي و من اونو به نفع خودم تغيير بدم چقدر غير انسانيه.و آيا ترويج حك كردن فايلها اصلا كار شايسته اي ميتونه باشه؟
اميد وارم باقي بچه ها بهتر راهنماييت كنن

گفتم كه اگر بحث بالا بگيره و آموزشي داده بشه فقط اضافه كردن لايه امنيتي به برنامه است حالا اساتيد هستند و اين آموزش ها رو ميدن و من هم هكر دست به نقد فقط براي تست سراغ دارم .
من خودم همه كارهام رو با بيلدر انجام ميدم اونوقت بيام آموزش به اين مهمي رو در اختيار همه بگزارم كه نون خودمو ببرم؟

Silver Soft

اولا واژه ی هک به معنی دسترسی گرفتن و نفوذ به وب سایتها و فضای سایبر هست نه برنامه ، واژه ی درست کرک و کرکر هست .

گفتم كه اگر بحث بالا بگيره و آموزشي داده بشه فقط اضافه كردن لايه امنيتي به برنامه است حالا اساتيد هستند و اين آموزش ها رو ميدن و من هم هكر دست به نقد فقط براي تست سراغ دارم .
شما که گفتید خودتون دراوردن سورس از فایل exe رو بلدید ، پس شروع کنید ، این کار آسونی نیست که بشه آموزشش داد ، اولین پارامتر برای این کار این هست که به ++VC یا دلفی تسلط کامل داشته باشید .

شما كه خودت ميگي استاد هكر داري بايد بدوني كه شكر خدا ايرانيا تو هر رشته اي ضعيف باشن تو كرك كردن و هك كردن و شكستن قفل استادن و متاسفانه نكته اي كه اساتيد اين فروم متذكر ميشن به صورت پياپي اينه كه بيلدر امنيت نداره.
قصد من اين نبود كه بحث بسته بشه ولي بايد طوري هدايت بشه كه سبب آسيب هم نشه.

hr1510

Active Member
نه آقا اينطوري نمي شه من بلدم آره اما همون دوستان به قهل شما كركر به من ياد دادن خب ازتون خواستم exe بديد تا mbd تحويل بدم اگر نتونستم ميدم دوستانم وقتي اون ها هم نتونستند اون موقع ما تونستيم امنيت نرمافزارهامون رو كمي بالا ببريم
در ضمن اين سه بار ‌ : آموزشي در زمينه باز كردن فايل ها نداريم !!! OK ?

اگر آموزشي داريد فقط در زمينه ي بالا بردن امنيت برنامه ها باشه كه بحث قفل نشه Ok?

آخرین ویرایش:

Silver Soft

در مورد بالا بردن امنیت فایل exe کاربر behesht قبلا یه تاپیک راه اندازی کرده بود ، میتونید همون رو ادامه بدید .

hr1510

Active Member
يعني هيچي ؟
يعني اين همه سر mmb زحمت بكشي آخرش هيچي
به خدا اگر ميدونستم اينجوري مي شه و اينقدر با بي خيالي مي گيد هيچي اصلا تاپيك نميزدم كه تو دل بچه ها رو خالي كنم.
پس چون خودم هم خيلي رو اين موضوع دويدم و نتيجه اي نگرفتم بحث تمام
گفتم شايد اساتيد راهي داشته باشند كه اون ها هم گفتند بيخيال.
فعلا by

من كه گفتم اين جمله رو بيلدر امنيت نداره ورد زبون همه شده شما نشنيدي حالا بخور تا مدير انجمن بهت بگه بيخيال.

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
عنوان کردن همچین مباحثی ممنوعه.
من به نوبه خودم به شدت با همچین مباحثی که منجر به کرک و این مسائل بشه مخالفم و با کسی که این مدل بحث ها رو راه بندازه شدیدا برخورد میکنم.
و بدون هماهنگی قبلی مبحث مورد نظر بسته میشه.
لطفا تکرار نشه.

در مورد بالا بردن امنیت فایل exe کاربر behesht قبلا یه تاپیک راه اندازی کرده بود ، میتونید همون رو ادامه بدید .

قفل شد توسط سامان
28 دی 1388
12:20 am

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا