آوا سرور ، ارائه دهنده انواع خدمات وب

گروه كارشناسي شرکت پیشگامان فرا آوا با چندین سال تجربه در زمینه تجارت الکترونیک پیشگام در ارائه خدمات اینترنتی می باشد.

ما توانسته ایم با بهره وری از دانش کارشناسان خود بهترین محیط را برای ارائه انواع خدمات به شما فراهم آوریم

شرکت پیشگامان فرا آوا خدماتی از قبیل ، صدور و شارژ حسابهای مستر کارت و ویزا، خريد و فروش دلار وب ماني در كوتاه ترين زمان ممكن ، پشتيبانی حضوري و آنلاين حسابهای وب مانی ارائه خدمات مشاوره ، ارائه گواهينامه پرسنال پاسپورت - Verifying ، مشاوره و راه اندازی سیستم های پرداخت آنلاین ،
خدمات پرداخت آنلاين (Webtransfer.org)

شرکت پیشگامان فرا آوا به تازگی ارائه انواع سرویس ها وب (Avaserver.com) را برای کاربران خود فراهم آورده است و با به کارگیری کادری مجرب و با تجربه در این زمینه می خواهد تا دانش فنی خود را به همطونان عزیز اثبات کند .

خدمات آوا سرور ؛ ارائه هاست های لینوکس ، هاست های ویندوز ، هاست های مخصوص دانلود ، سرویس های نمایندگی هاست ویندوز و لینوکس ، ارائه سرویس های سرور های مجازی (VDS , VPS) ، ارائه مستقیم سرور در آلمان و دیتاسنتر Netdirekt ، ثبت دامنه در معتبر ترین مراکز ثبت دامنه با پنل کاملا اختصاصی ....

شرکت فرا آوا با راه اندازی آوا سرور سعی بر آن دارد تا بار دیگر خدمات خود را به هموطنان عزیز افزایش داده و بهترین محیط را برای وب مستران و مدیران سایت ها فراهم آورد ؛ امید است تا با یاری شما کاربران و مدیران گرامی بهترین خدمات را برای شما فراهم آوریم.

شرکت فرا آوا آماده هرگونه انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان می باشد و همیشه با انتقادات و پیشنهادات سازنده شما بهترین ها را برای شما فراهم خواهیم آورد .:rose:

آدرس ما :http://www.avaserver.com

آدرس شرکت: تهران - خيابان مطهری- خيابان كوه نور- كوچه هفتم - پلاك 20- طبقه سوم
شماره تلفن های ما : 02188540024 الی 7

 
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا