[phpNuke] آنلاین نگه داشتن اعضا

nr-music

New Member
سلام میکنم به همه دوستان و مدیران عزیز ...
من یه مدتی هست خیلی دارم دنبال این میگردم که چگونه اعضا را آنلاین نگه داریم در نیوک(یعنی با خروجشون از سایت هنوز اسمشون بمونه)الان خیلی از سایت های نیوکی این کار رو کردم
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه که چگونه باید این کارو بکنم

nr-music

New Member
من شنیده بودم در سایت مجید آنلاین ما مسائل رو مطرح کنیم سریع جواب میگیریم :rose:

VAHID216

مدیر بازنشسته
من شنیده بودم در سایت مجید آنلاین ما مسائل رو مطرح کنیم سریع جواب میگیریم
منظور از سریع در تمام دنیا 24 ساعت هست اگر تو ایران این طوری نیست استاندارد ها غلطه :wink: .
در مورد این کار من تا به حال ندیدم و اصولا کار درستی نیست وی راه حلش اینه که در اون بلوک مورد نظر یک حلقه جدید تعریف بشه که زمان براش گذشته بشه . بهترین راه اینه که از اون سایت ها خود بلوک رو بگیرید یا بدید کسی برای شما این بلوک رو دوباره ویرایش و بنویسه.
موفق باشید

nr-music

New Member
خوب نمیشه حالا شما راهنمایی کنید که چه جوری میشه این کار رو کرد؟

da77

New Member
من قبلا تقلب در تعداد آنلاین ها و تعداد بازدید ها رو دیدم اصلا هم سو استفاده نکردم میخواین به استیم سر بزنین بازدیدش از 5000 تا بالا تر نمی ره همیشه هم گفتم افتخار ما آمار واقعی ماست
این کارو صرفا جهت یاد گیری بدین

یه سوال دیگه تو ذهنم هست آخه این سایتو چرا فیلتر کردن lol

VAHID216

مدیر بازنشسته
کافیه در بلوک نمایش آمار در اون قسمت یه + 10 بزارید تعداد بازدید ها رو هر چی باشه 10 تا بیشتر نشون می ده البته این راه غیر منظقی ترین راه هستش ، اما اگر خواسته بشه کاملا تقلب کرد دردسر زیاد داره.

da77

New Member
بابا مجید آنلاین داره کم کم میشه یه سایت آموزش هک و تقلب حالا گفتن برای آموزش نه اینکه این همه من الان داشتم میدیدم همش زده بودین تقلب

VAHID216

مدیر بازنشسته
والا روش fake visitor یعنی همین روش بالا و هدفش جز گول زدن بازدید کننده همون طوری که از اسمش بر می یاد نیست . در نتیجه جنبه آموزشی منفی داره :green:.

جدیدترین ارسال ها

بالا