آنفولانزا- ای آخرین نمونه کار Deform

massomeh1

Member
سلام کار خیلی خیلی خیلی عالی بود نمره اش از 20 هم بالاتره هم ایده جالبی داره هم خیلی روش زحمت کشیدید و وقت گذاشتید و اجرای بی نظیری داره من که خیلی لذت بردم به نظرم کاش این کار رو بدین صداوسیما پخش کنه چون حیفه خیلی جالبه.
چندتا سوال دارم : گربه و این کاراکتری که در تری دی مکس ساختین حرکات اندامش رو با موشن کپچر کار شده یا دستی انیمیت شده ؟؟؟

و از ترنسیشنها خوشم اومد گربه خیلی بامزه ست . نوشته ها که آخر سر پیام فیلم رو با صدای تایپ روی صفحه می نویسه خیلی کار رو تاثیرگذار کرده. درضمن صداگذاری خیلی خوبی داره .
و مخصوصا برگشت به عقب برای نشان دادن طریقه پیشگیری خیلی خوب شده در کل معلومه که برای تک تک پلانها و تلفیق اونها با هم فکر شده و با تدبیر کار شده آفرین تبریک می گم موفق باشید.

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز
این کار رو برای جایی ساختین یا نه به عنوان نمونه کار ساختید
من سوالی داشتم و این رو از همه میپرسم تا به جواب مطلوبم برسم چون نمی دونم چرا کسی جوااب این سوال من رو نمیده
من حدود شش سالی هیت که در زمینه فیلم سازی و طراحی جلوه های ویژه گرافیک دوبعدی و سه بعدی رایانه ای تحقیق کردم و آموزش دیدم
و تقریبا یک سالی هست که وارد بازار کار شدم
ولی موفق نبودم صدا و سیمای اصفهان کار نشون دادم شرکت های مختلفی رفتم نمیدونم کانون های آگهی و تبلیغا ت کار بردم
بک کم حرف رک و بدون پرده بزنم کسایی رو میشناسم که ماسفانه تخصصشون هم نصف من نیست ولی سفازشای خوب دارن به نظر من چی کار باید بکنم

rasool_jelve

Active Member
مدل سه بعدی ویروس رو قسمت سرش را با نرم افزارهای کمکی پوزر یا فیس گن زدید یا این که این مدل رو تماما در مکس زدید و اگر در مکس زدید مدل سر ویروس را ایا با تکنیک باکس طرح زدید
و اگر با تکنیک باکس زدید طبق دستورالعمل هلپ مکس جلو رفتیدکه مدل سر سرباز رو طراحی کرده یا نه با جابجایی ورتکسها و وفیسها به صورت ابتکاری انجام دادید برام جالبه بدونم چون من خودم از روش مرحله به مرحله مکس استفاده نمیکنم و دوست دارم بدونم بقیه اساتید مکس هم به روش من عمل میکنند یا روش من غیر استندارد هست
ممون از پاسختون

آخرین ویرایش:

gon4431

Member
سلام دوست عزیز
این کار رو برای جایی ساختین یا نه به عنوان نمونه کار ساختید
من سوالی داشتم و این رو از همه میپرسم تا به جواب مطلوبم برسم چون نمی دونم چرا کسی جوااب این سوال من رو نمیده
من حدود شش سالی هیت که در زمینه فیلم سازی و طراحی جلوه های ویژه گرافیک دوبعدی و سه بعدی رایانه ای تحقیق کردم و آموزش دیدم
و تقریبا یک سالی هست که وارد بازار کار شدم
ولی موفق نبودم صدا و سیمای اصفهان کار نشون دادم شرکت های مختلفی رفتم نمیدونم کانون های آگهی و تبلیغا ت کار بردم
بک کم حرف رک و بدون پرده بزنم کسایی رو میشناسم که ماسفانه تخصصشون هم نصف من نیست ولی سفازشای خوب دارن به نظر من چی کار باید بکنم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام . این کار فقط یه تمرین و نمونه کار بود .
والا این رشته یکم مظلومه تو کشورمون و فعلا با اون جایگاهی که کشور های دیگه هستن . زمین تا آسمان فاصله داره .
فقط اینو بهت بگم که سعی کن از تخصصت فاصله نگیری و یه فرد بازاری نشی . میدونم پول مهمه . ولی مگه ما یه بازار درست و حسابی داریم که کلی خرج کردن زمان روی یک کار با چندر غاز درآمد .
قربانش بروم پروژه های آماده فراوان . کسی زحمت ساخت با قیمت بالا رو نمیده . فقط یه اپراتور جلوه های ویژه واسشون کافیه تا فقط تیزر ها رو براشون مونتاژ کنن .
صدا و سیماهم که کار رو به گروه ها با سابقه و حرفه ای میده .
به نظرم سعی کن با یه نمونه کار خوب . پیش یه گروه خوب برو تا از تخصصت استفاده کنن. فعلا تنها راه چاره انگار همینه .

rasool_jelve

Active Member
همه دوستان سلام
من نام کاربریم از rasool_jeveبه rasool_jelve تغییر کرده و متاسفانه چون آیدیم دیگه باز شند این نام کاربری جدید رو با ایدی جدید ساختم ممنون میشم ااز این به بعد این نام کار بری توجه کنید راستی سوال من رو با rasool_jeveاشتباه گرفتید من rasool_jelve هستم

مدل سه بعدی ویروس رو قسمت سرش را با نرم افزارهای کمکی پوزر یا فیس گن زدید یا این که این مدل رو تماما در مکس زدید و اگر در مکس زدید مدل سر ویروس را ایا با تکنیک باکس طرح زدید
و اگر با تکنیک باکس زدید طبق دستورالعمل هلپ مکس جلو رفتیدکه مدل سر سرباز رو طراحی کرده یا نه با جابجایی ورتکسها و وفیسها به صورت ابتکاری انجام دادید برام جالبه بدونم چون من خودم از روش مرحله به مرحله مکس استفاده نمیکنم و دوست دارم بدونم بقیه اساتید مکس هم به روش من عمل میکنند یا روش من غیر استندارد هست
از همه مهمتر روی کاراکتر آنفولانزا البته مدل سه بعدیش فقط روی قسمت سر و بدن به طور مجزا چقدر وقت گذاشتید
ممون از پاسختون

gon4431

Member
سلام. مرسی دوست عزیز که کار رو دیدید.
مدل سازی کاراکتر توسط همکارم آقای نیک سرشت تماماً در تری دی مکس زده شد.و از روش پلن به پلن . که همون پایه یه پلنه و با گسترش دادن اون . مدل رو کامل کردن ( editabe poly ) . اشتباه نکنم مدل سازی کارکتر 4--5 روزی طول کشید .

rasool_jelve

Active Member
سلام. مرسی دوست عزیز که کار رو دیدید.
مدل سازی کاراکتر توسط همکارم آقای نیک سرشت تماماً در تری دی مکس زده شد.و از روش پلن به پلن . که همون پایه یه پلنه و با گسترش دادن اون . مدل رو کامل کردن ( editabe poly ) . اشتباه نکنم مدل سازی کارکتر 4--5 روزی طول کشید .
سلام مدل سازی فقط کاراکتر ویروس به تنهایی 4-5 روز طول کشید یا کل پروژه

جدیدترین ارسال ها

بالا