آنتي------اجرا بازي پلي استيشن در ويندوز ----- درخواست

anti-life

Active Member
در خواست من از دوستان اينكه برنامه خيلي خوب كه تجربه كردين و ميدونين خوبه رو به من معرفي كنيد تا من دانلودش كنم ...........

چون چند سري بازي پلي استيشن رو دستگاه هست ولي ميخوام قبل اينكه در سايت قرار بدم اونا رو تست كنم ........... پس ممنون ميشم اسم يه برنامه خوب رو بگيد.

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

آبتين جان و آنتي جان !

Bleem زياد جالب نيست ! حداقل روي 3 تا از سيستمهاي من درست جواب نميده !

يك برنامه خوب هست به اسم Vitual Game Connectix كه خيلي كامل و عالي هستش ولي يك عيب داره ! واونم اين كه روي ويندوز ME به بعد جواب نميده و تا اونجا كه يادمه با پنتيوم 4 هم سازگار نيست :oops: اگر براي تست ميخواي خوب به امتحانش ميارزه !

اگر گير نياوردي من برات آپلود ميكنم. حجمش خيلي كمه.

Mandana

Active Member
سايان جان اشكال از سيستمته.من روي دوتا سيستم چك كردم يكي پنتيوم 3 يكي پنتيوم 4 رو هر دو هم جواب داده.شايد تو از ورژنهاي قبليش استفاده كردي!
ولي اين كه توپه.و مشهورترينه فكر كنم.

anti-life

Active Member
آخه من همين اكس پي رو دارم و رو پي سي هاي ديگه ام ME نصب هست كه از نظر گرافيك و فدرت پايين هست ..........

من يه برنامه ميخوام كه از همه لحاط خوب باشه .......

بعد اين برنامه bleem هم كه سايت سازندش بسته شده....

Mandana

Active Member
من تاحالا ME نداشتم.ولي آريان جان خودم هم از اكس پي استفاده ميكنم.مشكلي هم نداشته تاحالا!!!

Mandana

Active Member
شرمنده من در مورد سايتش بي اطلاع بودم.پس بهتره هموني كه سايان ميگه بگيري.ولي من تاحالا ا اون استفاده نكردم براي همين هم نظري نميدم

anti-life

Active Member
منم چون شك دارم موندم از ميون اين همه برنامه كدوم رو دانلود كنم و اينستال كنم ...........

حالا شما از دوستان بپرسيد ببينيد كسي تا حالا تجربه اي در اين امر داشته .....

sambol

Active Member
اه بابا اين bleem چيه من يه داداش كوچولو دارم باور كنيد تا حالا 5000 تا بازي پلي استشيشن رو كامپيوتر اجرا كرده پدر سي دي را م هم در اومده ولي با چه برنامه اي vgs بهترين برنامه است بدون هيچ تنظيمي فقط سي دي رو بزار داخل بقيش با برنامه ماله ويندوز اكس پي هم يه پتچ داره نصب كني رو اكس پي هم اجرا ميشه

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
آبتين جان من در مورد VGS گفتم كه با پنتيوم 4 مشكل داره نه بليم ! چون من Bleem اصلا واسم كار نداده !

آنتي جان اصولا بازي هاي PS1 زياد از نظر گرافيك قوي نيستند اما خوب اگر يك كارت 32 سرخود يا OnBoard هم داشته باشي خيلي خوب عمل ميكنه اين برنامه VGS اگر بتوني اين پتچي كه سمبل جان گفتند را گير بياري كه خيلي عالي ميشه.

عليرضا هم راست ميگه ! الآن برنامه واسه Play2 هم اومده گرچه گمونم كار شما با PS 1 هستش.

سمبل جان اگر خود برنامه رو با پتچش بزاري ممنون ميشم.

سايان

=royal=

Member
آقا يكي اين پچ لا مسب رو پيدا كنه و بذاره اينجا
اين برنامه براي من كه اجرا ميشه ميگه كه
يه فايلي در پوشه ي تمپ ويندوز نيست
اگه يكي اين پچ رو بذاره اينجا عالي ميشه
و اگر هم ميخواهيد برنامه ي ديگه اي معرفي كنيد تو رو خدا روي ويندوز ايكس پي و پنتيوم كار كنه
و جون من هرچي پچ و پلاگين و بايوس هم داره لينك دانلودش رو بذاريد

Ghamnevis

Well-Known Member
فهبد جان اين برنامه واسه كپي كردن نيستند واسه اجرا هستند.

anti-life

Active Member
نه من برنامه ميخوام كه psx رو اجرا كنه يعني هم يك و هم دو ....... ولي از همه بهتر همون 2 هست ..... يك كه قديمي هستش ............

در كل آخر كدوم بهتره ........... من كه گيج شدم ......... يا حداقل لينك رو بزاريد كه دانلود كنم ببينم كدوم بهتر .............

از دوستاني هم كه اين همه راهنمايي ميكنن خيلي ممنون.

Ghamnevis

Well-Known Member
آنتي جان من هنوز برنامه اي نديدم كه هم 1 و هم 2 را با هم اجرا كنه ! اما براي يك همون VGS

موفق باشي
سايان

anti-life

Active Member
ولي براي دو رو چي ......... گفتم دو خيلي مهمتره ....... چون يك خيلي قديميه ............و بازيهايي كه من داريم بد بختيش اينه معلوم نيست يكه يا دو ......... : دي

جدیدترین ارسال ها

بالا