آموزش ...phpnuke , ده هاموزيك براي دانلود.خبر. كاربردي و اما دنياي ما.....

Pooriya_Online

Active Member
amirhossein1367 گفت:
فايل ها و خبر هاي جديد به سايت دنياي ما اضافه شد حتما يه سر بزنيد.
سايت خوبيه...

ولي دليلي نميبينم كه بياي اينجا بنويسي كه خبر و فايل به سايت اضافه شد :wink:

توي خود سايت بنويس و هركي كه ديدن ميكنه بخونه و دانلود كنه :wink:

موفق باشيد...

Pooriya_Online عزيز
مرسي از نظرتون
چشم آقا ...
دوستان كس ديگه اي در باره اين سايت نظري نداره؟

123456

Member
بابا کشتی ما را

بابا داداش کشتی این جماعت را بس پرسیدی کسی نظری ندارد.
خوب کسی اگر نظر داشته باشه تو ایمیل برات می گوید دیگر لزومی ندارد این همه سوال کنی و تا پیک را الکی بالا نگه داری.
البته این را واسه خودت می گویم که کلاس سایتت را نیار پایین.
در ضمن همه بخشها را کردی مال اعضا و این به نظر من چیز جالبی نیست.
چون کسی که دفعه اول وارد می شود می خواهد اصلا ببیند که سایت ارزش ثبت نام دارد یا نه.
و توصیه می کنم بعضی از بخشها را به سلیقه خودت عمومی کنی که وقتی یکی دفعه اول میاد مجبور نشود حتما ثبت نام کند.
خود من آمدم دیدم همه چیز مال اعضا است و رفتم و عضو هم نشدم چون اصلا نمی دانم چی تو سایت هست که عضو بشوم و یا اینکه ارزش ثبت نام دارد یا نه.
البته ببخشیدا که کمی رک گفتم.
اما خوب این همه که نوشتی کسی نظری ندارد گفتم حتما می خواهی رک بشنوی دیگر. :wink:

a Truth Seeking

Active Member
آقا من يه چندتا نظر دارم :
البته اين نظر منه اگر لوگو رو عوض كني بهتره چون دنياي همه ما يك عدد قلب تير خورده نيست و بعد اينكه اگر مي خواي محتواي سايتت واقعا دنياي ما باشه لطفا خبر هاي مثل خبر كشته شدن چند تن از اعضاي گروه القايده رو ننويس دنياي من و شما اين چيزا نيست دنياي ما اون دردهاي فراموش شده اي هست كه خيلي راحت روشون سرپوش گذاشته مي شه و هر وقت بخوايم حرفشون رو بزنيم يا محارب مي شيم يا كافر حربي.

123456

Member
آي گفتی

a Truth Seeking جان ای گفتی.
درد دلم را تازه کردی.
اما کی خبر دارد از دنیای ما؟
دنیا شده دنیای پول و دزدی و .....
باقیش را نقطه چین گذاشتم چون ترسیدم مثل بعضی از نوشته های قبلیم پاک شود.
اما خوب حالیته که؟ :wink:

از نظر هر دوتاتون ممنونم
a Truth Seeking عزيز باور كن اگه بخوام اين چيزايي را كه گفتي بنويسم باور كن 2 دقيقه نمي شه كه سايتمو فيلتر مي كنن :wink:

123456

Member
مال ما را کردن

والا مال ما را کردن
مال خیلیهای دیگر را هم کردن.
تازه حالا ما سیاسی نمی نویسیم.
اما خوب لا اقل وجدانمان راحت است که آزاد می نویسیم.

آره مي دونم
ولي من در كل نمي خوام وارد اين بحث ها بشم
مي دونم كه كار درست را هم شما كرديد .
ولي...

a Truth Seeking

Active Member
مي دونم و واقعا مي فهمم كه درباره چي صحبت مي كنين چكار مي شه كرد اينها دلشون با فيلتر كردن خوشه فكر مي كنن اگر فيلتر كنن مردم هيچوقت حقايق رو نمي فهمن اما سعي من و شما به عنوان كسي كه مي خواين حتي يك سر سوزن هم كه شده به كشورمون خدمت كنيم بايد اين باشه كه اگر جايي صحبتي از دنياي ما به ميون اومد لااقل به خاكي نزنيم تا اونجايي كه مي شه وايسيم و حرفمون رو بزنيم حداقل از دردهاي كوچيكمون كه مي تونيم بگيم آدم با فكر كردنه كه زنده هست بابا اين رو مي تونيم بگيم آخه من به كي بگم به خداوندي خدا قسم اينا مي يان تو برنامه هاشون مي گن از بزرگترين مشكلات جوونها ازدواجه نه برادر من يكي از بزرگترين مشكلات ما بيكاريه كه سرمنبع تمام فسادها هست حالا فكر مي كنين اين بيكاري از كجا اومده از بي ...
خودتون بهتر از من مي دونين كه چي مي خواستم بگم.شما رو به خدا حداقل اگر دارين براي نمايش دنياي يك جوون ايراني صحبت مي كنين بگين هويت چيه؟ فرهنگ چيه؟ تمدن ما چي بود؟
بذارين خودمون رو بشناسيم.
ما اگه نتونيم در درجه اول خودمون رو بشناسيم چطور مي خوايم جامعه و بقيه چيزها رو بشناسيم.
تا اونجايي كه اجازه دارين حرف هاي دله خودتون رو منعكس كنين كه دعاي خير يه گروه عظيم پشت سرتون هست.

a Truth Seeking

Active Member
كسي به شما توصيه نمي كنه كه سياسي حرف بزنين واقعيت رو بگين همين در ضمن مي دونم اگر كسي سياسي بگه اول سايتش فيلتر مي شه البته اگر در خارج از كشور باشه در داخل باشه هم فيلتر مي شه و در صورت امكان بسته مي شه. هاستش دچار مشكلات اديده مي شه.طرف رو هم بگيرن بي چارش مي كنن.

123456

Member
تنها نیستی

داداش کی می گویی تنهایی.
این همه بچه های گل اینجان.
اشاره کن من خودم اولین نفر میام کمکت. :wink:

خيلي ازت ممنونم عزيز
آقا اگه من يه موضوع جديد با عنوان دنياي ما تو سايتم درست كنم شما يا هر كس ديگه مي تونه به من كمك كنه و مطالبي در همين باره با اسم خودش تو سايت بذاره

جدیدترین ارسال ها

بالا