بی بی کد آموزش Forest pack

dr.hashemi

کاربر فعال

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    485.2 کیلوبایت · بازدیدها: 290
  • 2.jpg
    2.jpg
    967.5 کیلوبایت · بازدیدها: 153

madmaster_3d

Well-Known Member
دکی جون حرکتت رو دوست دارم. من خودم اگر این مکس اینها دزدی نبود میشستم آموزش درست میکردم. هر بار که میخوام درست کنم با خودم میگم........ ( ادامه این داستان رو در قسمت بعد خواهیم دید)

Mehran coyote

Well-Known Member
مرسی محسن
اقا من یه مشکل کوچیم با این پلاگین دارم
وقتی ابجکت هامو به یه سطح ناهموار pick میکنم، انگار نمیفهمه سطح بالا پایین داره و همه ی ابجکت ها رو تو یه سطح پخش میکنه

مشکل از منه یا پلاگین؟

Mehran coyote

Well-Known Member
دکی جون حرکتت رو دوست دارم. من خودم اگر این مکس اینها دزدی نبود میشستم آموزش درست میکردم. هر بار که میخوام درست کنم با خودم میگم........ ( ادامه این داستان رو در قسمت بعد خواهیم دید)

خواهشا این حرف نزن دیگه به خیلی داری توهین میکنی با این جمله
یعنی چی دزدی ؟؟!!!

اگه ناراحتی از سیستمت پاک کن یا کلا کامپیوتر رو ببوس بزار کنار یا برو بخرش

یعنی چی اخه
این قد چیز ازمون دزدین اونوریا با اینکه نرم افزارهاشون رو مفتی کار میکنیم هنوز یه چی طلبکاریم

قصه این چیزا رو نخور برادر من

آخرین ویرایش:

dr.hashemi

کاربر فعال

آره داداش خوب کاری میکنی که از این کارا نمیکنی . . .
تو این مملکت اگه یه نگاه کوچیک به دورو برت بندازی از 8 سوراخت دارن میدزدن داداش تنها چیزی که داری همین کپی رایته . . .
منم همین جا استفاده از کسایی که فکر میکنن دزدیه رو حروم اعلام میکنم من که راضی نیستم . . .
بعد 30 سال گفتیم چشم و گوشا داره باز میشه ولی . . .
این سخن ها کی رود . . . .

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
متاسفانه مثل اینکه دوستان قوانین انجمن رو نخوندن!!! برای بار 1000 قوانین رو مطالعه کنید، اینجا نه انجمن دینیه و نه انجمن جنگ، دوستان یه جلسه بیرون انجمن بزارید تا دنیا رو مدیریت کنید ! متاسفم برا افرادی که این بحث رو دارن ادامه میدن، اخطار به کاربران که بحث کردن داده شد، آخرین اخطار برا این بحث ها بود، چون نه تنها خودتون استفاده ای نمیکنید با این کارا باعث فیلتر شدن انجمن میشید و مانع استفاده دیگران، در صورت مشاهده ی همچین بحث هایی کاربر طبق قوانین انجمن برخورد میشه خواهد شد!

پست های نامربوط حذف میشه

آخرین ویرایش:

dr.hashemi

کاربر فعال
متاسفانه مثل اینکه دوستان قوانین انجمن رو نخوندن!!! برای بار 1000 قوانین رو مطالعه کنید، اینجا نه انجمن دینیه و نه انجمن جنگ، دوستان یه جلسه بیرون انجمن بزارید تا دنیا رو مدیریت کنید ! متاسفم برا افرادی که این بحث رو دارن ادامه میدن، اخطار به کاربران که بحث کردن داده شد، آخرین اخطار برا این بحث ها بود، چون نه تنها خودتون استفاده ای نمیکنید با این کارا باعث فیلتر شدن انجمن میشید و مانع استفاده دیگران، در صورت مشاهده ی همچین بحث هایی کاربر طبق قوانین انجمن برخورد میشه خواهد شد!

پست های نامربوط حذف میشه
خیلی زودتر از اینا منتظرت بودم رفق
من تعصبی ندارم ولی این یکی دوتای اولی هم که شروع کننده ی قضایا بود رو هم اگه پاک کنی ناراحت نمیشم . . .

farzanmir

New Member
سلام اقای دکتر من بخش 2و3 اموزش را نمیتونم دانلود کنم خرابه فایش.میشه دوباره اگلودش کنید.یا برام بفرستید با تشکر

mitar69

New Member
یک سوال خیلی خیلی مهم داشتم وقتی این پلاگین نصب میشه اصلا از کجا میشه تو محیط مکس اجراش کرد؟؟ خاهشا هرکی میدونه کمکم کنه

HR3D

کاربر فعال
یک سوال خیلی خیلی مهم داشتم وقتی این پلاگین نصب میشه اصلا از کجا میشه تو محیط مکس اجراش کرد؟؟ خاهشا هرکی میدونه کمکم کنه

وقتی این پلاگین روی مکس نصب میشه ، از قسمت Create=>Geometry=>itoosoftware=>Forest PAck رو میزنید و برنامه اجرا میشه ، لطفا اول مقاله ی آموزشی رو با دقت مطالعه کنید ، بعد اگر جواب نگرفتید تاپیک رو بالا بیارید

با تشکر :rose:

mitar69

New Member
وای مرسی اقا خیلی لطف کردین یک دنیا ممنونم ازتون تشکر تشکر تشکر
بلاخره پیداش کردم

آخرین ویرایش:
آقا من با تاپیکای شما مخصوصا اوناش که آموزشیه خیلی حال میکنم.جدی خسته نباشی و دمت جیزززززز:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا