آموزش encode با zend guard

rgh2

New Member
بازکردن zend

حالا فایلی که با این برنامه کد شده باشه چطوری باز میشه؟؟؟؟

1p30

Member
خوب می تونید رو لوکال هاست و یا هاستی نصب کنید که زند روش نصب باشه

rgh2

New Member
خوب می تونید رو لوکال هاست و یا هاستی نصب کنید که زند روش نصب باشه

باسلام
رو هاست زند نصب ميشه؟؟چطوري نصب ميشه؟؟
واگه نصب بشه فايلها رو نشون ميده؟؟
همينطوري نميشه فايلي كه كد شده را در كامپيوتر با برنامه مخصوصي باز كرد و سورس هارو ديد؟؟

rgh2

New Member
اینم لینک مستقیم zend برای دانلود شما ایرانیان همیشه در صحنه تقدیم آنهم با عشق فراوان :
http://downloads.zend.com/guard/4.0.0/ZendGuard-4_0_0.exe
حجمش 30 مگابایت بیشتر نیست و در کمتر از چنددقیه دانلود میشه .

ضمن تشکر از سهراب عزیز

این برنامرو من گرفتم و تریال هست 3روز دیگه تمومه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کرک نداره؟؟؟
این برنامه فایل های php رو کد میکنه.

حالا اگه بخواهیم فایلی که کد شده از حالت کد به حالت اول برگردونیم چطوری و با چه نرم افزاری انجام میشه؟؟
وبگید که چطور اون فایلی که کد شده را باز میکنه و محتوبات اولیه رو نشون میده؟؟؟
منتظر راهنمایی دوستان هستم

ممنون

آخرین ویرایش:

parservers

Member
سلام دوستان ، هر کسي Zend guard ميخواد بگه تا واسش يه جا آپلود کنم و بزارم . من ورژن 3.6 رو دارم با دو پچ کرک برنامه که بدون مشکل داره کار ميکنه و تمام امکانات ورژن بالاتر رو هم داره و چيزي کم و کسر نداره .

meysamz

Member
لطفا یکی لینک دانلود زند اینکودر (گوآرد) را بزارد برای دانلود، مثله اینکه الگوریتم ورژن های قبلیش لو رفته:wink:

rgh2

New Member
سلام دوستان ، هر کسي Zend guard ميخواد بگه تا واسش يه جا آپلود کنم و بزارم . من ورژن 3.6 رو دارم با دو پچ کرک برنامه که بدون مشکل داره کار ميکنه و تمام امکانات ورژن بالاتر رو هم داره و چيزي کم و کسر نداره .

اگه ممكنه براي من بفرست
و بگو چطوري فايلي كه زند شده چطوري باز ميشه؟؟

parservers

Member
درخواست زند گارد

اگه ممكنه براي من بفرست
و بگو چطوري فايلي كه زند شده چطوري باز ميشه؟؟

سلام دوست عزيز ، من ورژن 3.6.0 زند گارد رو دارم همراه با کرک که 100% تست شده واستون آپلود کردم و خود ما هم بيشتر پروژه ها رو با اون انکد ميکنيم ، نسخه کاملي هست و چيزي کم نداره و کار رو راه ميندازه .

لينک دانلود

در مورد اون يکي سوال شما که چه طور ميشه دوباره فايلهاي انکد شده رو برگردوند ، ميتونيد از يک Dezender استفاده کنيد که اگر در گوگل کمي بگردي پيدا ميکني .

jhoseini

Member
سلام دوست عزيز ، من ورژن 3.6.0 زند گارد رو دارم همراه با کرک که 100% تست شده واستون آپلود کردم و خود ما هم بيشتر پروژه ها رو با اون انکد ميکنيم ، نسخه کاملي هست و چيزي کم نداره و کار رو راه ميندازه .

لينک دانلود

در مورد اون يکي سوال شما که چه طور ميشه دوباره فايلهاي انکد شده رو برگردوند ، ميتونيد از يک Dezender استفاده کنيد که اگر در گوگل کمي بگردي پيدا ميکني .

من کرک نسخه 4 رو گزاشتم، اونوقت شما نسخه 3 میزاری؟ :neutral:

parservers

Member
من کرک نسخه 4 رو گزاشتم، اونوقت شما نسخه 3 میزاری؟ :neutral:

محيط هر دو که يکيه و امکاناتشون هم کپي هم ديگه ، پس زيادم تفاوتي ندارن ، مهم اينه که کار باشون راه بيفته ! :)
در ضمن هر کرکي که پيدا ميشه دليل بر اصلي بودن اون نيست چون امکان داره پروژه اي رو که با اون زند گارد انکد ميکني مثلا سر يه تاريخي Expire بشه ، اونوقت ديگه قابل جبران نيست . ( اينو با يه تجربه قبلي عرض کردم )

jhoseini

Member
محيط هر دو که يکيه و امکاناتشون هم کپي هم ديگه ، پس زيادم تفاوتي ندارن ، مهم اينه که کار باشون راه بيفته ! :)
در ضمن هر کرکي که پيدا ميشه دليل بر اصلي بودن اون نيست چون امکان داره پروژه اي رو که با اون زند گارد انکد ميکني مثلا سر يه تاريخي Expire بشه ، اونوقت ديگه قابل جبران نيست . ( اينو با يه تجربه قبلي عرض کردم )

بنده مگه مرض دارم حرف مفت بزنم؟ لابد چیزی که میدم تست کردم که دارم پیشنهاد میکنم
باید بدونید که zendguard تو هر نسخه مکانیزم متفادتی برای اینکد کردن به کار میگیره، نسخه 3 به مراتب ساده تر از نسخه 4 (حالتstrong) دیکد میشه
در هر حال، هر طور مایلید :-؟؟

Cyber-DL

Member
مشکل در خواندن فایل Encode شده

سلام به دوستان عزیز . من یک مشکلی دارم با Encode کردن توسط Zend Guard .
من فایل هام رو Encode کردم با ورژن Zend Guard 5.0.1 . و زمانی که Encode می کردم نوشته بود که Zend Optimizer 3.3.0 یا بالاتر لازم است .

متاسفانه وقتی که روی سرور فایل هام رو لود می کنم یک ارروری می ده در صورتی که Zend Optimizer روی سرور نصب است.
اگه میشه کمک کنید که اشکال رو بفهمم .

آدرس فایل Encode شده .

کد:
http://www.cyber-host.ir/index.php?p=fish

اینم ارروری که میده .
کد:
[B]Fatal error[/B]:  Unable to read 3372 bytes  in [B]/home/cybers/public_html/contact.php[/B] on line [B]0
[/B]

jhoseini

Member
نصب نیست، یا اینکه ورژنش پایینه
اما بیشتر به نظر میاد که اصلا نصب نیست

Cyber-DL

Member
با مدیر سرور تماس گرفتم و بهش توضیح دادم . Zend Optimizer 3.3.3 رو نصب کرد ولی بازم هم مشکل پا برجاست

meysamz

Member
اصلا مشکل از Zend نیست. چون در غیر اینصورت اصلا اجازه اجرای صفحه را بهت نمی داد. ببین صفحت یک مشکلی داره

jhoseini

Member
شما phpinfo رو روی هاست بزار لینک اینجا بزار ببینیم نصب هست یا نه
من هنوز تاکید میکنم مشکل از zend optimizer هستش

Cyber-DL

Member
اصلا مشکل از Zend نیست. چون در غیر اینصورت اصلا اجازه اجرای صفحه را بهت نمی داد. ببین صفحت یک مشکلی داره
من هم موافق هستم !
شما phpinfo رو روی هاست بزار لینک اینجا بزار ببینیم نصب هست یا نه
من هنوز تاکید میکنم مشکل از zend optimizer هستش
بعید می دانم ،اما چشم !

parservers

Member
از دوستان عزيز کسي کرک Zeng Guard ورژن 5.0.1 رو داره ؟؟ ممنون ميشم اگر بزاريد ...

جدیدترین ارسال ها

بالا