آموزش #c از پایه

***UNIQUE***

Active Member
سلام
عکس جلد کتاب و link Download رو جناب night11 بالای همین Topic گذاشتن
---------------------------------------------------------------------------------------
http://rapidshare.de/files/3052535/Teach_Yourself_C.Sharp_In_24_Hours.chm.zip.htm
---------------------------------------------------------------------------------------
- هیچ کس هنوز فصلی از کتاب رو برای ترجمه تقبل نکرده
موفق باشید

saalek110

Well-Known Member
***UNIQUE*** گفت:
سلام
عکس جلد کتاب و link Download رو جناب night11 بالای همین Topic گذاشتن
http://rapidshare.de/files/3052535/Teach_Yourself_C.Sharp_In_24_Hours.chm.zip.htm
- هیچ کس هنوز فصلی از کتاب رو برای ترجمه تقبل نکرده
موفق باشید
در آدرسي كه لينكش در نقل قول هست...
يك فايل 5.8 مگايي براي دانلود موجود است.
آيا همين است؟
.

saalek110

Well-Known Member
سلام. ممنون. دانلود كردم.
در 24 ساعت. طبقيه بندي شده. ساعت اول را خواندم.
من تابحال سي شارپ را نصب نكرده ام.
وقتي ساعت اول را كه معرفي محيط برنامه است را خواندم متوجه شدم چقدر محيط را شبيه ويژوال بيسيك طراحي كرده اند. ولي قشنگتر از آن است مقداري.
براي من كه خواندن ساعت اول زائد بود ، چون فرقي با محيط ويژوال بيسيك نداشت.
.

***UNIQUE***

Active Member
آموزش | #c (قسمت اول)

به نام خدا
قبل از شروع از همه دوستان خواهش میکنم اگر در متن ترجمه یا رساندن مفاهیم مشکلی بود حتما" مطرح کنند که برطرف بشه (این اولین باری که دارم برای خوندن فرد دیگه ای ترجمه میکنم ممکنه زیاد اشکال تو کارم باشه)
با تشکر

مرجع آموزش :
Sams Teach Yourself Microsoft Visual C Sharp Dot NET In 24 Hours
آدرِس Download :
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=42967&page=2

قسمت اول : the Visual Studio .NET Environment
ساعت اول : Jumping in with Both feet : A Visual C# .NET Programmer Tour

مقدمه :

ياد گرفتن يک زبان برنامه نويسي جديد ممکنه قدري ترسناک باشه!
اگر شما قبلا" هرگز برنامه نويسي نکرديد ممکنه نوشتن يه سري متن و تبديل اون به برنامه هاي کاربردي (نرم افزارهاي) قدرتمند شبيه جادوگري به نظر بياد.Visual C#.NET ترکيبي از زبان قدرتمند ++C همراه با سادگي VisualBasic است.
قبل از اينکه نوشتن برنامه اي رو در #C شروع کنيم بايد با مطالب زير آشنا باشيم :
- آخرين جزء از برنامه که توزيع ميشود , نسخه compile شده برنامه است. اين اجزاء ميتوانند بدون اينکه براي اجرا نيازي به Visual C#ِ باشد (البته اونها زمان اجرا به net. نياز دارند) بين مردم و کامپيوترهاي ديگه توزيع شوند.اين اجزاء توزيع شده اغلب برنامه ناميده مي شوند.
[براي اطلاعات بيشتر راجع به net. و (CLR(Common Language Runtime به تاپيک
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=38956&page=8
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=38956&page=9
مراجعه کنيد]
Visual C#.NET قسمتي از خانواده VisualStudio است . VisualStudio يک محيط توسعه يافته کامل است که IDE(مخفف Integrated Development Language - زبان توسعه يافته يکپارچه-) ناميده مي شود.IDE چارچوب طراحي در جايي است که شما برنامه هاي خود را ميسازيد . هر ابزاري که شما براي ساختن پروژه هاي #C خود نياز داريد در داخل Visual Studio IDE قابل دسترسي است . يک نکته مهم اين که Visual Studio.net استفاده تعداد زيادي از زبان هاي مختلف مثل #C و Visual Basic.net را پشتيباني ميکند.اين محيط توسعه يافته خودشVisualC#.net نيست-آن زباني که شما با VisualStudio.net استفاده ميکنيد #C است.براي کار کردن با پروژه هاي Visual C#.net شما اول بايد Visual Studio IDE رو شروع کنيد.حالا بعد از نصب Microsot Visual Studio .NET 2003 با انتخاب گزينه Microsot Visual Studio .NET 2003 از آدرس:
start --> All Programs --> Microsot Visual Studio .NET 2003
نوشتن اولين برنامه رو شروع ميکنيم.

ساختن يک پروژه جديد :

موقعي که شما Visual Studio .NET را شروع ميکنيد TabPage با نام StartPage در IDE خود مشاهده ميکنيد. در اينجا شما ميتوانيد يک پروژه جديد ايجاد کرده يا پروژه هاي قديمي خود را باز کنيد.همانطور که در شکل زير مشاهده ميکنيد با فشردن گزينه NewProject در سمت چپ پايين صفحه يک WindowsApplication جديد ميسازيد(در پنجره اي که با فشردن NewProject باز ميشود شما ميتوانيد انواع زيادي از پروژه هاي NET. را بسازيد. در اينجا ProjectType از چپ صفحه باز شده Visual C# Project و Templates را از سمت راست همين صفحه Windows Application انتخاب کنيد)
-به Picture1 و Picture2 در پایین صفحه مراجعه کنید-
اگر شما Visual Studio StartPage رو نمي بينيد بايد يه سري جزئيات پيش فرض را تغيير داد (مراحل انجام اينکار در قسمتهاي بعدي آموزش بررسي خواهيم کرد). براي ايجاد کردن پروژه جديد در اين زمان شما ميتوانيد از منوي File --> New --> Project را انتخاب کنيد تا يک WindowsApplication جديد براي شما ايجاد شود. موقعی که شما newProject میسازید
#Visual C یک فولدر با نامیکه شما در textBox جلوی Name واردکرده اید و در آدرسی که در textBox جلوی Location وارد کرده اید میسازد.مثلا" اگر Name را PictureViewer و آدرس را C:\temp بذارید پروژه شما در آدرس C:\temp\PictureViewer ساخته می شود.اگر شما CheckBox کنار Create Directory for Solution را تیکدار کنید VisualC# علاوه بر فولدری که در آن آدرس برای فایلهای اصلی پروژه ساخته یک فولدر دیگر در همان آدرس خواهد ساخت که مجموعه ای از فایلهای چند پروژه را میتوانیم در آن قرار میگیرد(برای مواردی که چندین پروژه با هم یک Solution را ارئه میدهند) یک نکته اینکه بهتر است نام و آدرس مناسبی را برای پروژه خود در همان اول کار انتخاب کنید چون تغیر نام یا محل پروژه بعدا" کار شما را سخت تر و زیادتر خواهد کرد.
حالا با هم پروژهای با نام Picture Viewer (ای نام را در textBox جلوی name بنویسید) و در آدرس پیش فرض (آدرس که احتمالا" MyDocument شما خواهد بود را تغییر ندهید)بسازید. ضمنا" برای فولدرهای مجزا برای فایلهای Solution خود نگران نباشید زیرا این Solution شما تنها شامل یک پروژه (همان Picture Viewer ) خواهد بود.پس CheckBox مربوط به Create Directory for Solution را اگر در حالت انتخاب است تیک آنرا بردارید تا از حالت انتخاب خارج شود.حالا ok بزنید محیط طراحی یک پروژه جدید برای شما باز میشود این فرم که دارید در زمان طراحی میبینید همان فرمی است که بعد از اتمام برنامه به کاربر نهایی نشان داده میشود.محیط VisualStudio.net که در شکل زیر نشان داده شده ممکن است با چیزی که شما استفاده میکنید اندکی متفاوت باشد.
-به Picture3 در پایین صفحه مراجعه کنید-
این مسئله به resolution monitor شما و فاکتورهای دیگری از این قبیل بستگی دارد .همه element هایی که راجع به آن صحبت شده یا خواهد شد در همه ویرایشهای VisualStudio.net وجود دارد(اگر پنجره هایی که در شکل نشان داده شده در IDE شما وجود ندارد میتوانید از منوی View در بالای صفحه برای نمایش آن استفاده کنید). یک نکته شما شروع میکنید یک پروژه میسازید برای اینکه برنامه ای که نوشته اید بتوان آنرا در کامپیوتر دیگری هم اجرا کرد باید آن پروژه را به صورت یک Component همانند یک فایل اجرایی (برنامه ای که توسط کاربر قابل اجرا باشد) یا یک DLL (یک component که توسط یک component دیگر یا برنامه های دیگر قابل اجراست )کامپایل کنید. فرآیند کامپایل در قسمتهای بعدی آموزش بحث خواهد شد

درک کردن محیط VisualStudio :

اولین باری که شما VisualStudio را اجرا میکنید متوجه میشید که IDE شامل تعداد زیادی پنجره است همانند پنجره Properties درسمت راست صفحه (که برای دیدن و تنظیم کردن خصوصیات Object ها استفاده میشود) علاوه بر تعداد زیادی پنجره IDE شامل چندین tab میباشد همانند tab ToolBox در سمت چپ IDE .حالا tab ToolBox را برای نشان دادن پنجره ToolBox کلیک کنید. شما میتوانید Mouse را برای چند لحظه ثابت روی این tab نگه دارید تا پنجره مربوطه به خوبی نمایش داده شود وبرای hide شدن آن هم Mouse را از روی آن tab بردارید .برای بستن پنجره هم (X) را در بالای همان پنجره مورد نظر بفشارید. شما میتوانید اندازه و موقعیت پنجره ها را خودتان تنظیم کنید و پنجره ها را هر زمان که نیاز داشتید نمایش دهید ویا پنهان کنید .برای تخصصی کردن این محیط در قسمتهای بعدی اموزش صحبت خواهیم کرد.هر چیزی را در محیط VisualStudio خود DoubleClick نکنید در این محیط عملکرد doubleClick با SingleClick متفاوت میباشد اگر object که روی فرم قرار داده شده را doubleClick کنید به محیط کد نویسی و Event پیش فرض مربوط به این object میرود .اگر اشتباها" این کار راانجام دادید با انتخاب tab FormDesign میتوانید به محیط طراحی برگردید و محیط کد نویسی پنهان میشود. پنجره Properties در گوشه سمت راست محیط IDE شاید خیلی مهم باشد و آن یکی از قسمتهایی است که شما زمان کار خیلی به آن نیاز خواهید داشت. اگر resolution کامپیوتر شما در 640x480 تنظیم شده احتمالا" فقط تعداد کمی از property ها را همزمان میتوانید ببینید .به شما پیشنهاد میکنم resolution رو افزایش داده و در 800x600 تنظیم کنید و من شخصا" آن را در 1280x1024 تنظیم میکنم زیرا در این حالت مقدار زیادی از فضای کار نشان داده میشه. شما هم میتوانید با righClick روی desktop وانتخاب Propeties جزئیات صفحه نمایش خود را تغیر دهید
موفق باشید.

پیوست ها

• Pictures.rar
    128.4 کیلوبایت · بازدیدها: 28
آخرین ویرایش:

webroamer

Member
باش سلام خدمت همه دوستان عزیز
اره دیگه بهتره اسم کتاب و لینک دانلودش توسط مدیر انجمن مشخص بشه که همه در یک لاین قرار بگیریم و هماهنگ پیش بریم پس لطفا سریعتر لینک دانلود واسم کتاب رو مشخص کنین که با این اینترنتای پرسرعت ( سرعت نور ) فکر کنم یه هفته ای طول بکشه دانلودش

webroamer

Member
باش سلام خدمت همه دوستان عزیز
اره دیگه بهتره اسم کتاب و لینک دانلودش توسط مدیر انجمن مشخص بشه که همه در یک لاین قرار بگیریم و هماهنگ پیش بریم پس لطفا سریعتر لینک دانلود واسم کتاب رو مشخص کنین که با این اینترنتای پرسرعت ( سرعت نور ) فکر کنم یه هفته ای طول بکشه دانلودش

night11

Member
Unique عزیز عالی بود

اما دوستان ما مگه نمی خواییم از پایه شروع کنیم ، پس قواعد دستوری زبان چی میشه ؟ نحوه ی تعریف متغییر و....؟
اگر همه دوستان با این موارد آشنایی دارند که هیچ از جاهای دیگه شروع می کنیم
من پیشنهاد می کنم هر کسی از دوستان که می خواد کمک کنه فقط به این کتاب اکتفا نکنه و از بقیه کتابها هم استفاده کنه چون بعضی کتا بها مطالب رو روون تر گفتن و یا اگه خودش کار کرده و از تجربیات خودش بگه
یک سر فصل رو مشخص کنیم و هر کس طبق اون از هر جایی که خواست بگه
تا نظر شما چی باشه

***UNIQUE***

Active Member
----------------------------------------------------------------------------------------
اره ديگه بهتره اسم کتاب و لينک دانلودش توسط مدير انجمن مشخص بشه که همه در يک لاين قرار بگيريم و هماهنگ پيش بريم پس لطفا سريعتر لينک دانلود واسم کتاب رو مشخص کنين که با اين اينترنتاي پرسرعت ( سرعت نور ) فکر کنم يه هفته اي طول بکشه دانلودش
----------------------------------------------------------------------------------------
توي همين Topic جناب night11 آدرس Download کتاب رو مشخص کردن حجمش هم که جناب saalek گفتن 5.8meg است.

-----------------------------------------------------------------------------------------
اما دوستان ما مگه نمي خواييم از پايه شروع کنيم ، پس قواعد دستوري زبان چي ميشه ؟ نحوه ي تعريف متغيير و....؟
-----------------------------------------------------------------------------------------
مطمئنا" دوستاني که اينجا هستن و ميخوان #C رو شروع کنن يه ذهنيت قبلي راجع به برنامه نويسي دارن .اگر هم افرادی باشن که تا حالا تو اين زمينه تجربه اي نداشتن باز هم مسئله اي نيست .چند تا صفحه از اين کتاب تازه ترجمه شده با ترجمه بقيه قسمتها و نوشتن چند تا برنامه کوچيک همه اين مسائل ايشالا حل ميشه :)

------------------------------------------------------------------------------------------
Unique عزيز عالي بود
من پيشنهاد مي کنم هر کسي از دوستان که مي خواد کمک کنه فقط به اين کتاب اکتفا نکنه و از بقيه کتابها هم استفاده کنه چون بعضي کتا بها مطالب رو روون تر گفتن و يا اگه خودش کار کرده و از تجربيات خودش بگه
يک سر فصل رو مشخص کنيم و هر کس طبق اون از هر جايي که خواست بگه
تا نظر شما چي باشه
--------------------------------------------------------------------------------------------
خواهش ميکنم.
اين هم پيشنهاد خوبيه
لطفا" دوستان ديگه هم نظر خودشون رو بگن :)
موفق باشيد

webroamer

Member
ولی یه چیز باید بگم که اون لینک یا مشکل داره یا یه ایرادی در کار هست من هر کار می کنم دانلود کنم نمی شه با Downloud Accelator جواب نمی ده همش در جا می زنه واصلا دانلود نمی کنه نمی دونم ایرادش چیه .

night11

Member
webroamer گفت:
ولی یه چیز باید بگم که اون لینک یا مشکل داره یا یه ایرادی در کار هست من هر کار می کنم دانلود کنم نمی شه با Downloud Accelator جواب نمی ده همش در جا می زنه واصلا دانلود نمی کنه نمی دونم ایرادش چیه .

من لینک رو آلان چک کردم مشکلی نداشت ببین بدون دانلود منیجر دانلود کن ببین میشه ؟
من با اپرا چک کردم مشکلی نداشت

Premium Membership

در سایت فوق برای اینکه بتوانید از DAP استفاده کنید ( یا هر نرم افزار دیگر ) باید عضو Premium بشوید و این یعنی شل کردن سر کیسه ;)
ولی اگر بخواهید معمولی download کنید به صورت رایگان هستش...

saymon

New Member
سلام
من یک پیشنهاد دارم. با توجه به وجود منابع فارسی در زمینه سی شارپ و برای جلوگیری از دوباره کاری می خواستم پیشنهاد جدیدی بدم. از سایتهای http://csharp-persian.netfirms.com/C_Sharp_List.htm و http://www.dev.ir/articles/list.asp?cat=c-sharp می شه مسایل رو خوند و یاد گرفت. به نظر من بهتره برای هر چند روز یکی از درسهای این سایتها رو تعیین کنیم. بعد دوستانی که وارد تر هستند مثال و تمرین با جواب مطرح کنند که با درس اون جلسه هماهنگ باشه. در این صورت می شه آموزش سریعتر و کارامد تری داشت.

saalek110

Well-Known Member
من هم با فرمايش سايمون موافقم. ترجمه كاري خرد كننده است.

در محيط بحث كارها بسيار سهل تر است و افراد با سواد هم كم نداريم.

كتاب را هم اگر خواستيد كار كنيد. همان كه قرار است ترجمه بشه. بهتره بدون ترجمه به حالت بحث دنبال بشه.
و افرادي هم كه نمي توانند انگليسي بخوانند ، يا كتاب فارسي تهيه كنند يا از سايتهاي فارسي كمك بگيرند.

البته من خودم سي شارپ ندارم. و مجبورم فعلا زبانهاي ديگر را كار كنم. ولي به نظرم راههاي سهل تر را پي بگيريد. نبايد به كسي فشار وارد بشه و بقيه هم داخل بحث نباشند. كل كتاب هم كه ترجمه بشه ، تازه با مشكل اصلي مواجه ايم. يعني اين كه خواننده ها با كتاب غريبه خواهند بود و كتاب بي استفاده مي مونه.
پس بهتره با مشاركت و بحث كار ادامه پيدا كنه. اشتباهي كه در سي كرديم در سي شارپ نكنيم.
در سي هم مشاركت به حد پاييني رسيد.
.

***UNIQUE***

Active Member
آموزش | #c (قسمت دوم)

تغير دادن ويژگيهاي Object ها :
بيشتر چيزهايي که شما در Visual C#.NET استفاده ميکنيد يک Object هستند.براي نمونه فرم ها Object هستند همينطور همه item هايي که شما ميتوانيد روي فرم خود قرار دهيد تا يک Interface (صفحه گرافيکي رابط بين کاربر و برنامه)رو بسازيد مثل ListBox ها يا button ها همه انواع زيادي از Object ها هستند و همه object ها بر اساس نوع خود طبقه بندي ميشوند براي مثال item هايي که شما روي يک فرم ميتوانيد قرار بديد object هاي کنترلي يا کنترلها ناميده ميشوند.(اگر بخواهيم object رو در يک مثال کوتاه معرفي کنيم شايد بشه مفهومش رو با اين مثال درک کرد که ما يه موجوديتي به نام بشر داريم و همه انسانها نمونه هايي از اون بشر هستند که تمام مشخصات يک بشر رو دارند ولي ممکن خصوصيات رفتارها يا ظاهر اونها با هم تفاوت داشته باشه در اينجا هم به همين صورت است رابطه اي که بين Calss و object برقرار است مشابه رابطه اي است که بين موجوديت بشر و يک انسان برقرار است مثلا" ما يک class به اسم Form داريم که يکسري Property ها و event هايي براي خودش داره شما وقتي يه Project جديد ايجاد ميکنيد يک نمونه از Class Form به اسم form1 به شما داده ميشه شما ميتوانيد Property هاي اون رو تغير بديد و يا Event هايي رو بهش اضافه کنيد و يا control هايي را (از پنجره toolBox )به اون اضافه کنيد). همه Object ها ممکن است ظاهر گرافيکي نداشته باشند يعني مثل يک button يا يک form قابل ديدن نباشند اما توي code نويسي موجود باشند .درک کردن کامل object ها و توضيحات کاملتري راجع به آن در قسمتهاي بعدي آموزش مطرح خواهد شد.
هر object براي خودش يکسري خصوصيات ويژه همانند Property ها دارد(بجز Object هايي که قابل ديدن نيستند و ظاهر فيزيکي ندارند).شما براي خودتون يکسري Propety هاي خاص داريد مثلا" رنگ موي شما يا قد يا وزن شما اينها همه Property ها و ويژگيهاي شما هستندObject هاي Visual C# هم براي خودشان Property هاي خاصي دارند مثلا" BackColor يا Height. با مشخص کردن و set کردن اون property ها ويژگيهاي آن object را مشخص میکنید.موقعی که شما یک Object جدید میسازید Set کردن Property ها برای اینکه ظاهر Object ها مشخص بشه و اونطور که شما میخواهید تنظیم بشه اولین کاری که شما نیاز دارید انجام بدید(برای نشان دادن Property یک Object , آن Object را در محیط کاری (منظور منطقه کاریتون در IDE میباشد)کلیک کنید)
نامگذاری Objectها :
اولیت Property که شما بایددر مرحله اول برای هر Object جدیدی تعریف کنید , نام آن می باشد.اگر پنجره Property آشکار نیست با فشار دادن F4 می توانید آن را ببینید.به قسمت Design پروژه رفته و در پنجره Property آن Property Form را ببینید , نام پیش فرض برای آن Form1 است. موقعی که شما یک Object می سازید .VisualC#.NET در ابتدا برای آن یک نام واحد متناسب با نوع Object تولید می کند.این نامها به صورت تابعی تولید می شوند و برای یک کاربرد عملی مناسب نیستند.برای نمونه وقتی Project ما چندین فرم داشته باشد VisualC#.NET برای آنها نام های ..., Form1, Form2, Form3 را پیش فرض انتخاب خواهد کرد.اما پروژه ای که فرمهای آن با شماره مشخص شده باشد و از هم قابل تشخیص نباشد مدیریت آن بسیار سخت خواهد بود.برای بهتر مدیریت کردن فرمهاتون شما باید نامهای تشریحی و قابل تشخیص کوتاه به آنها بدهید و نام fileName آنها را هم تغیر دهید .با کلیک کردن بر روی Property Name و تغیر دادن متن فرم از Form1 به fclsViewer نام فرم 1 تغییر داده می شود و برای تغیر دادن fileName در پنجره SolutionExplorer با راست کلیک کردن بر روی Form1.cs و انتخاب Rename نام فرم1 را از Form1.cs به fclsViewer.cs تغیر دهید. در پروژه هایی که انجام خواهد شد در مراحل بعدی دیگر به شما نخواهیم گفت که fileName را تغییر دهید اما سفارش میکنم که در همه پروژه های واقعی fileName ها را به نامهای قابل تشخیص و با معنی تغیر دهید.
جزئیات Property Text از فرم :
Property Text فرم در titleBar فرم شما ظاهر شده و نام Form1 را دارد زیرا VisualStudio.NET نام فرم را به عنوان متن پیش فرض titleBar قرار می دهد ولی موقعی که شما نام فرم را تغیر می دهید NET. متن titleBar را تغیر نمی دهد.متن titleBar به وسیله مقدار Property Text از فرم تعین می شود. فقط با یکبار Click کردن بر روی فرمProperty های مربوط به آن نمایش داده میشود
Property Text را از میان Property ها پیدا کنید (اگر Property های شما بر اساس گروه طبقه بندی شده در گروه Appearance به دنبال آن بگردید - طبقه بندی Property های خود را براساس حروف یا گروه میتوانید در بالای همان پنجره Properties تعین کنید - )و متن آنرا به Picture Viewer تغیر دهید .حالا با فشار دادن Enter یا انتخاب یکProperty دیگر می بینید که متن titleBar فرم تغیر کرده .
- با توجه به شکل زیر با راست کلیک کردن در محدوده آبی بالای پنجره Properties میتوانید حالت قرار گرفتن آن پنجره را برای محیط کاری خود تعین کنید -

پیوست ها

• untitled.jpg
    untitled.jpg
    70.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10
آخرین ویرایش:

***UNIQUE***

Active Member
من این رو چون قبلا" ترجمه کرده بودم گذاشتم
پیشنهاد شما هم خوبه اون سایتی رو هم که گفته بودید دیدم .
من فکر میکنم این ترجمه ها هم حالت مقاله آموزشی بیشتر داره با زهم هر جور بقیه راحتن میتونن سوالاتشون مطرح کنند روی اونها بحث بشه

***UNIQUE***

Active Member
--------------------------------------------------------------------
sams tech your self c# in 24 hours اینم اسم کتابش که احتمالا همینه
-------------------------------------------------------------------
سلام
جناب mahbod.xman منظورتون چیه؟
اگر اسم کتاب رو میخواهید بله همینه و توی همین topic قبلا" مشخصات کامل کتاب و آدرس Download اون گفته شده
موفق باشید

saymon

New Member
unique عزیز از ترجمه های خوبتون ممنون.بسیار روان و ساده بود. با توجه به اینکه استاد شما هستی مسیر کار رو خودت تعیین می کنی. ولی فکر می کنم اکثر ما می تونیم متون انگلیسی رو بفهمیم. من چون خودم قبلا کار ترجمه کردم می دونم چه فشار کاری داره به اضافه زمانی که باید صرف تایپ متون طولانی بشه. می ترسم که این حجم کار باعث نیمه کاره رها شدن بشه .
من می خوام شدیدا دست به دامن بشم که شما از سطح پایه تمرین و مسئله طرح کنی. بعد رفرنس بدی مثلا این بخش از کتاب رو باید برای حل مسئله بلد باشید. ما هم اشکالاتمون رو می پرسیم. این طوری هم سریعتر پیش می ره و هم شاید کار شما سبک تر بشه.
از زحمات شما خیلی خیلی ممنون هستم.

***UNIQUE***

Active Member
خواهش میکنم
ممنون از توجه و پیشنهادتون
باشه چشم حالا که همه با این نوع روال کاری بیشتر موافقن از این به بعد اینجوری پیش میریم
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا