آموزش 3dmax در 17 dvd

arusnet

New Member
سلام.
مي خوام به شما دوستان منبعي رو معرفي كنم كه هيچ جا بيرون از اينترنت پيدا نمي شه.
اون كسي هم كه اولين بار اين منبع رو از خارج آورده رو هم نميشناسم اما واقعا كارش درست بوده.

توي اين مجموعه تقريبا همه ي ريزكاري هاي 3dmax گفته شده.
در واقع 120 تا سيدي بوده كه تو 17 تا dvd آورده شده.

بازدهي هزينه كردن واسه اين مجموعه خيلي بيشتر از هزينه كردن توي كلاس هاي آموزش 3dmax هست.

فقط دو تا نكته داره :
1: اون هم اينه كه اين مجموعه رو كسي به زبان فارسي تبديل نكرده.
در واقع اگه اينقدر دست همه باشه كه ترجمه كرده باشنش به نظر من ديگه ارزشش رو از دست داده.

2: اين مجموعه گرافيكي هست يعني اگه زياد به زبان انگليسي مسلط نيستيد اشكالي به وجود نمياد حتي اگه هيچي هم بلد نباشيد چه انگليسي چه 3dmax باز هم مهم نيست كارتون راه مي افته.

اميدوارم با اين مجموعه ي آرشيتكت ماهر بشيد.

اگه علاقه مند هستيد جزييات اين 17 تا dvd رو بدونيد اينجا كليك كنيد .

موفق باشيد دوستان.

Mehran coyote

Well-Known Member
:-?تاریخ تاپیک قدیمی هست
از عباسی جون ممنون :rose:

آخرین ویرایش:

abbasi_0912

Active Member
دوست عزیز shirinkh ورودتون رو به سایت تبریک میگم
و اما بعد دوستان هیچ به تاریخ تایپیک توجه کردید
26 مهر 1388, 02:23
چند سالی گذشته، نمیدونم چرا بقیه دوستان که تجربه بیشتری دارند این تایپیک رو ادامه میدن
لطفا تایپیک های چند سال پیش رو بالا نیارید دیگه تاریخ مصرف اونها گذشته

اما بعد اول بگم چرا اومدم توی تایپیک
پیش خودم گفتم خوب شد بعضی ها رفتن خارج چند تا CD اوردن وگرنه ما به همون صورت عقب مونده میموندیم
پس من هم پاشم برم تا چیزی از دست ندادم چند تا DVD بیارم
چند تا سوال برام پیش امد
اگر کسی نره خارج تکلیف ما چی میشه؟

نمیدونم یک چیزی هست بهش اینترنت میگن، و یکی سری سایت GFX توش هست که از شیر مرغ تا جون ادمی زاد توش هست ایا توی این سایت ها همچین چیزی نیست؟

یک شبکه وسیع اشتراک گذاری فایل به نام تورنت هست میگن توش همه چی هست ایا اینها هم .....؟

یکسری فروشگاه اینترنتی ...........؟

تو یکسری سایت ایرانی مخصوص دانلود اموزش های مرتبط با گرافیک 3 بعدی ایا اینها وجود ندارند؟

نمیدونم شاید خواب باشم اما از همین رویا هایی که براتون گفتم من حدود 120 گیگ اموزش فقط برای 3dsmax دانلود کردم حدود 27 DVD به غیر از آموزش های CG Academy که حدود 34 DVD هست
حدود 50 گیگ آموزش فتوشاپ و چند 100 گیگ اموزش های مختلف
سوال: اگر من با این هارد 2TB که فقط فایل دانلود کردم و ریختم برم خارج یا بدم به یک خارجی ما دو تا رو دار میزنند یا با برق خشک میکنند میزارن توی موزه عبرت دیگران بشیم؟

و......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به جای این چیزها برید از فروشگاهای معتبر اینترنتی مثل فروشگاه مجید آنلاین و ........ که اسم نمیارم تا تبلیغ نشه خرید کنید که بدونید از کی چی خرید کردید و سالم بدستتون برسه یا خودتون چند ماه هزینه اینترنت پر سرعت بدهید هر چی نیاز دارید دانلود کنید

در اخر باز هم میگم
لطفا تایپیک های چند سال پیش رو بالا نیارید دیگه تاریخ مصرف اونها گذشته
موفق باشید

♣MERA♣

New Member
سلام

خدمت دوستان و مشتاقان علاقه مند به یادگیری هم عارضم که اگر در تهران هستید میتونید با پرداخت هزینه هر دی وی دی 1000 تومان کلیه مجموعا آموزشی های معتبر مکس رو درجا ببینید و خریداری کنید-مطمئن و سریع

جدیدترین ارسال ها

بالا