آموزش 3d max 9از مبتدی تا حرفه ای

pinoy

Member
سلام دوستان در فروم خیلی گشتم ولی همش بی راه بود خیلی ها بودند که همچین تاپیکی زده بودنند ولی

همش اسپم بود و اخرم بک کلمه هم ما یاد نگرفتیم.

حالا خودم با اجازه استاید این پست رو زدم تا یه چیزی یاد بگیریم

دوستان خواهشن نیان نظر بدن که خوبه بده اصلن حرف خارج از موضوع نزنید تشکر یا ... هم از کسی نکنید

فقط اگع دلتون خواست دکمه تشکر رو بزنید.

از دوستانی که حرفه ای هستند در کار تری دی مکس بیان از مبتدی شروع کنن به آموزش دادن تا حرفه ای

لطفن استپ بای استپ باشه و از اول تا آهر یه واو هم جا نندازید چون یا خیلی های دیگه هستند که تا حالا اصلن

تری دی مکس رو هم در کامپیوترشون نداشته باشند. بنا بر این لطف بفرمایید یه واو هم جا نندازید چون قاطی میکنن کسایی مثل من

لطفن فقط یا آموزش هاتون رو اینجا قرار بدین یا سایت های خوبی که سراغ دارید زیان اصلی باشه بهتره

ممنون از لطف شما

نکته:فقط آموزش بدین یا بینک قرار بدین نه حرف های بیهوده دیگه

شرمنده دوستان عزیزم هستم وبی خداییش عصابم خورد شده دیگه الان یه ماهه دارم میام اینجا هر قسمت که یگید رفتم

ولی همش اسپم بوده

یکی اومده تاپیک زده با عنوان اموزش تری دی مکس یعد به جای آموزش اومدن 20 صفحه خرف های بیهوده و بیخود زدن

لطف بفرمایید فقط اینجا آموزش و یا لینک قرار بدین برای آموزش نه نظر بدین که آره اینجوریه نه بگید نه

فقط فقط فقط آموزش هر کی آموزش مبتدی تا پیشرفته داره بذاره ولا غیر

نظراتتون هم نگه دارید برای جاهای دیگه

باز هم شرمندم که اینطوری صحبت میکنم ولی نمیخوام اینجا هم مثل ثسمت های دیگه 100 صفحه پست یدیم و

آخرم هم یه کلمه هم یاد تگرفته باشیم و سر کار باشیم

ممنون از بطف شما دوستان عزیز

منتظر کمک شما دوستان هستم

در ضمن من اصلن نمیدونم 3dsmax چی هست بنا بر این آموزش هایی که قرار میدین واو هم توش جا نیوفتاده باشه

ممنون از لطف شما خواهشن من رو به خاطر پر رویی ببخشید

منتظر آموزش های شما هستم

enriqueseven

New Member
دوست عزیز من هم آموزش تصویری دارم هم pdf شما از ابتدا می خوای شروع کنی درسته؟
هر کدومش رو می خوای بگو تا آپلود کنم

majidfarzad

New Member
salam man taze ozve shodam ghavanino dorost nemidonam
age zahmati nist lotfan tasvirisho bezarin age dar morede auto cad ham dashtin bezarin mamnoon misham merci
vbye

جدیدترین ارسال ها

بالا