آموزش گام به گام نرم‌افزار Autoplay Media Studio

نظر شما درباره ايجاد آموزش گام به گام نرم‌افزار AutoPlay Med

• تعداد مخاطبان زيادي براي حضور و استفاده نخواهد داشت

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    19

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام دوستان

مدتي پيش نظرسنجي براي ايجاد تالاري براي نرم افزار AutoPlay Media Studio توسط دوستان ايجاد شده بود. كه ضرورت ايجاد اين تالار از تعداد مخاطباني كه راي موافق دادن مشخص ميشه.
لينك نظرسنجي

با توجه قابليت‌ها و توانايي‌هاي بالايي كه اين نرم‌افزار داره و با توجه به اينكه متاسفانه نرم‌افزار مالتي مديا بيلدر (كه به نظر من يكي از بهترين نرم‌افزارهاي ساخت مجموعه‌هاي چندرسانه‌اي هست) ديگه توسعه داده نميشه و به مرور كنار گذاشته خواهد شد و از طرفي نرم‌افزار ايراني آپادانا هم با توجه به مشكلاتي كه تيم توسعه دهندش دارند مدتي تعليق خواهد شد.

و همچنين سوالاتي كه بعضي از دوستان در كار با اين نرم‌افزار داشتن تصميم گرفتيم مجموعه آموزشي گام به گام براي استفاده دوستان آماده كنيم.

با توجه به مغشله زياد و محدوديت‌هاي زماني كه دارم سعي خواهم كرد با برنامه‌ريزي و آهسته و پيوسته مطالب آموزشي رو قرار بدم . و البته به كمك و راهنمايي اساتيد و دوستان با تجربه هم نياز هست.

پيروز باشيد.

:rose:

(reza)

Member
سلام دوست عزیز
خواستم یه انجمن مهم رو در این زمینه معرفی کنم
autoplay.ir
این انجمن تقریبا 4 سالی میشه که کار خودش رو شروع کرده و انواع مقالات آموزشی در رابطه با این نرم افزار رو داره اتفاقا فرم خیلی خوبی هست
و پست های خیلی منظمی داره و دوستان زحمت کش این سایت خیلی زود سوالات کاربران رو پاسخ میدن
تازگیها باز دارن یه کتاب جدید واسه این نرم افزار مینویسن

جدیدترین ارسال ها

بالا