آموزش کامل Dream Weaver فارسی

meher

Member
از مدیران عزیز خواهش می کنم این بخش حذف کنن خیلی بهتره ... آموزش خاصی در این پست نیست ...

بنده هم كلي وقت گذاشتم تا آخرين صفحه اومدم نهايتا اون وعده هاي اول كار و آموزشها وجود نداشت. مديران محترم وقتي ميبينن يه بحث به اين طريق سركاري ميشه خب ببندنش
:-?

lakzaie

New Member
آقا خدا همتونه خیر بده که میان هر چی بلدین رو در اختیار ملت میزارید ...
امام علی (ع) میفرماید : ذکات علم نشر آن است

دمت گرم داش:neutral:

ninjavb

Member
با سلام
چی کار کنیم که هدر سایت توی همه ی سیستم ها تنظیم باشه ؟
با تشکر

رامان

New Member
خیلی ضروری و فوری
درود بر همه ی دوستان
من خودم فلش کار هستم و اصلا با دریم ویور کار نکردم ولی الان نیاز فوری به یک نکته ی آموزشی دارم
من روی یک تمپلیت دارم کار می کنم که همه چیزش دو دریم ویور نوشته شده. مشکل تایپ فارسی تو این محیطه
همه اون راه هایی رو که قبلا توضیح دادین من انجام دادم ولی درست نشد.
لطفا یه راهنمائی درباره فارسی نویسی در تمپلیت ها به من بکنید.
سپاس از همگی

ninjavb

Member
با سلام
چه طور میتونم یه رنگ به حالت gradiant پس زمینه سایتم بزار م . مثلا رنگ ابی که پایین صفحه پر رنگ با شه و هر چی به طرف بالا بریم سفید بشه؟
با تشکر

ninjavb

Member
میشه خودتون توضیح بدید که دقیقا باید چی کار کنم؟من با css کار نکردم . اون کدهای css که مربوط به پس زمینه است رو تو یه فایل با پسوند css کپی کردم ولی جواب نمیده نمیدونم شاید یه جای کار من اشتباهه .
ممنون میشم راهنمایی کنید.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
لطفا در خواست خودتون رو در تایپیک مجزا بفرمایید تا مفصلا به آن پاسخ دهیم...

websaz2012

Member
سلام،
خیلی ممنون از آموزش دریم ویور.
من به تازگی شروع به کار با این نرم افزار کردم. اما متاسفانه در تایپ فارسی مشکل دارم. مخصوصا زمانی که لیستی می نویسم که باید در سمت چپ آیتم ها مربع یا دایره توپری باشد، این مربع ها به انتهای سطر منتقل می شوند. در اینترنت اکسپلورر هم به همین صورت نمایش داده می شومند و قادر به تصحیح آنها نیستم.
ممنون می شوم من را راهنمایی کنید.
باتشکر

با css میشه تنظیم کرد که اون دایره ها طرف چب باشه یا راست

اگه بخواهی که دایره ها طرف راست باشه به تگ body

direction:rtl

و اگه چپ میخواهی تگ body را ltr
بده
در ضمن این راه کلی است راه جزئی اینس که به ulیا li این خاصیتهارو بدی!!!

mr-abbasi

New Member
سلام به همه.من میخوام یه منو درست کنم که وقتی روش وایسادی یه زیر منو برات باز بشه و همینطور بتونم این کار رو واسه زیر منو ها هم انجام بدم. تورو خدا کمکم کنیییییییییییییییییییییید . البته تو Macromedia Dreamweaver میخوام اینکار رو انجام بدما

tarenoco

Member
سلام من توی یه آموزشی دیدم که برای ساخت منو از گزینه spray استفاده کرد من ورژن cc رو نصب کردم ولی این قسمت نیست

tarenoco

Member
برای اینکه تو css یه قسمت بخوام منو بزارم میشه منو راهنمایی کنید

سلام به دوستان .میخوام یه وب سایت طراحی کنم لطفا راهنماییم کنید.اصلا بلد نیستم:cry:
لطفا راهنماییم کنید.خواهشا:sad:

آخرین ویرایش:
باید موارد زیر رو به ترتیب اولویت یاد بگیرید .
html
css
Dream Weaver
photoshop
php or asp.net

gfor

New Member
باسلام و خسته نباشد و تشکر بخاطر مطالب بسیار خوبتون ..من میخوام یک فرمی داشته باشم که وقتی کد صفحه رو کاربر تایپ و اینتر میکنه مستقیم وارد اون صفحه بشه مثلا فرض کنید یک صفحه ای دارم به اسم 022 که وقتی کاربر کد را درست وارد کرد و اینتر کرد وارد بشه و اگر اشتباه بود پیغام خطای کد موجود نیست بده میشه منو راهنمایی کنید استادان بزرگوار؟
مثل این عکس که پیوست میکنم
attachment.php

پیوست ها

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    2.3 کیلوبایت · بازدیدها: 6

جدیدترین ارسال ها

بالا