آموزش کامل فری هند

ayo_omid

New Member
سلام من هم هستم راستي من يك پروژه در مورد توضيح تمام فيلتر هاي فري هن را دارم اگر بتواني كمكم كني و برام بفرستي ممنونت ميشوم با تشكر سينا

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
معرفی فیلتر های برنامه فری هند 11

5xhqiw6.jpg

اگه مایل بودید
انشالله فردا براتون بقیشو میذارم :)

آخرین ویرایش:

ghodrat

Member
لطفا اگه کسی از مدیرا اینجا رادید بیاد این تاپیک و حذف کنه 1 ساله همه میان الکی وقتشون تلف میشه آقا مزدا مثل اینکه یادش رفته اینهمه جماعت منظرشن یا اصلا فراموش کرده یا مشکلی پیش اومده اگه کسی هم اومد بدونه بیشتر از یکساله این تاپیک هست و چیزی که باشه یاد گرفت نیست

amirhomayoun

Active Member
کماکان بر نظر سابق استوارم!

ميبينم اون روزي رو كه تاريخ 15 اپريل 2010 رو نشون ميده و دوستان هنوز دارن اعلام آمادگي ميكنن!
نميدونم ولي بهتر نيست يه سري تاپيك كه كاملا تاريخ گذشته اند يا به سرانجامي نرسيدن حذف بشن؟ (يا قفل؟)

http://www.forum.majidonline.com/showpost.php?p=452141&postcount=27

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
سلام

حرفتون متینه ولی متسفانه کسی از تیم مدیریت به بخش برداری رسیدیگی نمیکنه

بخش برداری از بقیه بخش ها راکد و خلوت تره نیازه داره یه تکونی بخوره
no1.gif

fun

New Member
فری هند

من عاشق فری هندم ولی هیچی ازش حالیم نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه دانشجوی کامپیوتر ،نتونه با فری هند کار کنه معرکه ست

h-akhavan

Member
اگه عمری باقی باشه!!

خدمت همه آقایون و خانومهای سر کار رفته سلام عرض میکنم:)
من اینجا رو چند دقیقه پیش، از صفحه اول شروع کردم به خوندن، اولین پیامو که خوندم با خودم گفتم خدا کنه ده نفر بشن!!
صفحه اول که تموم شد و رفتم صفحه دوم گفتم خدا رو شکر مثل اینکه قراره آموزش شروع بشه!!
آقا هرچی اومدم جلوتر تعجبم بیشتر می شد، تا اینکه رسیدم به آخرش. وقتی که رسیدم به آخرش کلی خندیدم!!:lol::lol::razz:
واقعا همتون سرکارید!:D:D
ولی با این حال منم می خام برم سر کار!!:shock: اگه تا قبل از سال 2010 شروع شد، خدا بخاد منم هستم.

اما اگه مدیران لطف کنن و تکلیف این تاپیک و جناب استاد آموزش دهنده که اولین پیام رو داد مشخص کنند، متشکرشان خواهیم شد!!

ghodrat

Member
تا شما اینجا منتظر بودین من رفتم آموزشگاه یاد گرفتم بهتر از این این پسره هم معلوم نیست ا زجون کاربران چی میخواد .
خلاصه آقا ما رفتیم شما هم وققتون رو تلف نکنیین .

جدیدترین ارسال ها

بالا