آموزش پانلها در فتوشاپ cs6

سلام

توی اینترنت زیاد گشتم تا آموزش درست و حسابی از پانل ها رو پیدا کنم اما چیز بدرد خوری پیدا نکردم
بعد از اون هم توی خیلی از انجمنا سوال کردم و هیچ کدوم جواب درستی بهم ندادن
فکر می کنم همون اول هم می بایست بیام توی همین انجمن سوال کنم
می شه دوستان گرافیکی بیان و در مورد پانل های فتوشاپ CS6 توضیحاتی بدن (چه کم و چه زیاد، چه یه پالت و چه همه شون)
ممنون

منظورم ایناست:

3D

Actions

Adjustments

Brush

Brush Presets

Channels

Character

Character Styles

Clone Source

Color

Histogram

History

Info

Layer Comps

Layers

Measurement Log

Navigator

Notes

Paragraph

Paragraph Styles

Paths

Properties

Timeline

Tool Presets​

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوست عزیز اینایی که شما میگی هر کدومش توضیح خودش رو داره و مباحث خودش رو
شما اگر واقعا میخوای فتوشاپ رو یاد بگیری و زبانت خوب هست آموزشهای لیندا یا تاپ سکرت برای عملی کار کردن و تفهیم مناسب هست
اگر هم حوصله کتاب خوندن رو دارید کتاب فتوشاپ توی بازار موجوده میتونید بگیرید و استفاده کنید

+Mohammad+

Well-Known Member
همونطور که دوستان گفتن اینا رو نمیشه توی چند خط توضیح داد ...اگه استاد بهرامی اجازه بفرمایند بنده می تونم آموزش این پانل ها رو توی قسمت آموزش ها به صورت یه مبحث طولانی شروع کنم...
البته مدرسه گرافیکی دو بعدی هم هست منتها بنده در جریانش نیستم که این آموزش ها اونجا موجود هست یا نه ؟! اما اگه می خواید خودتون برید اینجا و جستجو کنید .. اگه نبود به استاد بهرامی درخواست بدید بنده هم در خدمتتون هستم

سرچ کنید لطفاً .
گوگل سرچ کنید آموزش پنل ها در فتوشاپ cs6 کلی آموزش براتون میاد :rose:

سلام
ممنون
گفتم، من تموم سایت های فارسی رو زیر و رو کردم و هیچ مطلب مفیدی پیدا نکردم (فقط توی یکی از انجمنا آموزش دو تا از پنلا رو داده بود اون هم به صورت محدود)
الان هم اگه توی گوگل مطلبی که گفتن رو سرچ کنین می بینید که فقط انجمن هایی پیدا می شن که همه اش خودم توشون سوال کردم و هیچ جوابی نگرفتم

دوست عزیز اینایی که شما میگی هر کدومش توضیح خودش رو داره و مباحث خودش رو

می دونم، من هم گفتم، هر کی هر قدر که اطلاع داره و می تونه راهنمایی کنه
شما اگر واقعا میخوای فتوشاپ رو یاد بگیری و زبانت خوب هست آموزشهای لیندا یا تاپ سکرت برای عملی کار کردن و تفهیم مناسب هست
متاسفانه هر دو انگلیسی ان و من هم توی انگلیسی .....
البته تاپ سکرت دوبله رو دیدم اما باز ناقصه و .....

اگر هم حوصله کتاب خوندن رو دارید کتاب فتوشاپ توی بازار موجوده میتونید بگیرید و استفاده کنید
می شه کتاب خوب معرفی کنید بخرم؟ کتابی که کامل و جامع باشه

همونطور که دوستان گفتن اینا رو نمیشه توی چند خط توضیح داد ...اگه استاد بهرامی اجازه بفرمایند بنده می تونم آموزش این پانل ها رو توی قسمت آموزش ها به صورت یه مبحث طولانی شروع کنم...
البته مدرسه گرافیکی دو بعدی هم هست منتها بنده در جریانش نیستم که این آموزش ها اونجا موجود هست یا نه ؟! اما اگه می خواید خودتون برید اینجا و جستجو کنید .. اگه نبود به استاد بهرامی درخواست بدید بنده هم در خدمتتون هستم

اگه بشه شما این کارو بکنی خیلی خیلی عالی می شه

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
Mohammad CG داداش استاد کیه اینقد پیشونیه مارو خیس عرق کردی ؟ :دی
در مورد توضیح باید با حمید مدیر بخش هماهنگ کنید که اگر بشه به نظرم خودتون مطالب رو اون قسمت به اشتراک بگذارید ؛ بهتر هم هست چون تاپیک تو بخش مباحث آموزشی میره پایین بعد یه مدت !
اون قسمت برای جستجوی بچه ها مناسب تر هم هست !

در مورد کتاب هم باید بگم که یه کتاب توی بازار بود اسم دقیقش یادم نیست اما حدود 25 هزار تومان بود و من دیدم که کامل بود و قطور در مورد cs5 هم توضیح داده بود
حالا باز من میپرسم اگر دوستان هنوز موجود داشته باشن کامل خدمتتون میگم
البته تا یه مدت دیگه یک بسته ی کامل رو وارد بازار میکنیم که هم آموزش خود نرم افزار هم به صورت حرفه ای بتونید کار باهاش رو انجام بدید

+Mohammad+

Well-Known Member
Mohammad CG داداش استاد کیه اینقد پیشونیه مارو خیس عرق کردی ؟ :دی
نفرمائید ... استاد شما هستی ... ما حالا حالا ها پیش شما باید شاگردی بکنیم ... شما لطف داری...
در مورد توضیح باید با حمید مدیر بخش هماهنگ کنید که اگر بشه به نظرم خودتون مطالب رو اون قسمت به اشتراک بگذارید ؛ بهتر هم هست چون تاپیک تو بخش مباحث آموزشی میره پایین بعد یه مدت !
اون قسمت برای جستجوی بچه ها مناسب تر هم هست !
چشم .. حتما .. باعث افتخار منه که بتونم به کاربرا کمکی بکنم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا