آموزش های مجازی مجید آنلاین

Morteza1371

Active Member
با سلام خدمت همه دوستان مجید آنلاین و آقای علوی زاده

ابتدا انخاب پیاپی انجمن مجید آنلاین به عنوان بهترین انجمن در جشنواره وب ایران به تمامی دوستان و آقای علوی زاده تبریک عرض می کنم.

با توجه به کلاس های آموزشی که آقای علوی زاده برگزار می کنند مانند طراحی سایت ، فتوشاپ،3dmax ...
برای شرکت در کلاس ها نیازمند حضور فرد در کلاس می باشد و برای کسانی که خارج از استان تهران زندگی می کنند یا غیر ممکن است یا به سختی می توانند در کلاس ها شرکت کنند.

درخواست زیر محدود به من نمی باشد و دیگر دوستان نیز خواهان چنین خواسته ای می باشند.

از آقای علوی زاده درخواست داریم که سیستم آموزش طراحی سایت ، فتوشاپ،3dmax و.. رابصورت مجازی با همان کیفیت آموزش حضوری را نیز راه اندازی کنند تا من و کسانی که در استان های دیگر کشور عزیز قرار داریم بتوانیم در کلاس های شما شرکت کنیم.

با تشکر

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
با سلام خدمت شما دوست گرامی

یکی از برنامه های پیش رو همین برگزاری کلاس های مجازی هست که در صدد تهیه ی زیر ساخت های لازم و شروع این کلاس ها هستیم.

انشالا به زودی به محض اینکه شرایط فراهم بشه از طریق سایت به دوستان و علاقمندان اعلام میکنیم تا ثبت نام و استفاده کنند.

موفق باشید.

PoRoCtoL

New Member
سلام..منم استقبال میکنم از این سیستم و میشه بگید کی شروع به ثبت نام میکنید؟آیا اصلا قصد دارید یا نه؟باتشکر...

Mr.Saraei

Member
درود

بر همگی بنده هم یه شدت استقبال می کنم و منتظر اجراش هستم .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

archisam

Member
بله منم امیدوارم که این بخش راه بیفته حتما به همه ی اعضا در صورت راه اندازی اطلاع دهید ممنون از همه ی مدیران سایت

Morteza1371

Active Member
دوستان شما هم آموزش های مجازی مجید آنلاین رو تو امضاتون قرار بدید:-?

batlagh

Member
بنده یه بار خدمت جناب Majid پیام خصوصی فرستادم و عرض کردم
ما که دسترسی به تهران به صورت طولانی مدت ندارم! واقعا هم من اگر می تونستم چند کلاس رو می خواستم بروم! حتی اگر به صورت کارگاهی می بود شاید برنامه ریزی می کردم و می اومدم تهران که حتما این دوره ها رو بگذرونم!
امیدوارم هرچه سریع تر آموزش های مجازی مجید آنلاین نیز فراهم بشود.

+Mohammad+

Well-Known Member
من هم با برگزاری این نوع کلاس ها بسیار موافقم
امیدوارم برگزار بشه برای افرادی مثل من که نمی تونیم بیایم تهران

rasulirad

New Member
سلام چرا فعال نیست اطلاعات خودتون هم به نمایش برای ما که علاقه به طراحی سایت داریم بگذارید

banoo4921

New Member
سلام..منم استقبال میکنم از این سیستم و میشه بگید کی شروع به ثبت نام میکنید؟آیا اصلا قصد دارید یا نه؟باتشکر...

جدیدترین ارسال ها

بالا